آفرینک
X

چوپا Chupa (2023)

چوپا Chupa

فیلم چوپا Chupa 2023 ماجراجویی‌های الکس و یک موجود افسانه‌ای را در یکی از اسرارآمیزترین کشورهای دنیا یعنی مکزیک، نشان می‌دهد! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 5.5 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 9+ سال
 • FHD

معرفی چوپا

الکس، نوجوانی است که در آمریکا زندگی می‌کند و سال‌ها است که از شهر پدری خود خارج شده است. حالا و برای گذراندن تعطیلات، مادرش او را به مکزیک می‌فرستد تا به خانه مادربزرگش برود، در آن‌جا عموزاده‌های خود را ببیند و یک فضای جدید را تجربه کند. البته که این تجربه جدید، با حضور یک موجود افسانه‌ای، جذاب‌تر هم خواهد شد. می‌پرسید منظور ما چیست؟ خب باید بگوییم که الکس متوجه می‌شود که در خانه مادربزگ، یک چوپاکابرا زندگی می‌کند و اگر دقیقا نمی‌دانید این حیوان افسانه‌ای چیست، بهتر است هر چه زودتر با فرزندتان فیلم سینمایی چوپا با دوبله فارسی را ببینید.

خلاصه داستان فیلم سینمایی Chupa

الکس با بی‌میلی تمام، کوله بار خود را برای سفر به مکزیک می‌بندد. در همان ساعت‌های اول، متوجه می‌شود که یک خبر تازه در شهر پیچیده و همه می‌گویند که یک موجود افسانه‌ای یعنی چوپاکابرا در حاشیه شهر دیده شده است. البته الکس اصلا نمی‌داند که این موجود چیست و علاقه‌ای هم به آن ندارد. هرچند که قرار نیست اوضاع همین‌طوری بماند و در یک روز کاملا معمولی، الکس موجود پشمالوی کوچکی می‌بیند که دو بال هم دارد! حالا و با دیدن چوپاکابرا کوچولو، الکس تصمیم می‌گیرد از او محافظت کند، اجازه ندهد آدم‌های بد دوست تازه‌اش را دستگیر کنند و از آن مهم‌تر، به چوپا کمک کند که خانواده‌اش را پیدا کند. آیا موفق می‌شود؟ برای پاسخ به این سوال کافیست به تماشا فیلم چوپا با دوبله فارسی به همراه فرزندتان بنشینید.

نکات مهم فیلم جدید چوپا 2023 با دوبله فارسی

فیلم چوپا بر اساس افسانه‌ای محلی درباره یک موجود عجیب و خیالی ساخته شده است. البته که در فیلم، برخلاف افسانه‌های موجود، کودکان با یک موجود دوست‌داشتنی، بامزه و پشمالو روبه‌رو می‌شوند. کاراکتر اصلی کم‌کم وارد یک ماجراجویی تازه می‌شود و با پیش‌رفتن داستان، پسر نوجوان با بخشی از مشکلات و بحران‌های زندگی خود هم مواجه خواهد شد. این موضوع می‌تواند برای نوجوان‌ها، جذابیت دوچندان داشته باشد و آن‌ها را با بخشی از چالش‌های واقعی دنیا، روبه‌رو کند.
سکانس‌های مهیج، لحظات تاثیرگذار و صمیمانه و البته داستان جذاب این فیلم، باعث شده که همه مخاطبان صرف نظر از سن و سال خود، به‌راحتی با فیلم سینمایی چوپا ارتباط برقرار کنند. پیشنهاد می‌کنیم بعد از تماشا فیلم جدید Chupa با دوبله فارسی کامل همراه با بچه‌ها، درباره اتفاقات مهم فیلم با کودکان حرف بزنید. نکات مثبت و آموزنده را برای آن‌ها تکرار کرده و نظرشان را راجع به لحظات تاثیرگذار فیلم بپرسید.

پیام های مثبت فیلم سینمایی چوپا برای بچه ها

تماشا فیلم چوپا برای کودکان بالای 9 سال مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های آموزنده فیلم سینمایی Chupa شامل موارد زیر است:

 • برقراری ارتباط با اعضای خانواده و ایجاد روابط بهتر با آن‌ها؛

 • کمک به همدیگر در شرایط سخت؛

 • محافظت از دیگر موجودات کره زمین و آسیب نزدن به حیوانات؛

 • روبه‌رو شدن با اتفاقات ناگوار زندگی برای پذیرفتن آن‌ها و گذر از شرایط سخت.

در این فیلم سینمایی، کودکان با گروهی از دانشمندهای بدجنس آشنا می‌شوند. این افراد قصد دارند که چوپا را به دام انداخته و برای اهداف منفی خود از او استفاده کنند. می‌توانید از این موضوع کمک گرفته و درباره رفتارهای مخرب انسان‌ها در برابر محیط زیست، با کودکان حرف بزنید. روش‌های مختلف مراقبت از حیات وحش را به بچه‌ها آموزش دهید. به آن‌ها بگویید که آسیب‌زدن به حیوانات، عواقب بسیار بدی برای همه انسان‌ها دارد و برای نشان‌دادن دلیل این موضوع، چرخه حیات کره زمین را با فرزندان‌تان بررسی کنید.
از سوی دیگر کودکان در این فیلم جذاب، با یک افسانه جادویی از مکزیک آشنا می‌شوند. می‌توانید از این موضوع استفاده کرده و درباره انواع افسانه‌های محلی روستا، شهر و یا کشور، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. پیشنهاد می‌کنیم که یک یا چند افسانه جادویی ایرانی هم برای فرزندان‌تان تعریف کنید تا بچه‌ها به داستان‌ها و افسانه‌های باستانی ایران هم علاقه‌مند شوند.
بچه‌ها در فیلم Chupa ، همراه با کاراکتر اصلی باید بتوانند با یک مشکل قدیمی روبه‌رو شوند و از یک موجود جادویی محافظت کنند. کودکان در این مسیر می‌بینند که کاراکتر اصلی، به کمک همه اعضای خانواده خود نیاز دارد. از این بخش کمک گرفته و با بچه‌ها درباره اهمیت خانواده و کنار هم بودن بچه‌ها و بزرگترها در شرایط سخت، حرف بزنید. به آن‌ها یادآوری کنید که تحت هر شرایطی، کنار آن‌ها هستید و برای مواجه‌شدن با هر مشکل کوچک و بزرگی می‌توانند روی کمک شما حساب کنند.

تماشا و دانلود فیلم Chupa 2023 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فیلم جدید چوپا 2023 با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. می‌توانید این فیلم را کاملا رایگان و آنلاین، برای کودکان پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود فیلم سینمایی Chupa 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. الکس همراه با چوپا و بقیه اعضای خانواده، وارد مسیری سخت و پر از چالش خواهند شد و تماشای تلاش‌های آن‌ها، می‌تواند به همه مخاطبان یادآوری کند که آن‌ها هم با کمک همدیگر، می‌توانند به اهداف و خواسته‌های خود برسند.

اگر فرزند شما از تماشا فیلم چوپا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم لایل، لایل، کروکودیل و فیلم چهار بچه و اون را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.