آفرینک
X

هرج و مرج فضایی Space Jam (1996)

هرج و مرج فضایی Space Jam

فیلم هرج و مرج فضایی Space Jam داستان مایکل جوردن هست که در یک سفر پرماجرا با باگز بانی همراه می‌شه. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که مایکل جوردن جو ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی هرج و مرج فضایی

فیلم هرج و مرج فضایی Space Jam داستان مایکل جوردن هست که در یک سفر پرماجرا با باگز بانی همراه می‌شه. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که مایکل جوردن جوان در یک شب تابستونی در سال 1973 در حال تمرین بسکتبال هست. پدرش بیرون می‌آید و بهش می‌گه که ساعت از نیمه شب هم گذشته ولی وقتی اشتیاق پسرش رو می‌بینه بهش اجازی می‌دهد که چند پرتاب دیگه هم داشته باشه. مایکل در هنگام پرتاب چند آرزو می‌کنه مثلا به دانشگاه کارولینای شمالی برود، بازیکن تیم ملی بشود، به NBA ملحق بشود و بتونه مثل پدرش بیس بال بازی کنه.

بیست سال می‌گذره و مایکل جوردن الان به تمام آرزوهایش رسیده و در سال 1993 در اوج دوران حرفه‌ای  خودش در بسکتبال اعلام بازنشستگی می‌کنه. او می‌خواهد بیس بال بازی کنه تا بتونه روح پدرش رو شاد کنه. او خیلی تلاش می‌کنه ولی بعد از مدتی معلوم می‌شه که هیچ استعدادی در بازی بیس بال نداره. مردم و مربیان هم این قضیه رو می‌فهمند ولی چون او بازیکن معروف بسکتبال بوده، او رو سرزنش نمی‌کنند. مدیران باشگاه بارون برای اینکه کسی مزاحم مایکل نشود، استن پادولاک، مدیر جدید تبلیغات تیم، رو موظف می‌کنند تا همیشه در کنار مایکل باشه.

در این بین و بر روی یک سیاره خیلی دور به اسم کوه ابلهان، یک شهربازی وجود داره که همه موجودات فضایی ازش بدشون می‌آید و حاضر نیستند که از وسایل بازی اون استفاده کنند. رئیس شهربازی که از کاهش مشتریان عصبانی شده به دنبال یه چیز جدید می‌گرده تا بتونه با اون مشتریان جدید جذب کنه. کارکنانش به او پیشنهاد می‌دهند که از شخصیت‌های کارتون‌های برادران وارنر استفاده کنه چون خیلی بامزه هستن. او با این موضوع موافقت می‌کنه و بهشون دستور می‌دهد که این شخصیت‌ها رو از زمین به شهر بازی او بیاورند.

تا الان فهمیدیم که چند موجود فضایی به دنبال شخصیت‌های کارتونی به زمین آمدند. به نظرتون از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون فیلم زیبای هرج و مرج فضایی رو ببینید و از دیدن این فیلم زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی فیلم هرج و مرج فضایی، مایکل جوردن، باگز بانی و استن هستند.

در صورتی که از فیلم هرج و مرج فضایی خوشتون اومده، فیلم اسکوبی دو! نقاب شاهین آبی رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی فیلم هرج و مرج فضایی Space Jam

برای گیر افتادن در یه مخمصه آماده شوید.