آفرینک
X

بیگانگان زیرشیروانی Aliens in the Attic (2009)

بیگانگان زیرشیروانی Aliens in the Attic

تام به همراه خانواده به تعطیلات می‌روند و در اتاق زیر شیروانی با بیگانه‌های فضایی، مواجه می‎گردند. فضایی‎ها به آنها حمله می‎کنند تا ذهنشان را کنترل کنند... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی بیگانگان زیرشیروانی

فیلم  بیگانگان زیر شیروانی Aliens in the Attic روایت تام پسری است که چندان قوی و مقتدر نیست و خودش از این بابت ناراحت است. او مدام با رایانه و فضای مجازی در ارتباط است و توانایی‎های اجتماعی خود در دنیای حقیقی را نادیده گرفته است. پدر تام پس از مشاهده نمرات ضعیف او، تصمیم می‌گیرد گروهی با یکدیگر به مکانی برای تعطیلات بروند که از تکنولوژی و رایانه و تلفن همراه، به دور باشند. در این سفر علاوه بر خواهران و پدر و مادر تام، خانواده عمو و پسر عموها و مادربزرگ تام و همچنین نامزد خواهر تام نیز به آن ها ملحق می شو‌ند. 
قرار است خانواده، یک هفته در کلبه‌ای خارج از شهر و در مجاورت دریاچه به تفریح و ماهیگیری بپردازند.

بیگانه‌های فضایی!

در همان روز اول، تام به همراه پسرها، برای بررسی علت قطع شدن آنتن، به بالای شیروانی می‌رود. جایی که با صحنه عجیبی مواجه می شود. آنتن فلزی تلویزیون، تکه تکه شده است و این امر به سادگی ممکن نیست. 
تام مبهوت از این اتفاق، سایه‌ای می‌بیند. بله... فضایی‌ها. نه میمون‎های فضایی، بیگانه‌هایی دیگر!  
سلاح کنترل از راه دور بیگانه ها
بیگانه‌ها بر روی شیروانی خانه فرود آمده‌اند. موجودات فضایی به آن ها حمله می‌کنند و سلاح ویژه‌ای در دست دارند که با آن قدرت کنترل بر فرد را می‌یابند. تام و سایرین از دست آن‌ها می‌گریزند. پسرها متوجه می‌شوند که سلاح موجودات فضایی، یک ویژگی عجیب دارد. سلاح فضایی‌ها صرفاً بر بزرگترها مؤثر است و می‌تواند کلیه حرکات بزرگترها را مثل روبات تحت کنترل خویش در بیاورد. ولی همین سلاح روی بچه‌ها و نوجوانان تأثیری ندارد. بچه‌ها تصمیم می‌گیرند برای حفاظت از بزرگترهای خانواده، مسئله را به والدین نگویند و خودشان در مقابل موجودات فضایی، مقابله کنند تا والدینشان ازآسیب سلاح ویژه موجودات فضایی، در امان باشند. 

جنگ در پشت پرده (شتر سواری دولا دولا)

جنگ بزرگی در اتاق زیر شیروانی شروع می‌شود. کم‌کم به کانال‌های کولر و مسیر سیستم گرمایشی نیز منتقل شده و به تدریج، تمام خانه صحنه جنگ می‌شود. بچه‌ها به بهانه‌ای والدین را به بیرون از خانواده می‌فرستند و نبرد قهرمانانه شدت می‌گیرد. در این نبرد چه کسی پیروز خواهد شد؟ آیا خانواده از این اتفاق مطلع خواهند شد؟ آیا پلیس وارد عمل خواهد شد؟ سرنوشت موجودات فضایی چگونه خواهد بود؟
ایده این جنگ قهرمانانه به نویسندگی مارک بارتون Mark Burton با کارگردانی جان اسکالتز John Schultz و در سال 2009 ساخته شده است. 
این فیلم ماجراجویانه را در سایت آفرینک ببینید و از هیجان آن لذت ببرید.
همیشه یادتان باشد که همه شما مثل تام، قهرمان‌های زندگی خودتان هستید.