آفرینک
X

پیتر پن و وندی Peter Pan & Wendy (2023)

پیتر پن و وندی Peter Pan & Wendy

فیلم پیتر پن و وندی Peter Pan & Wendy 2023 ماجرای سفر جادویی دختری به‌نام وندی و برادرانش به همراه پیتر پن و تینکربل به سرزمین نورلند است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 4.1 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 10+ سال
  • FHD

معرفی پیتر پن و وندی

داستان این فیلم پر از ماجرا، در یک شب آرام و معمولی شروع می‌شود. در یکی از خانه‌های شهر، وندی دختر نوجوان و بزرگتر خانواده، باید برای فردا، روز بزرگ و مهم زندگی خود آماده شود. قرار است وندی به مدرسه شبانه‌روزی برود و برای چند ماه، از خانواده‌اش دور شود. وندی اصلا دوست ندارد صبح روز بعد از راه برسد و انگار آرزوی او، قرار است به شکل دیگری برآورده شود! می‌پرسید چطور؟ خب باید بگوییم بهتر است با تماشا کارتون سینمایی پیتر پن و وندی 2023 با دوبله فارسی همراه با فرزندان‌تان، به جواب سوال خود برسید. البته پیشنهاد می‌کنیم قبل از تماشا این فیلم، چند دقیقه با ما بمانید تا چند نکته مهم به شما بگوییم!

داستان فیلم جدید پیتر پن و وندی درباره چیست؟

در حالی که وندی و دو برادرش در اتاق حضور دارند، ناگهان پیترپن و تینکربل معروف در اتاق او ظاهر می‌شوند! تینکربل با پودر جادویی خود، به بچه‌ها قدرت پرواز می‌دهد و ماجراجویی بچه‌ها شروع می‌شود. در این شرایط عجیب و جادویی، وندی و برادرهایش، پیتر پن و تینکربل، سفر خود را به جادویی‌ترین سرزمین دنیا یعنی نورلند شروع می‌کنند. سرزمینی که بچه‌ها در آن‌جا بزرگ نمی‌شوند، هیچ قانونی ندارد، مدرسه نیست و بچه‌ها می‌توانند تا ابد، فقط بازی کنند. البته که کاپیتان هوک بدجنس هم در نورلند است و با ورورد وندی و بچه‌ها به آن‌جا، مبارزه پیترپن و کاپیتان هوک وارد مرحله جدیدی خواهد شد! اما آیا بالاخره پیتر پن برنده می‌شود؟ وندی و بچه‌ها تا ابد در نورلند می‌مانند یا به خانه بر می‌گردند؟ برای پاسخ به این سوال باید با فرزند خود فیلم پیتر پن و وندی را تماشا کنید!

تماشا فیلم سینمایی Peter Pan & Wendy چه پیام های مثبتی برای کودکان دارد؟

فیلم پیتر پن و وندی 2023 ، جدیدترین سینمایی ساخته شده درباره یکی از جادویی‌ترین سرزمین‌ها است که تقابل مهم کودکی و بزرگسالی را به بچه‌ها و البته بزرگترها نشان می‌دهد. وندی دوست ندارد وارد دوره تازه‌ای شود و برای همین، دست به یک ماجراجویی عجیب می‌زند. اتفاقات این فیلم، علاوه بر سرگرم‌کردن کودکان، نکات آموزنده‌ای هم برای آن‌ها دارد که در ادامه، برخی از این نکات مثبت را با هم مرور خواهیم کرد:

پذیرش تغییرات ناشی از بزرگسالی

وندی، پیتر پن و همه بچه‌هایی که در نورلند هستند، می‌خواهند تا ابد کوچک بمانند. این موضوع، احتمالا برای اغلب کودکانی که در حال ورود به دوره نوجوانی هستند، کاملا قابل درک است. با کمک اتفاقات فیلم Peter Pan & Wendy و تغییرات وندی در طی داستان، درباره چالش‌های بزرگ‌شدن با بچه‌ها حرف بزنید.  تغییرات جسمی و روحی این دوره تقریبا برای همه بچه‌ها سخت است، به آن‌ها کمک کنید که با آگاهی کامل وارد این دوره شوند. از آن‌ها بپرسید که چه ترس‌ها و نگرانی‌هایی دارند و تلاش کنید با کمک هم، این چالش‌ها را پشت سر بگذارید.

مواجه‌شدن با اشتباهات گذشته و پذیرش خطاهای خود

پیتر پن و کاپیتان هوک، دشمنان همیشگی و قدیمی هستند. از این بخش استفاده کرده و درباره اشتباهات هر کدام از این کاراکترها، با هم حرف بزنید. درباره خشم قدیمی کاپیتان هوک با هم صحبت کرده و به آن‌ها بگویید که یک اتفاق خیلی کوچک، با گذر زمان می‌تواند به یک مشکل بزرگ تبدیل شود. با بچه‌ها حرف‌زدن، مکالمه درباره ناراحتی‌ها و احساسات منفی و برقراری ارتباط سازنده با اطرافیان را تمرین کنید. از عذرخواهی پیتر پن هم کمک گرفته و درباره پذیرفتن اشتباه خود، عذرخواهی و مراحل سه‌گانه آن، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید.

مراقبت از همدیگر در شرایط سخت

وندی در همه لحظات حساس و خطرآفرین حضور دارد و از برادران خود و البته کودکان کوچک‌تر مراقبت می‌کند. بعد از تماشا فیلم پیتر پن و وندی همراه فرزندان‌تان، درباره اهمیت مراقبت از خود در شرایط سخت، مواظبت از همدیگر و نکات مهم حضور در محیط خارج از خانه، با آن‌ها صحبت کنید. به آن‌ها یادآوری کنید در صورت گم‌شدن و دور بودن از خانه، باید چه کارهایی انجام دهند و یک بار همه فرآیند مراقبت از خود را با هم مرور کنید.

نکات مهمی که والدین قبل از پخش فیلم پیتر پن و وندی باید بدانند

  • در فیلم جدید پیتر پن و وندی 2023 ، لحظات مهیج و مبارزه وجود دارد و به همین دلیل، تماشای برای کودکان 10 ساله و بزرگتر مناسب‌تر است.

  • پیتر پن با وجود هدف مثبت خود یعنی مراقبت از کودکان، آن‌ها را به ترک‌کردن شرایط سخت ترغیب می‌کند. از این بخش استفاده کرده و درباره اهمیت مواجه‌شدن با شرایط ناخوشایند، تلاش برای بهبود اوضاع و فرار نکردن از مشکلات، با فرزندان‌تان گفت‌وگو کنید.

  • تماشا فیلم پیتر پن و وندی با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، فرصت خوبی است که درباره بخش‌های خیالی انواع فیلم و کارتون، مثل بخش‌های پرواز کردن کودکان، شناور بودن کشتی و دیگر موارد، حرف بزنید. به بچه‌ها کمک کنید با وجود خیال‌پردازی و رویابافی، تفاوت واقعیت و فیلم را درک کنند و دنیای واقعی را بر اساس آن‌ ماجراهای غیر واقعی نسنجند.

تماشا و دانلود فیلم جدید Peter Pan & Wendy با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فیلم سینمایی پیتر پن و وندی با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان برای کودکان پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود فیلم Peter Pan & Wendy با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید پس از دانلود، این فیلم را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها تماشا کنید و همراه با وندی و بچه‌ها، یک سفر تازه به دوردست‌ترین سرزمین جادویی بروید!

اگر فرزند شما از تماشا فیلم پیتر پن و وندی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم ماتیلدا و فیلم بی جادو را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.