آفرینک
X

هری پاتر و جام آتش Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)

هری پاتر و جام آتش Harry Potter and the Goblet of Fire

فیلم هری پاتر و جام آتش Harry Potter and the Goblet of Fire داستان هری پاتر در سال چهارم مدرسه ‌است. هری پاتر با دیدن کابوسی از خواب بیدار می‌شه، ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.7 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی هری پاتر و جام آتش

فیلم هری پاتر و جام آتش Harry Potter and the Goblet of Fire داستان هری پاتر در سال چهارم مدرسه ‌است. هری پاتر با دیدن کابوسی از خواب بیدار می‌شه، که در آن ولدمورت فرد غیر جادوگری را می‌کشه و در مورد کشتن هری پاتر صحبت می‌کنه و هری یواشکی و از پشت در می‌شنوه. هری به پدرخوانده خودش یعنی سیریوس بلک نامه می‌نویسه و جریان را می‌گه. هری و خانواده ویزلی برای دیدن فینال جام جهانی کوئیدیش بین ایرلند و بلغارستان می‌روند. بعد از اتمام بازی، مرگ‌خوارها کمپ رو تهدید می‌کنند و همه رو می‌ترسونند و مردی که تو خواب هری هم بود نشانه سیاهی رو در آسمان پدیدار می‌کنه. آلبوس دامبلدور در هاگوارتز آلاستور مودی رو به عنوان استاد جدید دفاع در برابر هنرهای سیاه معرفی می‌کنه.

همچنین او اعلام می‌کند مدرسه میزبان واقعه افسانه‌ای، تورنومنت سه جادوگر، هستش. در این مسابقه سه جادوگر با سه چالش خطرناک مواجه می‌شوند، شرکت در مسابقه شرط سنی هفده سال داره و هری نمی‌تونه شرکت کند. هر کس قصد شرکت در مسابقه داره، باید نام خود و مدرسه‌اش رو روی کاغذی بنویسه و داخل جام آتش بندازه. جام آتش سه جنگجو رو انتخاب می‌کنه؛ سدریک دیگوری از هاپلهاف از هاگوارتز، ویکتور کروم از مؤسسه دارمسترانگ از اروپای مرکزی و فلئور دلاکور از آکادمی جادوگری باکسباتون از فرانسه. ناگهان جام آتش جنگجوی چهارمی رو هم انتخاب می‌کنه، او کسی نیست جز هری پاتر. دامبلدور هرچه تلاش می‌کنه، نمی‌تونه هری نابالغ رو از این مسابقه دور نگه داره. چون بارتی کروچ، نماینده رسمی وزارت، اصرار داره که اگه کسی انتخاب شود باید در مسابقه شرکت کند. در اولین چالش سه قهرمان باید تخم طلایی، که توسط اژدهایی نگهبانی می‌شه، رو بدست بیاورند.

تا الان فهمیدیم که هری به طور ناخواسته وارد مسابقه خطرناکی شده. از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون فیلم زیبای هری پاتر و جام آتش رو ببینید و از دیدن این فیلم هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های فیلم هری پاتر و جام آتش، هری، هرمیونی و ران هستند. درصورتی‌که از فیلم هری پاتر و جام آتش خوشتون اومده، فیلم هری پاتر و تالار اسرار رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی فیلم هری پاتر و جام آتش Harry Potter and the Goblet of Fire

همه‌چیز در حال تغییر است.