آفرینک
X

ماپت ها The Muppets (2011)

ماپت ها The Muppets

انیمیشن ماپت‌ها The Muppets داستان عشق و علاقه دو برادر به ماپت‌ها و آرزوی اون‌ها بازدید از تئاتر ماپت‌ها هست. شما می‌تونید همین ال ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی ماپت ها

انیمیشن ماپت‌ها The Muppets داستان عشق و علاقه دو برادر به ماپت‌ها و آرزوی اون‌ها بازدید از تئاتر ماپت‌ها هست. شما می‌تونید همین الان نسخه کامل انیمیشن ماپت‌ها را بالاترین کیفیت و دوبله و زیرنویس فارسی به صورت آنلاین و با اینترنت رایگان تماشا کنید. والتر و گری دو برادر هستن که توی شهر اسمال‌تاون زندگی می‌کنن. این دوتا از دوره نوجوانی طرفدار ماپت‌ها هستن و خاطرات خوبی از اون دوران دارن.

از اون وقتا که والتر و گری نمایش ماپت‌ها را تماشا می‌کردن خیلی سال گذشته و الان این دو برادر بزرگ شدن، اما با این وجود هنوزم با هم دیگه توی همون خونه قدیمیشون زندگی می‌کنن. یه روز گری مشغول برنامه ریزی سفر به لوس‌آنجلس هست تا دهمین سالگردشون را با همسرش اونجا جشن بگیرن. اون از والتر هم دعوت می‌کنه که همراهشون به تعطیلات بیاد تا یه فرصتی بشه که بتونن ساختمان تئاتر ماپت‌ها را هم ببینن.

گری از این‌که می‌تونه تعطیلاتشو هم با همسرش مری و هم با والتر بگذرونه خیلی خوشحاله اما مری احساس می‌کنه که فداکاری گری نسبت به برادرش والتر ممکنه به رابطه‌شون آسیب بزنه. به هر حال، این سه نفر وسایلشونو جمع می‌کنن و برای تعطیلات به لوس‌آنجلس میرن و از تئاتر ماپت‌ها بازدید می‌کنن اما می‌بینن که هیچی از اون تئاتر زیبا باقی نمونده و به ویرانه‌ای تبدیل شده.

والتر با ناراحتی توی ویرانه‌های تئاتر قدم می‌زنه و یواشکی به دفتر کرمیت قورباغه می‌ره و اونجا می‌بینه که استاتلر و والدورف دارن تئاتر را به شخصی به اسم تکس ریچمن و شراکاش بوبو خرسه و عمو ددلی می‌فروشن. والتر از فهمیدن این موضوع خیلی پریشون می‌شه اما والدورف توضیح می‌ده که ماپت‌ها می‌تونن در چند روز آینده ۱۰ میلیون دلار بیارن و اگه می‌خوان تئاتر را بخرن.

بعد از رفتن استاتلر و والدورف، والتر متوجه می‌شه که خریدار‌های فعلی تئاتر یعنی ریچمن و شرکاش می‌خوان ساختمان تئاتر را به کلی خراب کنن، ریچمن یه دلال نفت هست و همه جا دنبال نفت می‌گرده، اون متوجه شده که زیر ساختمان تئاتر یه منبع غنی نفت هست و می‌خواد اونو استخراج کنه و باید ساختمان تئاتر را خراب کنه. اما والتر نمی‌تونه اجازه بده تئاتر به همین راحتی خراب بشه. اون فکر‌هایی در سر داره و می‌خواد با کمک برادرش و مری تئاتر را نجات بده. اما این کار به این راحتی‌ها نیست. شخصیت‌های اصلی انیمیشن زیبای ماپت‌ها The Muppets، والتر، گری، مری، کرمیت قورباغه و تکس ریچمن هستن.

در صورتی که از انیمیشن ماپت‌ها The Muppets خوشتون اومده، انیمیشن‌های دیگه مثل شاهزاده و قورباغه را هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن ماپت‌ها The Muppets

اونا بیشتر از اون چیزی که فکر می‌کنید به همدیگه نزدیکن.