آفرینک
X

هری پاتر و یادگاران مرگ 1 Harry Potter and the Deathly Hallows : Part 1 (2010)

هری پاتر و یادگاران مرگ 1 Harry Potter and the Deathly Hallows : Part 1

در فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ 1 Harry Potter and the Deathly Hallows : Part 1 لرد ولدمورت قوی‌تر شده. وزارت جادوگیری اعلام می‌کنه که هنوز قدرت ر ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.7 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی هری پاتر و یادگاران مرگ 1

در فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ 1 Harry Potter and the Deathly Hallows : Part 1 لرد ولدمورت قوی‌تر شده. وزارت جادوگیری اعلام می‌کنه که هنوز قدرت رو در اختیار داره برخلاف قدرتمند شدن لرد ولدمورت. مرگ‌خوارها در حال کشتار دسته‌جمعی ماگل‌ها هستند و هر روز در وزارت قدرت و نفوذ بیشتری پیدا می‌کنند. هری، ران و هرمیونی تصمیم می‌گیرند، تا به دنبال دستور دامبلدور، بقیه جان‌پیچ‌ها رو پیدا کنند. سیورس اسنیپ به لرد ولدمورت و مرگ‌خوارها خبر می‌ده که هری داره از پرایوت درایو عبور می‌کنه. ولدومورت چوب جادویی نارسیسا رو می‌گیره. چوب خودش نمی‌تونه برای کشتن هری استفاده بشه چون چوب هردوشون از یه هسته گرفته شده و نمی‌تونند همدیگر رو نابود کنند. محفل ققنوس هری رو مشایعت می‌کنند و برای محافظت ازش شربت مشابهت رو می‌خورند تا به شکل هری در بیایند.

در طول پروازشون آن‌ها توسط مرگ‌خوارها تعقیب می‌شوند، هدویگ و مودی کشته می‌شوند و جورج ویزلی مجروح می‌شه و هاگرید از حال می‌رود. با رسیدن به پناهگاه زیرزمینی، هری رؤیایی می‌بینه که در آن ولدمورت در حال شکنجه اولیواندر، کسی که چوب جادوییشون رو ساخته، هستش. روز بعد اسکریمگئور برای تحویل وصیت‌نامه دامبلدور از راه می‌رسه. ران مشعل دامبلدور رو می‌گیره، هرمیونی داستان‌های بیدل بارد و هری هم اولین جام طلایی که دامبلدور در مسابقات کوئیدیش برنده شده رو می‌گیره. اسکریمگئور می‌گه که هری وارث شمشیر گودریک گریفیندور هم هست. وزارت هم می‌گه که شمشیر متعلق به دامبلدور نبوده که بتونه اون رو برای کسی به ارث بگذاره. مرگ‌خوارها اسکریگئور رو می‌کشند و پیوس تیکنس رو جاش می‌گذارند. وزارت، جادوگرانی که از خون ماگل‌ها هستند رو دستگیر و زندانی می‌کنند. ناگهان مرگ‌خوارها حین مراسم ازدواج بیل ویزلی و فلئور دلاکور حمله می‌کنند.

تا الان فهمیدیم که قدرت ولدومورت زیاد شده. هری برای مقابله باهاش چه می‌کنه؟ خودتون فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ 1 رو ببینید و از دیدن این فیلم هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ 1، هری، ران و هرمیونی هستند. در صورتی ‌که از فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ 1 خوشتون اومده، فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ 2 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ 1 Harry Potter and the Deathly Hallows : Part 1

شکار آغاز می‌شود.