آفرینک
X

چیپ و دیل : تکاوران نجات Chip 'n' Dale : Rescue Rangers (2022)

چیپ و دیل Chip 'n' Dale

فیلم چیپ و دیل رنجر های نجات 2022 Chip 'n' Dale: Rescue Rangers داستان‌ زندگی فعلی دو سنجاب مشهور و بامزه یعنی چیپ و دیل در لس‌آنجلس است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.1 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی چیپ و دیل : تکاوران نجات

فیلم چیپ و دیل رنجر های نجات، درباره دو سنجاب است که بایکدیگر بسیار صمیمی بودند. اما این دو دوست به دلیل مشکلاتی، از هم جداشده و بعد از 30 سال دوباره باید برای یک عملیات بایکدیگر همکاری می‌کنند. چیپ و دیل در این انیمیشن، باید به دنبال شخصیت‌های کارتونی که بدون هیج رد و نشانی ناپدید شده‌اند، بگردند. آیا این دو سنجاب موفق می‌شوند تا این معما را حل کنند؟ برای فهمیدن پاسخ این سوال، فقط باید با فرزند خود به تماشا انیمیشن چیپ و دیل تکاوران نجات با دوبله فارسی بنشینید. اما پیشنهاد می‌کنیم، قبل از تماشا، برای دانستن نکات و جزئیات این انیمیشن، با ما همراه باشید.

داستان انیمیشن جدید چیپ و دیل تکاوران نجات

چیپ و دیل که سال‌ها پیش در یک برنامه تلویزیونی با هم به شهرت رسیدند، در اثر برخی مشکلات، از هم جدا شده و رابطه دوستی‌شان با مشکل مواجه شد. 30 سال بعد و در سال 2022، یکی از همکاران قدیمی‌شان از آن‌ها کمک می‌خواهد. در دنیای امروز لس‌آنجلس، شخصیت‌های کارتونی یکی پس از دیگری در حال ناپدید شدن هستند و هیچ‌کس نمی‌تواند این معمای ناخوشایند را حل کند. به همین خاطر، پلیس و دوستان چیپ و دیل از آن‌ها کمک می‌خواهند. این دو باید با هم فعالیت کرده، دوستان خود را پیدا کنند و البته رابطه قبلی خود را با یکدیگر، ترمیم نمایند.

نکات مهم فیلم سینمایی چیپ و دیل رنجرهای نجات 2022

انیمیشن جدید چیپ و دیل تکاوران نجات راجع به دنیای امروز است. این دو شخصیت، در دنیایی زندگی می‌کنند که شخصیت‌های کارتونی و انسان‌ها، در کنار یکدیگر زندگی کرده و با هم دیگر اتفاقات مختلفی را تجربه می‌کنند. در این انیمیشن، انواع شخصیت‌های کارتونی مشهور و محبوب دنیای انیمیشن‌ها را خواهید دید. برخی از این کاراکترها، شخصیت مثبت خود را حفظ کرده و برخی دیگر، به شخصیت‌های منفی تبدیل شده‌اند.
داستان اصلی، راجع به ناپدید شدن برخی از شخصیت‌های کارتونی و تبدیل‌شدن آن‌ها به موجودات جدید است. یک گروه خطرناک در حال دزدیدن کاراکترهای کارتونی است و پلیس از چیپ و دیل برای حل این موضوع و حل معمای این اتفاقات ناراحت‌کننده، کمک می‌خواهد.
در فیلم سینمایی چیپ و دیل رنجرهای نجات 2022 کاراکترهای قدیمی و خاطره‌انگیز در کنار کاراکترهای جدید و مدرن با هم در یک قاب ظاهر می‌شوند. ترکیبی از انیمیشن‌های 2 بعدی و 3 بعدی، باعث شده که این فیلم سینمایی یک اثر خاص و فوق‌العاده باشد. کاراکترهای قدیمی برای بزرگسالان یک یادآوری جذاب خواهد بود و کاراکترهای 3 بعدی، توجه کودکان نسل جدید را به خود جذب می‌کند.
این انیمیشن سینمایی دارای صحنه‌های اکشن، کمدی و سرگرم‌کننده است. انیمیشن انیمیشن چیپ و دیل تکاوران نجات با دوبله فارسی می‌تواند برای دقایق طولانی، توجه کودکان را به خود جذب کرده و البته، نکات مهمی را به آن‌ها آموزش دهد. 

موضوعات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا انیمیشن چیپ و دیل تکاوران نجات

پس از تماشا فیلم چیپ و دیل رنجر های نجات با کودکان خود، می‌توانید راجع به موضوعات مهمی با آن‌ها صحبت کنید. در این فیلم، پی بردن به اشتباهات گذشته و ترمیم روابط دوستانه از دست رفته، مهم‌ترین موضوع انیمیشن است. علاوه بر این، موضوعات مهم دیگری هم‌چون اهمیت خانواده، اهمیت روابط دوستانه، پذیرش خود و دیگران به همان شکل واقعی و البته اعتماد به یکدیگر نیز بررسی می‌شود.
می‌توانید از اتفاقات این انیمیشن کمک گرفته و برخی از مهم‌ترین معضلات دنیای امروز را با زبان کودکانه، برای فرزندان خود شرح دهید. البته باید اشاره کنیم که برخی از مکالمه‌های این انیمیشن سینمایی برای کودکان کمتر از 6 سال مناسب نیست. به همین دلیل، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن چیپ و دیل تکاوران نجات با دوبله فارسی کامل را دانلود کرده و آن را برای کودکان خود پخش کنید.

تماشا و دانلود فیلم چیپ و دیل رنجر های نجات  با دوبله فارسی کامل در آفرینک

فیلم جدید چیپ و دیل رنجرهای نجات موضوعات مختلفی را به شکل طنز و البته اکشن، روایت می‌کند. حضور دو مدل کاراکتر کارتونی 2 بعدی و 3 بعدی، باعث شده که این فیلم کارتونی برای کودکان و بزرگسالان به یک اندازه جذاب باشد. پیشنهاد می‌کنیم که با دانلود انیمیشن چیپ و دیل تکاوران نجات با دوبله فارسی در آفرینک، یک شب خاطره‌انگیز خانوادگی را در کنار هم تجربه کنید. علاوه بر دانلود و پخش آفلاین، امکان پخش آنلاین این انیمیشن در آفرینک نیز وجود دارد. تماشای این انیمیشن همان حس‌های کودکانه را برای شما تداعی می‌کند و البته برای فرزندان‌تان نیز سرگرم‌کننده و جذاب خواهد بود.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن چیپ و دیل تکاوران نجات لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم، فیلم تام و جری و فیلم هرج و مرج فضایی 1 را نیز از آفرینک برای او دانلود و پخش کنید.