آفرینک
X

ما میتوانیم قهرمان باشیم We Can Be Heroes (2020)

ما میتوانیم قهرمان باشیم We Can Be Heroes

فیلم ما میتوانیم قهرمان باشیم We Can Be Heroes درباره نسل بعدی ابرقهرمان‌های قدرتمندی است که این بار قصد دارند علاوه بر سیاره زمین، والدین‌شان را نیز نجات دهند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 4.7 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی ما میتوانیم قهرمان باشیم

زمین همیشه در معرض انواع خطرات قرار دارد و البته ابرقهرمان‌های قدرتمند همیشه از زمین محافظت می‌کنند. اگر روزی این ابرقهرمان‌ها نباشند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ فیلم ما میتوانیم قهرمان باشیم که با نام ما قهرمانیم نیز در ایران مشهور است، با این ایده ساخته شده که اگر روزی زمین در معرض حمله قرار بگیرد و ابرقهرمان‌ها در دسترس نباشند، چه بلایی بر سر زمین خواهد آمد؟ خوشبختانه هر کدام از ابرقهرمان‌ها، فرزندانی دارند که می‌توانند در این موقعیت به داد زمین برسند.

داستان فیلم ما میتوانیم قهرمان باشیم

این بار داستان کمی متفاوت است و موجودات فضایی، همه ابرقهرمان‌ها را دستگیر کرده و به دنبال تسخیر زمین هستند. بچه‌های ابرقهرمان‌ها نیز در معرض خطر هستند و باید از آن‌ها هم محافظت کرد، اما این بچه‌ها نه تنها از دست این موجودات پنهان نمی‌شوند، بلکه قصد دارند به آن‌ها حمله کرده و والدین خود را نیز نجات دهند. فیلم ما میتوانیم قهرمان باشیم ،  داستان ابرقهرمان‌های کوچکی را روایت می‌کند که در کنار هم، یک کار بسیار بزرگ را انجام می‌دهند.

نکات مهم فیلم سینمایی ما میتوانیم قهرمان باشیم

این فیلم سینمایی جذاب در دسامبر سال 2020 منتشر شد و با رکورد فوق‌العاده‌ای، توانست در همان ماه اول، یکی از پربیننده‌ترین فیلم‌های نتفلیکس باشد. با توجه به استقبال مخاطبان و البته درآمد خوب حاصل از قسمت اول، قرار است که فیلم ما میتوانیم قهرمان باشیم 2 در سال 2022 و همراه ابرقهرمان‌های جدید و قدرت‌های جذاب دیگر، ساخته شود.
در فیلم ما میتوانیم قهرمان باشیم هر کدام از بچه‌ها یک قدرت بسیار هیجان‌انگیز و فوق‌العاده دارند. قدرت بدنی بسیار زیاد، توانایی تغییر زمان، بدن به‌شدت انعطاف‌پذیر، هوش خارق‌العاده، قدرت جابه‌جا کردن اجسام و حتی قدرت حرکت به‌شکل اسلوموشن، همه از توانایی‌های این کودکان است.
در فیلم ما میتوانیم قهرمان باشیم، سوالات مهم و طنزی که همه راجع به ابرقهرمان‌ها دارند، پاسخ داده می‌شود که هر کدام از آن‌ها، یک سکانس طنز و به یاد ماندنی را می‌سازد. نوع قدرت‌ها، خط سیر داستان و البته اتفاقات مهم هر بخش از آن، به‌خوبی نکات مهمی را به کودکان آموزش می‌دهد و البته باعث خندیدن و شادی‌شان نیز خواهد شد.

چرا تماشا فیلم ما میتوانیم قهرمان باشیم برای کودکان خوب است؟

در فیلم‌های ابرقهرمانی، سوپرهیروها همیشه آدم‌های بزرگسالی هستند که کودکان، عاشق قدرت‌های خارق‌العاده‌شان می‌شوند. پس از تماشا فیلم ما میتوانیم قهرمان باشیم با دوبله فارسی کامل، بچه‌ها این بار با نوع دیگری از ابرقهرمان‌ها روبه‌رو می‌شوند.
کودکانی که هم‌سن آن‌ها هستند، اما با قدرت خود می‌توانند کارهای بسیار بزرگی انجام دهند. پس از تماشا این فیلم می‌توانید به کودکان خود بگویید که کودک‌بودن آن‌ها، دلیل بر ناتوانی‌شان نیست و گاهی بچه‌ها می‌توانند کارهایی را انجام دهند که بزرگ‌ترها نیز از پس انجام‌شان بر نمی‌آیند.
علاوه بر این می‌توانید به آن‌ها یادآوری کنید که همیشه کودکانی کم سن‌‌تر از آن‌ها وجود دارند و نباید با توجه به بزرگ‌تر بودن خود، توانایی‌های آن کودکان را نادیده بگیرند.
شخصیت اصلی این فیلم، میسی، هیچ قدرت خارق‌العاده‌ای ندارد و فرزندان شما به‌خوبی می‌توانند با او هم‌ذات پنداری کنند. میسی مدیریت و رهبری گروهی از ابرقهرمان‌های کوچک را بر عهده می‌گیرد و در کنار یکدیگر، کاری را انجام می‌دهند که والدین‌شان نیز از پس آن بر نیامده بودند. پیام اصلی فیلم، همکاری با هم و کمک به یکدیگر است.
هیچ‌کدام از قدرت‌های خاص ابرقهرمان‌ها در این فیلم به‌تنهایی نمی‌تواند باعث شکست موجودات فضایی شود و تنها در کنار یکدیگر، می‌توانند به هدف خود برسند. پس از تماشای این فیلم، می‌توانید راجع به این موضوعات با کودکان خود حرف بزنید:

  • هر فرد توانایی خاصی دارد و هر نوع توانایی، در موقعیت خود کاربرد دارد؛

  • مجموع توانایی افراد در کنار یکدیگر، می‌تواند باعث موفقیت‌های بسیار بزرگ شود؛

  • نباید دیگران را از روی ظاهرشان قضاوت کنیم.

تماشا فیلم سینمایی ما میتوانیم قهرمان باشیم با دوبله فارسی کامل در آفرینک

امکان تماشا آنلاین فیلم ما میتوانیم قهرمان باشیم در آفرینک وجود دارد و می‌توانید به‌صورت کاملا رایگان، این فیلم جذاب، آموزنده و سرتاسر هیجان را برای کودکان خود پخش کنید. البته امکان دانلود نیز در آفرینک فراهم شده و می‌توانید در کنار هم و به‌صورت آفلاین، فیلم «ما میتوانیم قهرمان باشیم» را ببینید. دیدن ابرقهرمان‌ها و مبارزه آن‌ها با موجودات بد، همه بینندگان را فارغ از سن و سال، غرق خوشی و لذت می‌کند و به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم فرصت تماشای آن را به هیچ عنوان از دست ندهید.