آفرینک
X

هری پاتر و یادگاران مرگ 2 Harry Potter and the Deathly Hallows : Part 2 (2011)

هری پاتر و یادگاران مرگ 2 Harry Potter and the Deathly Hallows : Part 2

داستان فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ 2  Harry Potter and the Deathly Hallows : Part 2 در ادامه قسمت قبل هستش. هری پاتر و دو دوستش هرمیونی گرنجر و ران وی ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.1 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی هری پاتر و یادگاران مرگ 2

داستان فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ 2  Harry Potter and the Deathly Hallows : Part 2 در ادامه قسمت قبل هستش. هری پاتر و دو دوستش هرمیونی گرنجر و ران ویزلی در یک ویلا هستند. هری بعد از دفن کردن دابی از گریپهوک گابلین می‌خواد که بهشون کمک کنه تا به داخل گنجینه بلاتریکس لسترنج در بانک گریگوتز نفوذ کنند تا بتونند یکی از جان‌پیچ‌ها رو پیدا کنند. گریپهوک هم به شرطی در پیداکردن جان پیچ به آن‌ها کمک می‌کنه که شمشیر گریفیندور رو به او بدهند. آن‌ها با قیافه‌های مبدل وارد بانک می‌شوند، اما به شکل واقعیشون برمی‌گردند. آن‌ها فنجان جان‌پیچ را پیدا می‌کنند اما گریپهوک به آن‌ها خیانت می‌کنه، شمشیر رو ازشون می‌دزده و آن‌ها رو نگهبان‌ها تنها می‌گذاره. آن‌ها مجبور می‌شوند  تا اژدهای محافظ بانک رو آزاد کنند و سوار بر پشتش از بانک فرار کنند.

مدتی بعد هری رؤیایی می‌بینه که در آن لرد ولدمورت نیز از گم شدن جان پیچ باخبر شده و تمام جن‌های بانک گرینگوتز و گریپهوک را قتل‌عام می‌کنه. هری می‌فهمه که یه جان‌پیچ در هاگوارتز پنهان شده و همراه با دو دوستش در جستجوی این جان‌پیچ به هاگوارتز می‌روند اما توسط مرگ‌خوارها محاصره می‌شند و با کمک ابرفورت دامبلدور، برادر کوچک آلبوس دامبلدور، نجات پیدا می‌کنند. ابرفورت به آن‌ها می‌گه که باید فرار کنند اما آن‌ها قبول نمی‌کنند و او آن‌ها را به هاگوارتز می‌فرسته. آن‌ها در اتاق ضروریات ظاهر می‌شوند و مورد استقبال دوستانشان قرار می‌گیرند. آن‌ها دنبال جان پیچی دیگرند اما نمی‌دونند که چیه و دقیقا کجاست. در این بین سیورس بلک، مدیر هاگوارتز رو تهدید می‌کنه که اگه جای هری رو می‌دونه باید بهش بگه و دانش‌آموزان رو برای کمک به هری تنبیه می‌کنه.

تا الان فهمیدیم که هری تو هاگوارتز دنبال یکی دیگه از جان‌پیچ‌ها می‌گرده. او از این به بعد چیکار می‌کنه؟ خودتون فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ 2 رو ببینید و از دیدن این فیلم هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ 2، هری، ران و هرمیونی هستند. درصورتی‌که از فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ 2 خوشتون اومده، فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ 1 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ 2 Harry Potter and the Deathly Hallows : Part 2

مرگ آخرین دشمن است.