آفرینک
X

نقشه بازی The Game Plan (2007)

نقشه بازی The Game Plan

فیلم نقشه بازی The Game Plan درباره دخترکوچک 8 ساله‌ای است که با ورود ناگهانی خود به زندگی پدرش، تمام دنیای او را زیر و رو می‌کند. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 6.1 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی نقشه بازی

آدم‌ها همیشه تصور می‌کنند که برنامه‌ریزی دقیق، تمرکز بر زندگی شغلی و موفقیت در اهداف خود، به معنای خوشبختی کامل است، ولی گاهی اوقات یک اتفاق، می‌تواند دنیای آدم‌ها را کاملا تغییر دهد و «پیتون» کوچک، دقیقا همین کار را با زندگی پدرش انجام خواهد داد. داستان از چه قرار است؟ خب با ما به بخش بعدی بیایید که داستان فیلم The Plan Game را برای شما هم تعریف کنیم.

خلاصه داستان جذاب فیلم نقشه بازی

«جوزف کینگ‌من»، یک ورزشکار حرفه‌ای، قدرت‌مند، مشهور و البته بسیار ثروتمند است که همه آرزو دارند زندگی او را تجربه کنند. همه چیز در زندگی جوزف عالی پیش می‌رود تا اینکه یک شب، «پیتون»، دختر کوچک 8 ساله‌اش جلوی در خانه او ظاهر شده و دنیای کاملا بی‌نقص این ورزشکار را کاملا تغییر می‌دهد. حالا جوزف، باید دختر کوچک‌اش را در برنامه‌های مدرسه و کلاس‌های باله همراهی کرده و زندگی را از زاویه جدیدی ببیند که ممکن است برای او چندان راحت نباشد!

جزئیات مهم فیلم سینمایی The Plan Game با دوبله فارسی

این فیلم سینمایی با یک داستان جذاب، تفاوت دنیای قبل و بعد از ورود بچه‌ها به روال عادی زندگی را به‌خوبی نشان می‌دهد. به همین خاطر والدین تمام سکانس‌های طنز و خنده‌دار آن را کاملا درک خواهند کرد و بچه‌ها از دیدن شیطنت‌های پیتون، از خنده ریسه رفته و بدون شک لذت زیادی می‌برند.
تقابل دو زندگی حرفه‌ای و زندگی خانوادگی و چالش‌های هرکدام، می‌تواند تلنگر خوبی برای هر دو گروه بچه‌ها و بزرگترها باشد و به همین دلیل، تماشا فیلم نقشه بازی برای کودکان و والدین‌شان به یک اندازه جذابیت دارد.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا فیلم The Game Plan با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیارشان بگذارید که جزئیات کامل این فیلم را درک کنند و سپس درباره بخش‌های مختلف آن با هم حرف بزنید.

پیام‌های مثبت فیلم نقشه بازی برای بچه‌ها و والدین

تماشا این فیلم خانوادگی، کمدی و سرگرم‌کننده، برای کودکان بالای 6 سال کاملا مناسب است. هم‌زمان با دیالوگ‌ها و سکانس‌های طنز، این فیلم جذاب، پیام‌های مثبت زیادی دارد که در ادامه، برخی از آن‌ها را با هم مرور کنیم:

 • اهمیت خانواده و اعضای خانواده؛

 • مسئولیت‌پذیری و تلاش برای انجام وظایف خود در جایگاه‌های مختلف؛

 • برنامه‌ریزی برای تمام قسمت‌های زندگی و عدم حذف یک بخش مهم آن برای رسیدن به اهداف دیگر؛

 • سازگاری با شرایط مختلف و تلاش برای پذیرش تغییرات.

جوزف به‌عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای، تمام زندگی خود را برای رسیدن به اهداف حرفه‌ای و ورزشی برنامه‌ریزی کرده و هیچ بخشی را برای زندگی خانوادگی در نظر نگرفته است. به همین خاطر با حضور پیتون، زندگی او با مشکلات و چالش‌های سختی مواجه شده و او باید بتواند همراه با پیتون، آن‌ها را حل کند. با کمک این بخش، می‌توانید درباره مسئولیت بزرگسال‌ها و موقعیت سخت آن‌ها در زندگی، با کودکان‌تان صحبت کنید. از آن‌ها بخواهید که نظرشان را درباره شرایط زندگی خانوادگی خودتان بگویند و به آن‌ها اطمینان بدهید که علی‌رغم وجود انواع مسئولیت‌ها، آن‌ها اولویت اصلی زندگی شما هستند.
نکته مهم دیگر این است که پیتون ابتدا از پدر خود جوزف دور بوده و پس از انتقال به خانه پدرش، از مادر خود جدا می‌شود. می‌توانید با استفاده از این بخش درباره شرایط خاص زندگی افراد با کودکان صحبت کنید و به آن‌ها بگویید که برخی کودکان تنها با یکی از والدین خود زندگی می‌کنند.

تماشا فیلم The Plan Game با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فیلم نقشه بازی با دوبله فارسی کامل وجود دارد و می‌توانید این فیلم طنز و بسیار جذاب را برای بچه‌های خود به‌صورت رایگان و آنلاین، پخش کنید. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود فیلمThe Game Plan با دوبله فارسی کامل هم از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. دیدن سکانس‌های مختلف این فیلم همراه با بچه‌ها، این موضوع مهم را به بزرگترها یادآوری می‌کند که با وجود تمام سختی‌های بچه‌داری، بودن بچه‌ها در زندگی بزرگسالان و در این دنیای جدی، یک شانس و فرصت بسیار بزرگ برای همه است.

اگر فرزند شما از تماشا فیلم نقشه بازی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم شاهزاده گمشده و فیلم جاسوس من را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.