آفرینک
X

هری پاتر و زندانی آزکابان Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)

هری پاتر و زندانی آزکابان Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

داستان فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان Harry Potter and the Prisoner of Azkaban درباره سال سوم تحصیلات هری پاتر است. هری یک تابستون دیگه رو تو خونه درزلی&zwn; ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.8 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی هری پاتر و زندانی آزکابان

داستان فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان Harry Potter and the Prisoner of Azkaban درباره سال سوم تحصیلات هری پاتر است. هری یک تابستون دیگه رو تو خونه درزلی‌ها می‌گذرونه. بعدازاینکه عمه مارج وارد خانه خاله هری می‌شود، پدر و مادرش رو مسخره می‌کنه و با هری درگیری پیدا می‌کنه، هری ناخواسته باعث اتفاق ناخوشایندی می‌شه: عمه مارج باد می‌شه و مثل بادکنکی به هوا می‌رود. هری با چمدونش فرار می‌کنه، چون از زندگی با درزلی‌ها خسته شده. اتوبوس شوالیه، هری رو به لیکی کالدرون تحویل می‌ده و آنجاست که هری توسط نماینده جادوگری، کورنلیوس فاج، برای استفاده از جادو خارج از هاگوارتز بخشیده می‌شه. بعد از ملحق شدن به دوستانش، ران و هرمیونی، هری می‌فهمه که سیریوس بلک، کسی به خاطر حمایت از لرد ولدمورت و پدر و مادر هری رو لو داده و باعث کشته شدنشون شده، از زندان آزکابان فرار کرده و قصد کشتن هری رو داره.

این سه نفر در راه برگشت به هاگوارتز برای سال سوم مدرسه در قطار با دیوانه‌سازها برخورد می‌کنند، که برای گشتن قطار و پیدا کردن سیریوس آمده‌اند. یکی از آن‌ها وارد کوپه هری می‌شه و باعث می‌شه که هری غش کنه. اینجاست که پروفسور لوپین، استاد جدید دفاع در برابر هنرهای سیاه، با استفاده از پاترونوس چارم، دیوانه‌ساز رو از هری دور می‌کنه. آلبوس دامبلدور در مدرسه اعلام می‌کنه که دیوانه‌سازها از مدرسه در مقابل خطر سیریوس محافظت می‌کنند. هاگرید، که نگهبان هاگوارتز هستش، به عنوان استاد مراقبت از موجودات جادویی انتخاب می‌شه و اولین کلاس درسش با خرابکاری دراکو ملفوی، که باعث می‌شه تا یه هیپوگریف به باکبیک حمله کنه، دچار هرج‌و‌مرج می‌شه.

تا الان فهمیدیم که هری توسط سیریوس تهدید شده. آیا او واقعا یه تهدیده؟ خودتون فیلم زیبای هری پاتر و زندانی آزکابان رو ببینید و از دیدن این فیلم هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان، هری، ران، هرمیونی و سیریوس بلک هستند. درصورتی‌که از فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان خوشتون اومده، فیلم هری پاتر و جام آتش رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

آیا تا به حال این جادوگر را دیده‌اید؟ با احتیاط به او نزدیک شوید! سعی نکنید از جادو علیه این مرد استفاده کنید!