آفرینک
X

هری پاتر و شاهزاده دورگه Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)

هری پاتر و شاهزاده دورگه Harry Potter and the Half-Blood Prince

فیلم هری پاتر و شاهزاده دورگه Harry Potter and the Half-Blood Prince داستان هری پاتر در سال ششم هاگوارتز رو روایت می‌کنه که در آن بسیاری از رازها و روا ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.5 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی هری پاتر و شاهزاده دورگه

فیلم هری پاتر و شاهزاده دورگه Harry Potter and the Half-Blood Prince داستان هری پاتر در سال ششم هاگوارتز رو روایت می‌کنه که در آن بسیاری از رازها و روابط آشکار می‌شود. لرد ولدمورت به هر دو دنیای جادوگران و غیرجادوگران چنگ زده است، الیواندر، فروشنده لوازم مدرسه هاگوارتز، رو از خیابون دیاگون دزدیده و پل میلینیوم رو خراب کرده. بعد از اینکه لوسیوس به دلیل همکاری با مرگ‌خوارها به زندان آزکابان می‌افته، خانواده ملفوی هم رسوا می‌شوند. ولدمورت از دراکو برای انجام مأموریت سری در هاگوارتز استفاده می‌کنه. بلاتریکس لسترنج و نارسیسا ملفوی، مادر دراکو، از سیوروس اسنیپ کمک می‌گیرند، کسی که در تمام مدت جاسوس بوده. اسنیپ با نارسیسا عهدی می‌بنده که از دراکو حمایت کنه و درصورتی‌که او شکست بخوره، خودش مأموریت رو تکمیل کنه.

هری 16 ساله با آلبوس دامبلدور از سوربیتون همراه می‌شه تا به روستای بودلیگ بابرتون برای ملاقات با استاد هوراس اسلاگهام بروند. پروفسور اسلاگهام در خفا به سر می‌بره ولی موافقت می‌کنه تا برای تدریس در هاگوارتز برگرده. دامبلدور بعدش هری رو به بورو می‌بره تا به دوستانش، ران و هرمیونی، ملحق بشه. وقتی این سه نفر برای دیدن مغازه جدید جوک فرد و جورج ویزلی به خیابون دیاگون می‌روند، آن‌ها دراکو رو می‌بینند که همراه با گروهی از مرگ‌خوارها، که یکیشون فنریر گریبک هستش، وارد خیابون ناکترن می‌شه. هری مطمئنه که دراکو توسط ولدمورت به مرگ‌خوار تبدیل شده ولی ران و هرمیونی به این قضیه مشکوکند. هری در قطار سریع‌السیر هاگوارتز در واگن اسلیترین با استفاده از شنل نامرئی‌اش پنهان می‌شه. ملفوی از این قضیه باخبر می‌شه و از قصد بینی هری رو می‌شکنه هری با کمک لونا لاوگود می‌تونه فرار کنه. هری و ران در هاگوارتز کتاب‌هایی رو قرض می‌گیرند که تو صفحات کتاب هری یادداشت‌هایی نوشته شدند.

تا الان فهمیدیم که هری به دراکو شک کرده ولی قراره چه اتفاقاتی برایش بیفته؟ خودتون فیلم زیبای هری پاتر و شاهزاده دورگه رو ببینید و از دیدن این فیلم هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های فیلم هری پاتر و شاهزاده دورگه، هری، ران و هرمیونی هستند. درصورتی‌که از فیلم هری پاتر و شاهزاده دورگه خوشتون اومده، فیلم هری پاتر و محفل ققنوس رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی فیلم هری پاتر و شاهزاده دورگه Harry Potter and the Half-Blood Prince

رازهای تاریکی برملا می‌شوند.