آفرینک
X

شهر موشها City of Mice (1986)

شهر موشها City of Mice

فیلم عروسکی شهر موش‌ها City of Mice داستان موش‌هایی هست که مجبور می‌شوند تا  به شهر دیگری سفر کنند. ماجرا از جایی شروع می‌شه که بچه ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ایران
  • 7.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی شهر موشها

فیلم عروسکی شهر موش‌ها City of Mice داستان موش‌هایی هست که مجبور می‌شوند تا  به شهر دیگری سفر کنند. ماجرا از جایی شروع می‌شه که بچه موش‌ها در کلاس مدرسه در حال یاد گرفتن جدول ضرب هستند. در حین درس دادن معلم، کپل به دم باریک در مورد یه جای خوشگل که پیدا کرده، می‌گه و بهش پیشنهاد می‌ده تا بعد از مدرسه آنجا بروند. گوش دراز هم که گوش‌های قوی داره، این جریان رو می‌شنوه و به دم دراز می‌گه. دم دراز هم قضیه رو برای خوش خنده تعریف می‌کنه. این‌طوری همه به هم این جریان رو می‌گویند و یه دفعه تو کلاس همهمه می‌شه و معلم می‌فهمه و دلیلش رو می‌پرسه. اول کپل می‌خواد از کلاس بیرون برود و بعد همه بچه‌ها اجازه می‌گیرند تا بیرون بروند. معلم که می‌بینه کلاس داره از کنترلش خارج می‌شود به هیچ‌کس اجازه نمی‌دهد. در همین لحظه صدای قاصد از بیرون مدرسه می‌آید که همه مردم شهر رو به میدان شهر فرا می‌خواند.

آشپزباشی هم از راه می‌رسه و به آقا معلم می‌گه که کلاس درس تعطیل کنه چون قاصد خبر مهمی برای مردم دارد. قاصد در میدون شهر از موجودی می‌گه که پنجه‌هایش از هر تیغی تیزتر هستند، چشم‌های ترسناکش برق می‌زنند، صداهایی که از دهانش بیرون می‌آید مو رو به تن هر موشی راست می‌کنه و هیچ موشی نمی‌تونه از دستش جون سالم به در ببرد. وقتی که قاصد اسم گربه سیاه رو می‌گه همه موش‌ها می‌ترسند و جیغ می‌کشند. آن‌ها برای پیدا کردن راه حل، بحث‌های زیادی می‌کنند و به این نتیجه می‌رسند که به شهر بزرگ موش‌ها بروند، جایی که تا حالا پای هیچ «اسمش رو نبری» بهش نرسیده. آن‌ها باید هرچه زودتر حرکت کنند چون «اسمش رو نبر» به نزدیکی شهرشون رسیده.

تا الان فهمیدیم که موش‌ها تصمیم گرفتند تا به شهر موش‌ها بروند. به نظرتون در راه برایشان چه اتفاقاتی می‌افته؟ خودتون فیلم زیبای شهر موش‌ها رو ببینید و از دیدن این فیلم عروسکی زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی فیلم سینمایی عروسکی شهر موش‌ها، کپل، سرمایی، نارنجی، دم باریک، دم دراز و معلم هستند.

در صورتی که از فیلم عروسکی شهر موش‌ها خوشتون اومده، فیلم دزد عروسک‌ها رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت فیلم عروسکی شهر موش‌ها City of Mice

این فیلم در سال ۱۳۶۴ به کارگردانی سینمایی محمد علی طالبی و کارگردانی عروسکی مرضیه برومند ساخته شده است.