آفرینک
X

آرتمیس فاول Artemis Fowl (2020)

آرتمیس فاول Artemis Fowl

فیلم آرتمیس فاول Artemis Fowl درباره آرتمیس 12 ساله است که با یک اتفاق عجیب، مسئولیت سنگین و مهم نجات دادن پدرش، بر عهده او قرار می‌گیرد. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 4.2 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی آرتمیس فاول

اغلب اوقات، همه چیز عادی و آرام است، اما با کمی دقت، می‌توان چیزهای مهم و عجیبی را در همان شرایط به ظاهر آرام پیدا کرد و زندگی آرتمیس، همراه با پدرش در خانه بزرگ و مجلل‌شان، به همین شکل عادی و بی‌دردسر به نظر می‌رسید. تا اینکه پدر آرتمیس، برای یک ماموریت مهم به یک سفر چند روزه می‌رود. با رفتن پدر، اتفاقات عجیب و غریب، یکی پس از دیگری پیش می‌آیند و حالا آرتمیس با ده‌ها سوال مهم و غیر قابل تصور، تنها می‌ماند. داستان چیست؟ خب با ما به بخش بعدی بیایید که داستان فیلم آرتمیس فاول را که با اسم نبرد آرتمیس هم در ایران مشهور شده است، برای شما تعریف کنیم!

داستان فیلم سینمایی Artemis Fowl

پدر آرتمیس، یک ماموریت کوتاه رفته است که این ماموریت با یک تماس تلفنی مشکوک، به یک ماجرای خطرناک تبدیل می‌شود. صدای عجیب پشت تلفن به آرتمیس می‌گوید تنها زمانی پدرش را آزاد می‌کند که او بتواند شی اسرارآمیزی را که پدرش برداشته، یافته و آن را برگرداند. آرتمیس که حسابی سردرگرم شده، با کمک بادیگارد وفادار خانواده، اسرار خانه بزرگ و البته پدر خود را کشف می‌کند. وارد زیرزمین مخفی‌شان شده و صدها وسیله قدیمی، ارزشمند و قدرتمند را در آن‌جا پیدا می‌کند. اما هیچ‌کدام، آن شی قدرت‌مندی نیست که صدای پشت تلفن به دنبال آن بود! به همین خاطر آرتمیس وارد دنیای موازی شده و سعی می‌کند در آن دنیا، با موجودات افسانه‌ای مبارزه کرده، یک پری را با خود به دنیای ما برگرداند تا شاید با کمک او، بتواند پدر خود را نجات دهد! آرتمیس راه سختی را انتخاب کرده، نه؟

جزئیات مهم فیلم آرتمیس فاول با دوبله فارسی

فیلم سینمایی آرتمیس فاول پس از سال‌ها، بالاخره در سال 2020 و بر اساس کتابی به همین نام، ساخته شده است. نکته مهم این است که این فیلم، اقتباسی از این کتاب بوده و داستان اندکی تغییر کرده است.
در این فیلم، بچه‌ها و البته بزرگ‌ترها با ترکیبی از دنیای افسانه‌ها، ابزارها و تکنولوژی‌های سری و البته موجودات خیالی، مواجه هستند. فیلم آرتمیس فاول با سکانس‌های فوق‌العاده از مبارزه‌های جذاب، بدون شک توجه هر کودک و نوجوانی را به‌راحتی به خود جلب می‌کند و یکی از بهترین فیلم‌ها برای یک شب خانوادگی است.
پیشنهاد می‌کنیم که با تماشا فیلم Artemis Fowl با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که تمام جزئیات مهم و اصلی این فیلم را به‌خوبی درک کنند. نکات مهم و مثبتی در این فیلم وجود دارد. پس از تماشای فیلم آرتمیس فاول ، می‌توانید با فرزندان خود راجع به آن‌ها گفت‌گو کنید. اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما از پیام‌ها و نکات مثبت چیست، بخش بعدی برای شما است!

پیام‌های مثبت فیلم Artemis Fowl  برای بچه ها

تماشا فیلم آرتمیس فاول برای کودکان بالای 8 سال کاملا مناسب است. بچه‌ها در این سن به‌راحتی می‌توانند روند جذاب فیلم را دنبال کرده و البته ارزش‌های مهم فیلم را به‌خوبی درک کنند. مهم‌ترین ارزش‌های تاکیده شده در این فیلم، شامل موارد زیر هستند:

  • وفاداری به اعضای خانواده و دوستان و حمایت از آن‌ها حتی در زمان نبودشان؛

  • همکاری با هم برای مقابله با شرایط سخت؛

  • خلاقیت، زیرکی، هوش بالا و توان حل مسئله.

مهم‌ترین پیام مثبت فیلم آرتمیس فاول این است که نباید هیچ‌کس را بر اساس ظاهر یا عرف اجتماعی، قضاوت کرد. کاراکترهای مختلف این فیلم، به دلیل ظاهر غلط‌انداز خود، با این قضاوت‌های نادرست از سوی اطرافیان مواجه می‌شوند و در ادامه، اشتباه‌بودن این نگاه به بقیه کاراکترها و البته مخاطبان، ثابت می‌شود. با توجه به این بخش، درباره نگاه منفی جوامع به برخی نژادها، افراد، شغل‌ها و هر موضوع تبعیض‌آمیز دیگر، با کودکان صحبت کنید. می‌توانید مهم‌ترین گروه مورد تبعیض قرار گرفته در شهر و یا محله خود را مثال زده و از کودکی، به بچه‌های خود بیاموزید که نباید هیچ فرد یا گروهی را با نگاه تحقیرآمیز و تبعیض‌آمیز، نگاه کنند.
در این فیلم سینمایی، موضوعات مهمی مثل جدا شدن از والدین، تلاش برای اثبات بی‌گناهی یکی از اعضای خانواده، دنیاهای موازی و البته اثرات منفی و مخرب حرص و طمع در زندگی بشر، مورد بررسی قرار می‌گیرند. می‌توانید با توجه به شرایط زندگی و خانوادگی خود و البته علایق و رفتارهای فرزند یا فرزندان‌تان، یک یا دو مورد را انتخاب کرده و درباره همان موضوع، با کودکان تبادل نظر داشته باشید. از آن‌ها بخواهید نظرات‌شان را به شما بگویند و سپس تنها با اشاره‌های غیر مستقیم، آن‌ها را به سمت رفتار درست و تفکر منطقی، راهنمایی کنید.

تماشا و دانلود فیلم آرتمیس فاول با دوبله فارسی کامل در آفرینک

خوشبختانه در آفرینک امکان تماشا فیلم آرتمیس فاول با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این فلم مهیج، آموزنده، سرگرم‌کننده و به‌شدت جذاب را به‌صورت آنلاین برای کودکان خود، پخش کنید. البته امکان پخش آنلاین، تنها گزینه شما نیست و می‌توانید با دانلود فیلم Artemis Fowl با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک، امکان تماشای آفلاین این فیلم را برای بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده‌تان در یک شب تعطیل، فراهم کنید. آرتمیس و ماجراهای آن، به همه یادآوری می‌کند که با توجه به رفتار افراد و انتخاب‌های آن‌ها، زندگی می‌تواند مثل یک رویای دل‌پذیر، آرام و زیبا باشد یا مانند یک کابوس، ترسناک و دلهره‌آور. انتخاب با شما است!

اگر فرزند شما از تماشا فیلم آرتمیس فاول لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم ما میتوانیم قهرمان باشیم و فیلم شاهزاده گمشده را برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.