آفرینک
X

کسپر Casper (1995)

کسپر Casper

کسپر کوچولو، روح مهربان و بی آزاری است که در یک عمارت قدیمی زندگی می کند و علاقه مند دوستی با آدم ها است. ولی همه با دیدن روح، فرار می کنند. تا اینکه سر و کله آدم های جدیدی در عمارت مرموز، پیدا می‌شود. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.1 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی کسپر

کسپر (Casper) ماجرای یک روح کوچک و مهربان است که از تنهایی و روزگار کسالت بار خود، در عمارت خالی از سکنه، خسته شده است. از طرفی ارواح بی­ادب و زورگوی همسایه‎، او را به ستوه آورده­اند، در جستجوی ارتباط با انسان­ها است. ولی تمام کسانی که به عمارت وارد می­شوند و کاسپر و سایر روح­ها را می­بینند، وحشت کرده و از آن­ها فرار می­کنند. دست بر قضا، این عمارت پس از فوت صاحبش، به وارث او یعنی تنها دخترش خانم کریتیکن می­رسد.

وارث جدید از میراث اندکی که به او رسیده، بسیار عصبانی است. پدرش برای دلفین­ها، سگ­ها، حتی زنبورها و سایر حیوانات، بیشتر از او میراث بر جای گذاشته است. او در میان اسناد، متوجه یادداشتی می­شود که حاکی از وجود یک گنج باارزش در ساختمان عمارت است. او به همراه پیشکارش به عمارت می­رود و از حضور ارواح غافلگیر می­شود. ارواح اجازه ورود هیچ کارگر یا کارشناسی را به عمارت نمی­دهند و هر کس که وارد ساختمان می­شود با جیغ و فریاد، پا به فرار می­گذارد. خوب حالا چه باید کرد؟ تکلیف این خانه بزرگ و گنج نهفته در آن چه می­شود؟

بالاخره روزنه امیدی باز می‌شود. دکتر هاروی یک روان­پزشک است و مدت­ها در خصوص ارواح تجربه و آگاهی دارد. او به همراه دخترش کتی از شهری به شهری دیگر سفر و به ارواح سرگردان کمک می­کنند که کارهای ناتمام خود را به اتمام برسانند و به دنیای ارواح بازگردند. خانم کریتیگن، در تلویزیون، خبری در مورد دکتر هاروی و تجربیات مهیج­اش می­بیند و تصمیم می­گیرد از او برای بیرون کردن ارواح عمارت­اش کمک بگیرد. دکتر هاروی و دخترش کتی دعوت وی را می­پذیرند و وارد عمارت می­شوند. عمارتی که حضور در آن عجیب و مملو از اتفاقات مهیج و گاهی خندهدار است.

کسپر، یک روح مهمان نواز

کسپر کوچولو بر خلاف سایر ارواح منزل، از حضور ساکنان جدید خوشحال است. او سعی می­کند با آن­ها ارتباط دوستانه برقرار کند. آخر روح هم به این مهمان ­نوازی! به نظر شما آیا کسپر موفق می­شود دوست جدیدی پیدا کند یا اینکه آن­ها نیز پس از دیدن او فرار خواهند کرد؟ سرنوشت ارواح عمارت و گنج پنهان در آن چه خواهد شد؟ آیا دکتر هاروی در انجام مأموریتش موفق خواهد شد؟

فیلم کسپر (Casper) در سال 1995 و به کارگردانی براد سیلبرلینگ (Brad Silberling) ساخته شده است. این فیلم زیبا را در آفرینک ببینید و لذت ببرید.
پیشنهاد میکنیم فیلم کسپر در مدرسه اسرارآمیز (Casper's Scare School) را هم ببینید. ضمنا اگر به فیلم‌های ارواح با موضوعات بامزه و خنده‌دار علاقه‌مندید، فیلم­های عروس مرده و مجموعه فیلم‌های هتل ترانسیلوانیا را هم میتونید ببینید.