آفرینک
X

گربه ها و سگ ها 3 : اتحاد پنجه ها Cats & Dogs 3 : Paws Unite (2020)

گربه ها و سگ ها 3 Cats & Dogs 3

فیلم گربه ها و سگ ها 3 : اتحاد پنجه ها Cats & Dogs 3: Paws Unite ماجراجویی سگ‌ها و گربه‌هایی را نشان می‌دهد که به‌عنوان مامور مخفی، وظایف مهمی بر عهده دارند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 3.7 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی گربه ها و سگ ها 3 : اتحاد پنجه ها

شما هم تا به حال به این موضوع توجه کرده‌اید که سگ‌ها و گربه‌ها، سال‌ها است که دیگر دشمنان قسم‌خورده هم نیستند و در اغلب موارد، به‌خوبی و خوشی، در یک خانه و با هم زندگی می‌کنند؟ در فیلم گربه و سگ ها : اتحاد پنجه ها، که با نام گربه ها و سگ ها : پنجه های متحد نیز در ایران مشهور شده است، این صلح میان این دو گروه، نتیجه زحمات سازمان مخفی «فارت» است. آن‌ها با تلاش‌های خود باعث شدند که همه حیوانات خانگی با هم مهربان‌تر باشند و البته در کنار هم، با موجودات بدجنس مبارزه کنند، اما داستان از چه قرار است؟

داستان فیلم گربه ها و سگ ها 3 : اتحاد پنجه ها

فیلم سینمایی گربه ها و سگ ها 3 : اتحاد پنجه ها ، درباره گربه‌ای به نام گوین و یک سگ به نام روجر است که در یک سازمان جهانی مخفی، وظیفه نظارت بر اتحاد میان سگ‌ها و گربه‌ها را برعهده دارند. سازمان مخفی فارت، در یک روز کاملا معمولی، دچار یک مشکل بزرگ می‌شود. یک هکر، سیستم سازمان را هک کرده و سعی می‌کند که رابطه میان سگ‌ها و گربه‌ها را در سرتاسر دنیا خراب کند و گوین و روجر باید جلوی این اتفاق را بگیرند. آیا موفق خواهند شد؟

نکات مهم فیلم گربه ها و سگ ها 3 : اتحاد پنجه ها

فیلم سینمایی گربه ها و سگ ها 3 : اتحادیه پنجه ها ، سومین فیلم از مجموعه‌ای به همین نام است. نکته جالبی که باید درباره این سه‌گانه بدانید این است که حتی بدون تماشای دو فیلم اول، می‌توانید این فیلم را تماشا کرده و از داستان مستقل، جذاب و سرگرم‌کننده آن لذت ببرید.
فیلم گربه ها و سگ ها 3 : اتحادیه پنجه ها با دوبله فارسی کامل برای کودکان بالای 5 سال کاملا مناسب است. این فیلم دارای شوخی‌های کلامی ملایم، چند مبارزه کوتاه و کمی ماجراجویی است که دنبال‌کردن داستان کمی پیچیده آن، احتمالا برای کودکان خیلی کوچک چندان لذت‌بخش نباشد.
موضوع اصلی فیلم، ماجراجویانه، طنز و البته کمی پلیسی است و تماشای آن علاوه بر کودکان، می‌تواند دقایق سرگرم‌کننده‌ای را برای بزرگترها رقم بزند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا نسخه دوبله فارسی فیلم گربه ها و سگ ها 3 : اتحاد پنجه ها در کنار فرزندان خود، افزون بر سپری‌کردن اوقات خوش، نکته‌های جدیدی برای آموزش به بچه‌های خود بیابید.

بررسی نکات مثبت و منفی فیلم سینمایی گربه ها و سگ ها 3 : اتحاد پنجه ها

ارزش‌های مهم فیلم گربه ها و سگ ها 3 : اتحاد پنجه ها درباره محبت و دوستی بین گروه‌های مختلف، کار تیمی و اهمیت عشق و دوستی است. پس از تماشای این فیلم با کودکان، می‌توانید راجع به دوستان‌شان با آن‌ها صحبت کرده و از آن‌ها بخواهید احساسات‌شان را درباره هر کدام از دوستان خود بیان کنند.
فیلم گربه ها و سگ ها 3 : اتحاد پنجه ها یک پیام مهم دارد و به همه مخاطبان خود می‌گوید که عشق، مهم‌ترین چیزی است که همه موجودات زنده در سرتاسر زندگی‌شان به آن نیاز دارند. شخصیت‌های منفی این فیلم، همه کارهای بد را تنها به این دلیل انجام می‌دهند که احساس می‌کنند به گروه حیوانات خانگی تعلق ندارند و هیچ‌کس آن‌ها را دوست ندارد.
با کودکان خود راجع به پذیرش بچه‌های تازه‌وارد در گروه دوستی‌شان صحبت کرده و اگر به‌تازگی به مکان جدیدی منتقل شده‌اید، به آن‌ها بگویید که برای پذیرفته‌شدن در گروه‌های دوستی، باید کمی صبر داشته باشند.
می‌توانید به احتمالات ناخوشایندی اشاره کنید که ممکن است در تمام زندگی کودکان رخ دهد و به آن‌ها بگویید که احساس خشم، ناراحتی و حتی حسادت، در آن لحظه‌ها کاملا طبیعی است. با کمک این فیلم، به آن‌ها نحوه رفتار صحیح برای مقابله با احساسات بد را آموزش دهید و از آن‌ها بخواهید که با واکنش درست، لحظه‌های بد زندگی‌شان را مدیریت کنند.

تماشا و دانلود فیلم گربه ها و سگ ها 3 : اتحاد پنجه ها با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فیلم گربه ها و سگ ها 3 : اتحاد پنجه ها با دوبله فارسی و البته کاملا رایگان، وجود دارد. می‌توانید با دانلود گربه ها و سگ ها 3 : اتحاد پنجه ها و تماشای آفلاین آن با سایر اعضای خانواده، یک شب خانوادگی خوش را سپری کنید. این فیلم به همه مخاطبان یادآوری می‌کند که دوستان و عشقی که از آن‌ها دریافت می‌کنیم، یکی از باارزش‌ترین دارایی‌هایی است که همه ما در اختیار داریم و باید قدردان آن باشیم.

اگر فرزند شما از تماشا فیلم گربه ها و سگ ها 3 : اتحاد پنجه ها لذت برد، به شما پیشنهاد می‌کنیم فیلم بنجی و فیلم کلیفورد سگ بزرگ قرمز را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.