آفرینک
X

تام و جری Tom and Jerry (2021)

تام و جری Tom and Jerry

فیلم تام و جری Tom and Jerry درباره دردسرهایی است که جری بامزه در یک هتل گران‌قیمت ایجاد می‌کند و تام قرار است جلوی این دردسرها را بگیرد. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 5.2 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی تام و جری

شما هم در کودکی عاشق ماجراهای ناتمام تام و جری بودید؟ فرزندان‌تان هم از دیدن دردسرهای جری به خنده می‌افتند؟ خب پس یک خبر خوب برای شما داریم: فیلم سینمایی تام و جری با ماجراهای جدید به دنیای سینما آمده که برای کودکان نسل‌های پیش و البته بچه‌های الان، دقایقی خوب و سرگرم‌کننده ایجاد کند. این بار قرار است تام و جری کجا را خراب کنند؟ همراه ما باشید تا به شما بگوییم!

داستان فیلم جدید تام و جری 2021

تام و جری با هم به یک شهر بزرگ می‌آیند تا در این محیط جدید، زندگی تازه‌ای شروع کنند. جری از همان اول، یک مکان خوب در یکی از هتل‌های گران‌قیمت شهر پیدا می‌کند، ولی تام، با دردسرهای بیشتری مواجه می‌شود. البته آشنایی ناگهانی او با دختر جوانی به اسم کایلا، کمی باعث بهترشدن اوضاع تام می‌شود و قرار است تام به‌عنوان پیانیست یک هتل مجلل در کنار کایلا کار کند. کدام هتل؟ بله! همان هتلی که جری در آن زندگی می‌کند!

نکات جالب فیلم Tom and Jerry 2021

فیلم سینمایی تام و جری در یک محیط کاملا جدید و البته با یک شرایط کاملا متفاوت، ساخته شده است. در فیلم تام و جری در هتل، انسان‌های واقعی و حیوانات کارتونی در کنار هم‌ زندگی می‌کنند و همین موضوع، باعث ایجاد طنز جدیدی شده است. اگر شما هم در تمام کودکی‌تان از ندیدن چهره آدم‌ها در کارتون تام و جری لج‌تان می‌گرفت، خوشبختانه فرزندان‌تان دیگر با این مشکل مواجه نمی‌شوند و همه شخصیت‌های دیگر این فیلم را به‌راحتی می‌بینند.
از آن‌جا که فیلم تام و جری یک ساعته همان کارتون قدیمی و تمام انیمیشنی نیست، لحظات چالش‌ برانگیز بین این دو کاراکتر نیز کمتر شده و با یک داستان کامل و سرگرم‌کننده روبه‌رو خواهید بود. البته این موضوع برخی از مخاطبان را متعجب کرده و به همین خاطر، انتقاداتی راجع به این موضوع ابراز شده است. هر چند فروش موفق فیلم تام و جری در دنیای واقعی نشان‌دهنده یک فیلم سینمایی تاثیرگذار، سرگرم‌کننده، خنده‌دار و جذاب است.
فیلم جدید تام و جری با دیالوگ‌های بسیار بیشتر ساخته شده و به همین دلیل، پیشنهاد می‌کنیم با تماشا فیلم Tom and Jerry با دوبله فارسی کامل همراه با کودکان، این فرصت را در اختیار بچه‌ها بگذارید که تمام جزئیات این فیلم کارتونی را درک کرده و با کمک آن، چیزهای جدیدی یاد بگیرند.

نکات مثبت و منفی فیلم Tom and Jerry با دوبله فارسی

بی‌شک شما هم می‌دانید که در فیلم تام و جری قرار است با مبارزه‌های زیاد، دعواهای ناتمام و البته چالش‌های خنده‌دار تام و البته جری، مواجه شوید. به همین خاطر، با توجه به این موضوع، شاید تصمیم بگیرید که برای کودکان خیلی کوچک، این کارتون را پخش نکنید. تماشا فیلم Tom and jerry برای کودکان کمی بزرگ‌تر کاملا مناسب است و نکات مهمی نیز درون خود دارد. موضوع اصلی فیلم سینمایی Tom and Jerry شامل این موارد است:

 • تنهایی افراد در موقعیت‌های مختلف؛

 • تمرکز بر ظواهر و عدم توجه به باطن افراد و اتفاقات؛

 • استفاده از خشونت برای حل مسائل گوناگون و مشکلاتی که بر اثر این راهکارها به وجود می‌آید؛

 • سو استفاده از دیگران برای رسیدن به خواسته‌ها و اهداف.

با کمک هر کدام از این پیام‌های اصلی، می‌توانید به فرزندان خود درس‌های تازه‌ای بدهید و به آن‌ها کمک کنید که رفتارهای اشتباه خود را تصحیح کنند. ارزش‌های مهمی در فیلم تام و جری وجود دارد که شامل موارد زیر است:

 • مسئولیت‌پذیری در برابر اشتباهات فردی خود؛

 • داشتن دید مثبت در زمان وقوع مشکلات؛

 • باور به خود و داشتن اعتماد به‌نفس؛

 • همراهی با یکدیگر و فعالیت گروهی؛

 • تلاش مستمر و داشتن پشتکار برای رسیدن به اهداف.

افزون بر این موارد، می‌توانید از این فیلم کارتونی کمک گرفته و درباره اتفاقات مهم دنیای واقعی هم با بچه‌های خود حرف بزنید. مواردی مثل دروغ‌گفتن برای رسیدن به اهداف، تقلب برای دستیابی به موفقیت، استفاده از خشونت در مواقع مختلف، عدم تعامل با اطرافیان و بی‌احترامی به دیگران، همه در فیلم تام و جری مورد بررسی قرار گرفته و می‌تواند ایده‌های جدیدی برای مکالمه با کودکان در اختیارتان بگذارد.

تماشا و دانلود نسخه دوبله فارسی کامل فیلم جدید تام و جری در آفرینک

خوشبختانه امکان تماشا فیلم Tom and Jerry با دوبله فارسی کامل در آفرینک وجود دارد و می‌توانید به‌صورت کاملا رایگان و آنلاین، این فیلم جذاب را برای فرزندان‌تان پخش کنید. امکان دانلود فیلم تام و جری یک ساعته با دوبله فارسی هم در آفرینک فراهم شده و می‌توانید این کارتون را به‌صورت آنلاین و همراه با بقیه افراد خانواده، تماشا کنید. فیلم تام و جری برای بچه‌های نسل فعلی، یک کارتون خنده‌دار و بامزه و برای کودکان نسل‌های قبل، یادآور خاطرات خوش بچگی است.

اگر فرزند شما از تماشا فیلم تام و جری 2021 لذت برد، پیشنهاد می‌شود انیمیشن تام و جری : سرسخت باشید و سریال تام و جری را نیز برای او در آفرینک پخش و دانلود کنید.