آفرینک
X

پیتر خرگوشه 2 : فراری Peter Rabbit 2 : The Runaway (2021)

پیتر خرگوشه 2 Peter Rabbit 2

فیلم پیتر خرگوشه 2 : فراری Peter Rabbit 2 : Runaway درباره خرگوش سخن‌گویی به اسم پیتر است که تصمیم می‌گیرد از خانه و خانواده‌اش فرار کند! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 6.2 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 7+ سال
 • FHD

معرفی پیتر خرگوشه 2 : فراری

پیتر همراه با بقیه عموزاده‌های خرگوش خودش، در کنار یک دختر جوان به نام «بی» و همسرش «توماس مک‌گرگور»، زندگی می‌کنند. داستان از جایی شروع می‌شود که بی، داستان کودکانه‌ای درباره پیتر، بقیه خرگوش‌ها و اتفاقات زندگی آن‌ها می‌نویسد. در این داستان، پیتر یک خرگوش خرابکار و ناقلا است. پیتر با فهمیدن این موضوع، حسابی دلخور شده و تصمیم می‌گیرد که از «بی» و بقیه اعضای خانواده، فاصله بگیرد و به شهر برود. با ورود پیتر به شهر، او با یک خرگوش دیگر به اسم «بارناباس»، آشنا شده و وارد یک دردسر حسابی می‌شود. اگر نمی‌دانید منظور ما چیست، چند دقیقه با ما بمانید تا ادامه داستان فیلم سینمایی پیتر خرگوشه 2 : فراری با دوبله فارسی را برای شما هم تعریف کنیم!

داستان فیلم پیتر خرگوشه 2 : فراری درباره چیست؟

با منتشر شدن کتاب بی درباره پیتر و بقیه خرگوش‌ها، همه تصور می‌کنند که پیتر یک خرگوش خرابکار و بد است و همین موضوع، حسابی او را ناراحت می‌کند. برای همین هم پیتر تصمیم می‌گیرد از خانه برود و واقعا یک خرگوش خرابکار باشد. با این تصمیم، پیتر وارد شهر شده و با بارناباس، دوست می‌شود. آن‌ها تصمیم می‌گیرند با بقیه دوستان بارناباس، از آشپزخانه یک خانواده، غذا بردارند. البته پیتر نمی‌داند که این کار، چه عواقب بدی برای او دارد و درست وقتی که حتی تصورش را هم نمی‌کرد، دوستان تازه‌اش او را تنها می‌گذارند! حالا پیتر برای نجات دادن خود حسابی تنها مانده و به کمک بی و بقیه اعضای خانواده‌اش، نیاز دارد. اما آیا آن‌ها به او کمک می‌کنند؟ برای اینکه جواب این سوال را بدانید، باید تماشا فیلم پیتر خرگوشه 2 را با فرزندتان شروع کنید!

نکات جالب فیلم سینمایی Peter Rabbit 2 : Runaway با دوبله فارسی

فیلم جالب و جدید پیتر خرگوشه 2 : فراری با ترکیب دنیای خیال و واقعیت، یک داستان جذاب و جدید را برای کودکان و البته بزرگترها، تعریف می‌کند. کاراکترهای اصلی در این فیلم، چند خرگوش سخن‌گو هستند که هر بار، یک ماجرا و دردسر تازه دارند. پیتر خرگوشه 2 : فراری ، در ادامه قسمت اول آن یعنی فیلم پیتر خرگوشه 1 ساخته شد و درست مثل همان قسمت، تمام عناصر جذاب و جادویی خود را حفظ کرده است. روند مهیج داستان و اتفاقات مختلف فیلم، همه مخاطبان را صرف نظر از سن آن‌ها، تحت تاثیر قرار می‌دهد. البته با وجود استقبال مخاطبان هنوز تا سال 2023 خبری از تاریخ اکران فیلم پیتر خرگوشه 3 در دسترس نیست.  
این فیلم یک گزینه عالی برای یک تعطیلات خانوادگی است. همه اعضای خانواده، از دیدن پیتر و ماجراهای او، چالش‌ها و دردسرهای موجود و نحوه حل کردن هر کدام از آن ماجراها، لذت خواهند برد. حضور خرگوش‌ها در خانه و محله، احساسات مختلف پیتر و اطرافیان او و البته ماجراهای مختلفی که همه کاراکترها در آن نقش دارند، می‌تواند نکات مثبت و مهمی به کودکان بیاموزد. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا فیلم سینمایی پیتر خرگوشه 2 : فراری با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که همه جزئیات مهم فیلم را درک کنند.

نکات آموزنده فیلم پیتر خرگوشه 2 برای بچه ها چیست؟

تماشا این فیلم برای کودکان 7 ساله و بزرگتر، کاملا مناسب است. مهم‌ترین نکات آموزنده فیلم پیتر خرگوشه 2 : فراری برای بچه‌ها، شامل این موارد است:

 • خانواده و اهمیت حضور آن‌ها در زندگی؛

 • انتخاب دوست‌های مناسب و عواقب دوست‌شدن با افراد اشتباه؛

 • اهمیت رفتارهای مثبت مثل مسئولیت‌پذیری، کار تیمی، شجاعت و توانایی بخشش اطرافیان؛

 • بررسی رفتارهای اشتباه هم‌چون دزدی، خشونت و آزار و اذیت بقیه و عواقب این کارهای بد.

کارتون پیتر خرگوشه یکی از بهترین فیلم‌هایی است که می‌توانید با تماشا آن همراه با بچه‌ها، درباره انواع اتفاقات منفی و مثبت، با بچه‌ها حرف بزنید. پیتر احساس می‌کند که بقیه او را درک نمی‌کنند و به همین خاطر، تصمیم می‌گیرد مثل برداشت اشتباه آن‌ها از خودش، خرگوش بدی باشد.
از این بخش فیلم Peter Rabbit 2 : The Runaway کمک بگیرید و درباره اهمیت رفتارهای فردی بدون توجه به نگاه منفی یا اشتباه جامعه، با کودکان حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که در صورت مواجه‌شدن با چنین شرایطی، برخلاف کار پیتر، باید روش دیگری در پیش بگیرند. به فرزندان‌تان یادآوری کنید که حس آن‌ها از خودشان، اهمیت بسیار بیشتری دارد و نباید به خاطر تصور و نگاه اشتباه اطرافیان، رفتارهای نادرست را انجام دهند، چون این کار، بیشتر از همه به خودشان آسیب می‌زند.
 از طرف دیگر کودکان با دیدن ناراحتی پیتر، می‌توانند عواقب تمسخر بقیه را به‌خوبی ببینند. از آن‌ها بخواهید که هیچ‌وقت دوستان یا خواهر و برادر خود را آزار ندهند، آن‌ها را مسخره نکرده و بدون درک کردن شرایط هر فرد، او را قضاوت نکنند.
کاراکترهای اصلی در این فیلم، چندین کار اشتباه انجام خواهند داد. در ادامه داستان فیلم پیتر و خرگوشه 2 ، هر کاراکتر با عواقب کار بد خود مواجه شده و متوجه اشتباه خود می‌شود. این بخش هم فرصت خوبی است که با کودکان درباره معایب رفتارهای نادرست و تاثیر آن‌ها در آینده، حرف بزنید.

تماشا و دانلود فیلم پیتر خرگوشه 2 : فراری با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فیلم سینمایی پیتر خرگوشه 2 : با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. این فیلم را می‌توانید به‌صورت رایگان و آنلاین، برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود فیلم Peter Rabbit 2 : Runaway با دوبله فارسی از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. می‌توانید این فیلم جذاب را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و خود را برای دیدن فیلم پیتر خرگوشه 3 آماده کنید!

اگر فرزند شما از تماشا فیلم پیتر خرگوشه 2 : فراری لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم لایل، لایل، کروکودیل و فیلم فلورا و اولیس را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.