آفرینک
X

فلورا و اولیس Flora & Ulysses (2021)

فلورا و اولیس Flora & Ulysses

فیلم فلورا و اولیس Flora & Ulysses ماجراهای فلورای 10 ساله است که با یک سنجاب شگفت‌انگیز آشنا می‌شود. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.2 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی فلورا و اولیس

فلورا دختری است که یک روز سنجابی را پیدا می‌کند که قدرت عجیبی دارد. فیلم فلورا و سنجاب ، ماجراجویی فلورا و سنجابی به نام اولیس است. اما این دو با چه چالش و ماجراهایی مواجه می‌شوند؟ برای پاسخ به این سوال و آشنایی کامل با فیلم فلورا و سنجاب ، فقط کافیست در ادامه با ما همراه باشید تا تمام جزئیات و نکات مثبت این فیلم برای کودکان را برای شما بیان کنیم.

داستان فیلم سینمایی فلورا و سنجاب

فلورای 10 ساله، یک دختربچه به‌شدت خیال‌پرداز، عاشق ابرقهرمان‌ها و کمیک‌بوک است که در طی یک اتفاق عجیب، با یک سنجاب کوچک آشنا می‌شود. فلورا، سنجاب را اولیس نامیده و در همان روزهای اول متوجه می‌شود که این سنجاب، قدرت‌های عجیبی دارد. فلورا و اولیس، با هم ماجراهای بسیار جذابی را تجربه می‌کنند و سعی دارند که از دست دشمن اولیس، فرار کرده و او را شکست دهند و البته در این بین، از جداشدن پدر و مادر فلورا نیز جلوگیری کنند.

نکات مهم فیلم فلورا و سنجاب شگفت انگیز

فیلم فلورا و سنجاب در سال 2021 منتشر شد و در مدت زمان کوتاهی، توجه منتقدان را به خود جلب کرد. بازیگران فیلم فلورا و اولیس به‌خوبی توانسته‌اند نقش‌های خود را اجرا کنند و در همان دقایق اولیه، مخاطب را تحت تاثیر قرار خواهند داد.
فیلم سینمایی فلورا و اولیس 2021 روایتی از یک خانواده معمولی با چالش‌های مختلف زندگی است. پدر و مادر فلورا به دلایل مختلفی جدا از هم زندگی می‌کنند و دخترشان با این اتفاق ناراحت‌کننده روبه‌رو شده است. فلورا یک دختر به‌شدت اجتماعی و بامزه است که تلاش دارد به همه کمک کند و البته شیفته دنیای ابرقهرمان‌ها است. فلورا تلاش دارد که باعث بازگشت پدر و مادر خود شود و در این مسیر، با اولیس شگفت‌انگیز آشنا می‌شود.
دوستی فلورا با سنجاب و همراهی پدرش با او، باعث می‌شود که فلورا و پسر همسایه‌شان، سنجاب کوچک و پدر فلورا، با اتفاقات جدیدی روبه‌رو شوند. آن‌ها باید بتوانند اولیس را از دست کارمند اداره کنترل حیوانات وحشی نجات دهند، با مشکلات زندگی خود مواجه شده و ماجراهای ایجاد شده را مدیریت کنند.
فیلم سینمایی فلورا و اولیس ترکیبی از انیمیشن‌های سه بعدی و دنیای واقعی است و به همین خاطر، برای کودکان 8 تا 13 ساله فوق‌العاده خواهد بود. در این فیلم، لحظات اکشن و کمی خشن نیز وجود دارد که ممکن است این سکانس‌ها برای کودکان کمتر از 5 سال چندان مناسب نباشد.
فیلم فلورا و اولیس با دوبله فارسی ، یک فیلم جذاب و خانوادگی، سرشار از لحظه‌های طنز، اکشن و سرگرم‌کننده است که می‌تواند برای یک دورهمی خانوادگی بی‌نظیر باشد. در این فیلم موضوعات مهمی نیز بررسی می‌شوند که می‌توانید راجع به آن‌ها با کودکان خود صحبت کنید.

نکات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا فیلم فلورا و اولیس 2021

موضوع اصلی فیلم، نگاه یک دختربچه 10 ساله عاشق دنیای ابرقهرمان‌ها به جدایی پدر و مادرش است. فیلم با این موضوع آغاز شده و در ادامه، وارد دنیای جذاب سوپرهیروها می‌شود.
مهم‌ترین پیام فیلم، امیدوار بودن و یافتن یک راه حل مناسب در زمان ایجاد مشکلات و چالش‌ها است. پس از تماشا فیلم فلورا و اولیس می‌توانید راجع به این موضوع، با کودکان خود حرف بزنید. پیام این فیلم به کودکان این است که در زمان مشکلات، باید از دوستان و یا پدر و مادر خود کمک بگیرید و با کمک و همراهی آن‌ها، مشکلات ایجاد شده را حل کنید.
یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در این فیلم به آن اشاره می‌شود، موضوع جدایی پدر و مادر فلورا است. به همین خاطر پس از تماشا فیلم فلورا و سنجاب شگفت‌انگیز با دوبله فارسی ، می‌توانید راجع به این موضوع نیز با فرزندان خود گفت‌وگو کرده و اطلاعات درستی راجع به این اتفاق، به آن‌ها بدهید. علاوه بر این، نحوه رفتار صحیح با کودکان تک‌والد و دارای شرایط خاص هم‌چون فلورا را نیز به آن‌ها آموزش داده و نظر آن‌ها را راجع به هر کدام از این اتفاقات بپرسید.

تماشا و دانلود فیلم فلورا و سنجاب با دوبله فارسی کامل در آفرینک

امکان دانلود رایگان فیلم فلورا و اولیس با دوبله فارسی در آفرینک وجود دارد. در صورتی که کودکان کم سن و سال دارید، پیشنهاد می‌کنیم که نسخه دوبله فارسی فیلم فلورا و اولیس را به‌صورت آنلاین برای آن‌ها پخش کرده و یا با دانلود آن، فیلم را به‌صورت آفلاین با هم ببینید. فیلم فلورا و سنجاب با ترکیب برخی از مهم‌ترین موضوعات دنیای واقعی، چالش‌های والدین، خیال‌پردازی کودکان و ماجراجویی‌های بچه‌ها، یکی از بهترین فیلم‌های سینمایی سال‌های اخیر را در اختیار مخاطبان قرار داده است. پیشنهاد می‌کنیم با دانلود آن از آفرینک و تماشای آن در کنار سایر اعضای خانواده، یک شب خوب و خاطره‌انگیز را با هم تجربه کنید.

اگر فرزند شما از تماشا فیلم فلورا و سنجاب شگفت انگیز لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم کلیفورد سگ بزرگ قرمز را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.