آفرینک
X

جنگ با پدربزرگ The War with Grandpa (2020)

جنگ با پدربزرگ The War with Grandpa

فیلم جنگ با پدربزرگ The War With Grandpa درباره اد و نوه او یعنی پیتر است که با ورود اد به خانه دخترش، این نوه و پدربزرگ دچار یک مشکل و تقریبا جنگ می‌شوند! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 5.6 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 8+ سال
 • FHD

معرفی جنگ با پدربزرگ

همه نوه‌ها، عاشق پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های خود هستند و پیتر هم به‌شدت با پدربزرگ خود دوست بود. البته این رابطه خوب به‌سرعت دچار مشکل خواهد شد، چون با ورود پدربزرگ به خانه آن‌ها، پیتر مجبور می‌شود که اتاق خود را به پدربزرگ بدهد و خود به اتاق بالای شیروانی، برود! این موضوع حسابی پیتر را ناراحت می‌کند و تصمیم می‌گیرد برای مقابله، یک کار جدی انجام دهد. داستان فیلم جنگ با پدربزرگ که با اسم جنگ با بابابزرگ هم در ایران ترجمه شده است، با این ماجرا شروع خواهد شد. اگر این سوال برای شما هم پیش آمده که پیتر چه تصمیمی می‌گیرد، با ما به بخش بعدی بیایید که به شما بگوییم!

داستان فیلم سینمایی The War With Grandpa

پیتر که به خاطر از دست دادن اتاق خود به‌شدت عصبانی و ناراحت است، با توصیه دوستان و هم‌کلاسی‌ها، به پدربزرگ اعلان جنگ می‌کند. پدربزرگ هم در کمال تعجب، شروع جنگ را می‌پذیرد و با بقیه دوستان هم سن و سال خود، یک گروه را تشکیل داده و جنگ بچه‌ها و پدربزرگ‌ها، از همان ثانیه شروع می‌شود. این دو گروه از همه توانایی‌ها، تجربه‌ها و ترفندهای خاص خود استفاده می‌کنند تا بالاخره به یک توافق مهم می‌رسند. اگر می‌خواهید از توافق آن‌ها باخبر شوید، بهتر است هر چه زودتر با فرزند خود به تماشا فیلم جنگ با پدربزرگ بنشینید!

جزئیات فیلم کمدی جنگ با پدربزرگ با دوبله فارسی

فیلم کمدی The War With Grandpa یک فیلم مهیج، سرگرم‌کننده و به‌شدت جذاب است و به همین خاطر، همه اعضای خانواده از تماشای آن لذت خواهند برد. بچه‌ها از دیدن مبارزه‌های پیتر و دوستان او هیجان‌زده شده و بدون شک، تماشا فیلم پدربزرگ با بازی رابرت دنیرو و دیدن هنرنمایی یکی از بزرگ‌ترین بازیگرهای تاریخ سینما، برای مخاطبان بزرگسال، جذابیت خاص خود را خواهد داشت.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا نسخه دوبله فارسی فیلم سینمایی جنگ با پدربزرگ همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که همه جزئیات مهم این فیلم را به‌خوبی درک کنند و سپس درباره مهم‌ترین نکات و پیام‌های مثبت این فیلم، با کودکان گفت‌وگو کنید. البته اگر احساس می‌کنید که ممکن است کودکان به‌اندازه شما برای دیدن این فیلم هیجان ندارند، می‌توانید تریلر فیلم جنگ با پدربزرگ را برای آن‌ها پخش کنید و با این روش، آن‍ها را به دیدن این فیلم، ترغیب نمایید!

پیام های مثبت فیلم سینمایی  جنگ با پدربزرگ برای بچه ها

تماشا فیلم The War With Grandpa برای کودکان بالای 9 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این فیلم برای بچه‌ها شامل موارد زیر است:
عواقب ناخوشایند حل مشکلات با خشونت فیزیکی؛

 • استفاده از روش‌های منطقی مثل گفت‌وگو برای حل اختلاف‌ها؛

 • پذیرش شرایط جدید و سازگار شدن با تغییرات تازه؛

 • زندگی در کنار پدر یا مادربزرگ و شرایط خاص آن‌ها؛

 • از خودگذشتگی برای اعضای خانواده یا دوستان؛

 • ایستادگی در برابر ظلم.

بچه‌ها در همان ابتدای این فیلم، با موضوع مهم نقل مکان پدربزرگ پیتر با خانواده آن‌ها و شرایط جدید پس از آن، مواجه می‌شوند. می‌توانید از این بخش کمک گرفته و درباره احتمال زندگی با دیگر اعضای خانواده، با کودکان صحبت کنید. در واقع اگر قرار است یکی از اعضای خانواده برای مدت کوتاه یا برای همیشه، برای زندگی به خانه شما نقل مکان کند، این فیلم فرصت فوق‌العاده‌ای برای شرح‌دادن شرایط جدید، در اختیار شما می‌گذارد.
نکته مهم بعدی فیلم این است که با وجود جنگ میان گروه بچه‌ها و بزرگ‌ترها، همه افراد از یک سری قوانین اصلی پیروی می‌کنند. این بخش هم می‌تواند به شما کمک کند تا درباره رعایت عهد و پیمان در هر شرایطی، با بچه‌ها تبادل نظر داشته باشید.
کودکان در طی این فیلم، کم‌کم می‌بینند که کاراکترهای اصلی علی‌رغم تفاوت‌های بسیار زیاد، نقاط اشتراک زیادی هم دارند و می‌توانند در کنار هم، شرایط بهتری برای خود بسازند. از این بخش هم استفاده کرده و درباره تفاوت نسل‌ها، شکاف موجود بین آن‌ها و روش‌های مختلف برای ایجاد حس دوستی و نزدیکی بین اعضای خانواده، با هم حرف بزنید. از فرزندان‌تان بخواهید که درباره مشکلات خود و مواردی که احساس می‌کنند شما و دیگر بزرگترها آن‌ها را نمی‌توانید درک کنید، صحبت کنند تا بتوانید در کنار هم، به یک نقطه تعادل و اشتراک برسید.
از سوی دیگر بچه‌ها می‌بینند که پیتر و اد در طی این جنگ، انواع شوخی‌ها و ترفندهای نه چندان خوب را علیه هم استفاده می‌کنند. از این بخش نیز کمک گرفته و درباره تفاوت زندگی واقعی و فیلم یا کارتون و دلایل عدم انجام این کارها در خانه، با کودکان حرف بزنید.

تماشا و دانلود فیلم The War With Grandpa با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فیلم جنگ با پدربزرگ با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این فیلم جذاب و مهیج را برای کودکان به‌صورت آنلاین و رایگان پخش کنید. البته علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود فیلم سینمایی The War With Grandpa با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد و می‌توانید به‌راحتی این فیلم کمدی و سرگرم‌کننده را برای کودکان خود دانلود کرده و در کنار بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، در یک شب تعطیل تماشا کنید.

اگر فرزند شما از تماشا فیلم جنگ با پدربزرگ لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم روز بله گویی و فیلم خانواده کلاوس 1 را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.