آفرینک
X

وقایع کریسمس 1 The Christmas Chronicles 1 (2018)

وقایع کریسمس 1 The Christmas Chronicles 1

فیلم وقایع کریسمس 1 The Christmas Chronicles 1 درباره ماجراجویی‌های کیت و تدی، همراه با سانتا یا همان بابانوئل معروف است که باید بتوانند کریسمس را نجات دهند! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 7.0 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 10+ سال
 • FHD

معرفی وقایع کریسمس 1

هیچ‌کس تا به حال بابانوئل را از نزدیک ندیده است و کیت کوچولو هم باید این موضوع را بپذیرد. البته که کیت به همین راحتی‌ها این موضوع را قبول نمی‌کند و سعی دارد با فیلم‌گرفتن از درخت کریسمس در تمام شب سال نو، حتما بابانوئل را ببیند و در کمال تعجب، موفق هم می‌شود. کیت که شدیدا هیجان‌زده شده، مخفیانه همراه با برادرش وارد سورتمه بابانوئل می‌شوند و از این‌جا به بعد، اوضاع حسابی به هم می‌ریزد. می‌پرسید چرا؟ خب همراه ما باشید که داستان فیلم وقایع کریسمس را که با اسم ماجراهای کریسمس 1 هم معروف شده است، برای شما تعریف کنیم.

داستان فیلم سینمایی The Christmas Chronicles 1

کیت و تدی، خواهر و برادر هستند و امسال، اولین سالی است که پدر آن‌ها در جشن سال نو حضور ندارد و درگذشته است. مادر آن‌ها هم مجبور می‌شود در شب سال نو، کار کند و این دو، در خانه تنها می‌مانند. کیت کوچک، سعی می‌کند که بابانوئل را ببیند و در یک اتفاق هیجان‌انگیز، به‌صورت پنهانی همراه با برادر بزرگ‌تر خود، وارد سورتمه بابانوئل می‌شوند! همین کار آن‌ها، باعث می‌شود که سورتمه در یک موقعیت خطرناک از کار بیفتد، کیسه هدایا گم شده و احتمالا کریسمس برای همه، خراب شود. اگر بچه‌ها نتوانند همراه با بابانوئل کریسمس را نجات دهند، دنیا جای تاریک‌تر و خشن‌تری خواهد شد و حالا بچه‌ها و مخصوصا کیت، باید بتوانند از این اتفاق، جلوگیری کنند. فکر می‌کنید موفق خواهند شد؟

جزئیات مهم فیلم سینمایی وقایع کریسمس 1 با دوبله فارسی

فیلم وقایع کریسمس 1 با تاکید بر مشخصه‌های اصلی این جشن جذاب، ساخته شده است و در عین حال، با برخی کلیشه‌های موجود درباره کریسمس، مقابله می‌کند. این فیلم مهیج، ترکیبی از جادوی کریسمس و شروع سال نو همراه با المان‌های جذاب فیلم مشهور تنها در خانه است و با ترکیب بهترین مشخصه‌های فیلم‌های موفق و تاثیرگذار دنیا، یک داستان تازه از جشن سال نو را روایت می‌کند.
ماجرای فیلم سینمایی The Christmas Chronicle 1 برای اغلب کودکان و البته نوجوان‌ها، کاملا قابل درک است و به‌راحتی می‌توانند با کیت، تدی و شرایط زندگی آن‌ها، ارتباط برقرار کنند. دو سال پس از پخش این فیلم، قسمت دوم آن به نام وقایع کریسمس 2 هم ساخته و پخش شد که می‌توانید این فیلم سینمایی جذاب را هم بعد از فیلم The Chronicles Christmas 1 با اعضای خانواده خود، تماشا کنید. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا فیلم وقایع کریسمس 1 با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که تمام جزئیات فیلم را به‌خوبی درک کنند تا بعدا بتوانید درباره پیام‌های مثبت آن، با هم تبادل نظر داشته باشید.

پیام های مثبت فیلم The Christmas Chronicles 1 برای بچه‌ها

تماشا فیلم وقایع کریسمس 1 برای کودکان بالای 10 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این فیلم برای بچه‌ها، شامل این موارد هستند:

 • پذیرش شرایط جدید و تلاش برای سازگاری با اتفاقات مختلف زندگی؛

 • باور به خود و توانایی‌های فردی برای رسیدن به موفقیت؛

 • همراهی، همکاری و حمایت از همدیگر در شرایط سخت؛

 • امیدواربودن به آینده و تلاش برای ساخت شرایط بهتر.

بچه‌ها از همان ابتدا، با خواهر و برادری روبه‌رو می‌شوند که پدر خود را از دست داده‌اند و پسر نوجوان، به‌شدت از این موضوع خشمگین و ناراحت است. این موضوع باعث شده که رفتار تدی، بسیار بد شده و فاصله میان او، خواهرش کیت و مادرشان، بیشتر شود. از این بخش کمک بگیرید و درباره مشکلات دنیای واقعی، با کودکان و نوجوانان، صحبت کنید.
به آن‌ها بگویید که زندگی، همیشه چالش‌ها و موانع سختی دارد و انسان‌ها باید بتوانند با کمک هم، از این موانع و چالش‌ها، گذر کنند. به کودکان یادآوری کنید که همه باید احساسات منفی خود مثل خشم، غم، تنهایی، ناامیدی و سردرگمی را بپذیرند و پس از آن، برای مواجه‌شدن با آن‌ها، از بین‌بردن‌شان و ایجاد حس‌های مثبت تلاش کنند.
کیت و تدی، مثل همه خواهر و برادرها همیشه بحث و جدل دارند و در طول فیلم، متوجه می‌شوند که باید در کنار یکدیگر بمانند و در طی وقوع انواع مشکلات و خطرها از هم محافظت کنند. می‌توانید با کمک گرفتن از این بخش، درباره اهمیت روابط خانوادگی، با کودکان حرف بزنید. پیشنهاد می‌کنیم که در طی این مکالمه‌ها، تنها کودکان را به سمت مسیر درست راهنمایی کرده و اجازه دهید آن‌ها خود به جواب سوالات مهم‌شان برسند.

تماشا و دانلود فیلم وقایع کریسمس 1 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فیلم The Christmas Chronicle 1 با دوبله فارسی کامل فراهم شده و به‌راحتی می‌توانید این فیلم جذاب، مهیج و سرگرم‌کننده را همراه با بچه‌ها به‌صورت آنلاین و رایگان، تماشا کنید. البته امکان دانلود فیلم وقایع کریسمس 1 با دوبله فارسی کامل هم از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد و در صورت تمایل، می‌توانید این فیلم طنز و آموزنده را دانلود کنید. وقایع کریسمس 1 به همه مخاطبان یادآوری می‌کند که انسان‌ها، برای زنده‌ماندن، ادامه مسیر خود و دوام‌آوردن، بیشتر از هر چیزی به خانواده، دوستان و البته «امید» نیاز دارند.

اگر فرزند شما از تماشا فیلم وقایع کریسمس 1 لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم داستان کریسمس و انیمیشن آرتور کریسمس را برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.