آفرینک
X

خانواده کلاوس 1 The Claus Family 1 (2020)

خانواده کلاوس 1 The Claus Family 1

فیلم خانواده کلاوس 1 The Claus Family 1 درباره زندگی شخصی سانتا کلاوس یا همان بابانوئل مشهور و البته نوه‌های او است که این بار، باید با یک چالش بسیار سخت، روبه‌رو شوند! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • بلژیک
 • 5.5 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 8+ سال
 • FHD

معرفی خانواده کلاوس 1

روزهای کریسمس، همیشه پر از اتفاق‌های قشنگ و لحظه‌های شاد است و همه بچه‌ها، این روز قشنگ را دوست دارند. خب شاید بهتر است نگوییم همه، چون جولز نوجوان، اصلا کریسمس را دوست ندارد و به خاطر اینکه سال قبل، پدرش در روز کریسمس از دنیا رفته است، جولز دیگر نمی‌خواهد این روز را جشن بگیرد. اوضاع سخت جولز و خانواده او یعنی سوزان مادرش و نور خواهر کوچک‌تر او، هر روز سخت‌تر می‌شود تا اینکه مادر تصمیم می‌گیرد برای یک شروع دوباره، به بلژیک بروند تا زندگی خود را دوباره بسازند. هرچند این شروع دوباره، اتفاقات خیلی عجیبی به همراه دارد. می‌پرسید چه اتفاقاتی؟ خب با ما به بخش بعدی بیایید که داستان فیلم خانواده کلاوس 1 را برای شما بگوییم!

داستان فیلم خانواده کلاوس 1 2020

سوزان در شهر جدید، باید در یک کارخانه بیسکوییت‌سازی کار کند و در ساعات کاری، جولز و نور را به خانه پدربزرگ پدری‌شان می‌برد که تا زمان برگشت او از کار، کنار پدربزرگ‌شان باشند. جولز در همان روز اول، با کمی کنجکاوی، یک گوی جادویی در وسایل پدربزرگ پیدا می‌کند که در یک چشم بر هم زدن، او را به همه جای دنیا خواهد برد! با این کشف عجیب، جولز می‌فهمد که سانتا کلاوس یا همان بابانوئل مشهور، پدربزرگ خود او است. اکنون که پدربزرگ مریض شده، جولز باید وظایف کریسمسی او را به عهده بگیرد و هدایای بچه‌ها را در شب سال نو، به همه جای دنیا ببرد! این وظیفه برای جولز که اصلا کریسمس را دوست ندارد، کار بسیار سختی خواهد بود، اما فکر می‌کنید او می‌تواند از پس این کار بربیاید؟ برای دانستن پاسخ این سوال فقط کافیست با فرزند خود به تماشا فیلم خانواده کلاوس بنشینید!

جزئیات مهم فیلم The Claus Family 1 با دوبله فارسی

فیلم سینمایی خانواده کلاوس 1 به بهترین شکل ممکن، یک داستان از مشکلات واقعی دنیا را تعریف کرده که در ادامه، با ماجراهای خیالی دنیای بابانوئل، ترکیب می‌شوند. بچه‌ها با تماشا فیلم The Claus Family 1 به‌راحتی می‌توانند با کاراکتر اصلی و حس خشم او، ارتباط برقرار کرده و کاملا مشکلات جولز را درک کنند.
استقبال فوق‌العاده کودکان و بزرگسالان از این فیلم، باعث شده که در سال 2021 فیلم خانواده کلاوس 2 نیز ساخته شود که به نوعی، ادامه داستان این فیلم است. پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، ابتدا فیلم خانواده کلاوس 1 با دوبله فارسی را همراه با بچه‌ها تماشا کنید و سپس درباره بخش‌های مهم فیلم، با فرزندان‌تان حرف بزنید.

پیام های مثبت فیلم خانواده کلاوس 1 برای بچه ها

تماشا فیلم خانواده کلاوس 1 برای بچه‌های بالای 8 سال، کاملا مناسب است. بچه‌ها در این سن می‌توانند روند داستان را به‌خوبی دنبال کرده و پیام‌های مثبت آن را به‌خوبی متوجه شوند. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این فیلم برای بچه‌ها، شامل موارد زیر است:

 • فقدان یکی از اعضای خانواده و نحوه مواجه‌شدن با آن؛

 • پذیرش تغییرات ناخوشایند و تلاش برای سازگار شدن با شرایط جدید؛

 • کنترل خشم و مدیریت احساسات منفی؛

 • کمک به خانواده، دوستان و اطرافیان.

مهم‌ترین موضوعی که کودکان از همان ابتدا با آن روبه‌رو می‌شوند، خشم و غم بسیار زیاد جولز است. او از درگذشت پدرش به‌شدت ناراحت است و نمی‌تواند با این شرایط جدید، سازگار شود. با کمک این بخش، درباره احتمال وقوع اتفاقات ناخوشایند و تلاش برای پذیرش آن‌ها، با کودکان حرف بزنید.
به فرزندان‌تان بگویید که زندگی، در موارد مختلفی بسیار تلخ و سخت خواهد شد و انسان‌ها باید بتوانند در مواجهه با هر مشکلی، شرایط را مدیریت کرده و آن را به‌بهترین شکل بپذیرند. درباره عواطف مختلف مثل خشم، رنج، غم و فقدان، با کودکان گفت‌وگو کرده و سعی کنید در کنار هم، بهترین راه برای پذیرش هر کدام از این احساسات را پیدا نمایید.
کاراکتر اصلی یعنی جولز، در ادامه داستان، متوجه می‌شود که باید وظایف سانتا کلاوس را انجام دهد. می‌توانید از این بخش کمک گرفته و درباره پذیرش مسئولیت‌های فردی و کمک به اعضای خانواده، دوستان یا دیگر افراد جامعه، با بچه‌ها صحبت کنید.
علاوه بر همه این موارد، به بچه‌ها بگویید که اغلب جشن‌ها مثل کریسمس، نوروز و دیگر آیین‌های فرهنگی، فرصتی برای دور هم بودن، یافتن امید برای ادامه مسیر زندگی و مواجه‌شدن با سختی‌ها است. می‌توانید درباره جشن‌های مختلف سال نو در جوامع مختلف با کودکان صحبت کرده و به آن‌ها بگویید که هر فرهنگ و جامعه‌ای، روش خاص خود را برای گرامی‌داشت زندگی دارد.

تماشا و دانلود فیلم خانواده کلاوس 1 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فیلم The Claus Family 1 با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و می‌توانید این فیلم جذاب، تاثیرگذار و مهیج را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای فرزندان‌تان پخش کنید. البته علاوه بر پخش آنلاین، می‌توانید با دانلود فیلم خانواده کلاوس 1 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک، این فیلم را به‌صورت آفلاین، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از ماجراهای عجیب بابانوئل و نوه‌های او، در کنار هم لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا فیلم خانواده کلاوس 1 لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم وقایع کریسمس 1 و فیلم داستان کریسمس را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.