آفرینک
X

وانکا Wonka (2023)

وانکا Wonka

فیلم وانکا Wonka 2023 درباره شکلات‌ساز جوانی به اسم ویلی وانکا است که می‌خواهد با شکلات‌های عجیب و خوشمزه خود، دنیا را تغییر دهد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.3 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی وانکا

ویلی وانکا، پسر جوانی است که با یک رویای خیلی عجیب، به شهر بزرگ قدم می‌گذارد. او می‌خواهد که بزرگترین شکلات‌ساز شهر شود و برای این کار، مهارت کافی را هم دارد. هر چند که کمی طول می‌کشد که ویلی متوجه شود که برای رسیدن به رویای خود، به چیزی بیش از مهارت نیاز دارد! می‌پرسید منظور ما چیست؟ خب باید هر چه سریع‌تر تماشا فیلم سینمایی وانکا با دوبله فارسی را همراه فرزندان خود شروع کنید و از ماجراجویی‌های دقیق وانکای جوان مطلع شوید!

خلاصه فیلم جدید وانکا

مادر وانکا، یک شکلات‌ساز بسیار ماهر و حرفه‌ای بود که بهترین شکلات‌های دنیا را درست می‌کرد. مهارت و استعداد او به پسرش یعنی ویلی هم رسیده است و حالا ویلی وانکای جوان قصد دارد که از این مهارت خود برای تغییر دنیای شکلات‌سازی استفاده کند. هر چند که انجام این کار با وجود شرکت‌های بسیار قدرتمند شکلات‌سازی، اصلا راحت نیست. چندین کارخانه بزرگ، اجازه نمی‌دهند که هیچ شکلات‌ساز جدیدی وارد این کار شود و با این وضعیت، ویلی وانکای جوان باید یک کار خیلی بزرگ انجام دهد! اما آیا این پسر موفق می‌شود یا باید رویای مهم زندگی خود را فراموش کند؟

بچه‌ها با تماشا فیلم سینمایی Wonka چه نکات مثبت و آموزنده‌ای یاد می‌گیرند؟

فیلم ونکا ترکیبی از همه مشخصه‌های دوست‌داشتنی و جذاب است که هر کودک و بزرگسالی را در همان ثانیه‌های اول، مجذوب خود می‌کند. طراحی بی‌نظیر فضای فیلم به شکلی است که مخاطبان به راحتی با کاراکترهای اصلی ارتباط برقرار می‌کنند و می‌توانند با آن‌ها همراه شوند.
فیلم سینمایی وانکا 2023 که به عنوان دنباله‌ای برای فیلم چارلی و کارخانه شکلات‌سازی ساخته شده است، جزئیات تازه‌ای از کاراکتر مشهور دنیای سینما یعنی وانکا به مخاطبان خواهد داد. این فیلم لحظات طنز، تاثیرگذار و البته آموزنده‌ای برای کودکان دارد و بهترین گزینه برای یک دورهمی خانوادگی است. پیشنهاد می‌کنیم که این فیلم را هر چه سریع‌تر با بچه‌ها تماشا کنید و پس از آن نیز درباره موارد مهم زیر با فرزندان خود گفت‌وگو نمایید:

تلاش برای رسیدن به اهداف و ناامیدنشدن

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که بچه‌ها در فیلم ونکا می‌بینند، رویاپردازی کاراکتر اصلی برای رسیدن به هدف اصلی زندگی‌اش است. وانکا با وجود همه موانع، چالش‌ها و سختی‌ها، ناامید نمی‌شود و از هر فرصتی برای ایده‌سازی و یافتن یک راه‌حل تازه استفاده می‌کند.
با اشاره به این موارد، درباره اهمیت پشتکار و ناامید نشدن در مسیر رسیدن اهداف، با کودکان و نوجوانان حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که رسیدن به هدف، هیچ‌گاه راحت نیست و هیچ راه میانبری هم برای موفقیت وجود ندارد. انسان‌ها باید برای رسیدن به جایگاه مد نظر خود، ثابت‌قدم باشند، امید خود را از دست ندهند و با هر بار شکست، سعی کنند که یک مسیر تازه برای موفقیت خود کشف نمایند.

مقابله با زورگویی

تقابل شکلات‌سازان شهر با ویلی وانکا، فرصت مکالمه درباره زورگویی را در اختیار شما خواهد گذاشت. نظر کودکان راجع به رفتار هر کدام از طرفین را بپرسید و از آن‌ها بخواهید که نظرشان را به شما بگویند. نظرات کودکان را به‌دقت گوش دهید و پس از آن، به بچه‌ها مفهوم زورگویی را بیاموزید.
از فرزندان خود بخواهید که در شرایط مشابه، اجازه ندهند که افراد زورگو آن‌ها را آزار دهند. در صورتی که شرایط مشابهی داشتند، حتما به شما اطلاع داده و با کمک مربی، معلم یا دیگر افراد مسئول در مهد یا مدرسه، از حق خود دفاع کنند. افزون بر این، حتما به بچه‌ها بگویید که گاهی اوقات شوخی‌های ظاهرا ساده آن‌ها با افراد ضعیف‌تر، درست مثل زورگویی است و بچه‌ها باید مراقب رفتار و شوخی‌های خود با دیگر دوستان و هم‌کلاسی‌ها باشند.

اهمیت احترام به همه اعضای جامعه

در فیلم سینمایی وانکا ، کاراکتر اصلی و دوست صمیمی او، پدر و مادر ندارند و هر کدام به دلایلی، والدین خود را از دست داده‌اند. این موضوع به چند شکل در فیلم بررسی می‌شود. بهتر است حتما پس از اتمام کارتون، با بچه‌ها درباره شرایط دیگر افراد جامعه، گفت‌وگو کنید. به کودکان بگویید که گاهی اوقات بچه‌ها به هر دلیلی بدون والدین خود یا تنها با یک والد، زندگی می‌کنند. این موضوع هیچ‌گاه نباید باعث تغییر نگاه بچه‌ها به این افراد شود. جامعه از آدم‌های مختلف با شرایط متنوع تشکیل شده است و نباید افراد را بر اساس موقعیت خانواده، برتر یا پایین‌تر دسته‌بندی کنند.

والدین پیش از پخش فیلم وانکا 2023 با دوبله فارسی باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • روند سریع داستان و مشکلاتی که برای کاراکتر اصلی به وجود می‌آیند باعث شده که تماشا فیلم Wonka 2023 برای کودکان 8 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • مادر ویلی وانکا سال‌های پیش درگذشته است و در لحظات خاص، او تصویر مبهمی از مادر خود می‌بیند. در صورتی که فرزندان شما به‌تازگی یکی از افراد نزدیک به خانواده را از دست داده‌اند، حتما در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید و درباره این بخش و احساس بچه‌ها به دلیل نبود آن فرد، حرف بزنید.

  • این فیلم بر اساس یک کتاب داستان به نام ویلی وانکا و کارخانه شکلات‌سازی ساخته شده است و می‌توانید پس از اتمام فیلم، با تهیه آن کتاب برای بچه‌ها، آن‌ها را به مطالعه ترغیب نمایید.

تماشا و دانلود فیلم سینمایی وانکا با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فیلم جدید Wonka 2023 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود فیلم سینمایی وانکا با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این فیلم را در یک شب‌نشینی خانوادگی همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده به صورت آفلاین تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های ویلی وانکای معروف و شکلات‌های شگفت‌انگیزش، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا فیلم وانکا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن تام و جری : کارخانه شکلات سازی و فیلم بی جادو را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.