آفرینک
X

تام و جری : کارخانه شکلات سازی Tom and Jerry : Willy Wonka and the Chocolate Factory (2017)

تام و جری Tom and Jerry

انیمیشن تام و جری : کارخانه شکلات سازیTom and Jerry : Willy Wonka and the Chocolate Factory داستانی جذاب از حضور تام و جری دوست‌داشتنی در یکی از خاص‌ترین مکان‌های دنیا یعنی کارخانه شکلات سازی ویلی وانکا است! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 4.7 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 7+ سال
 • FHD

معرفی تام و جری : کارخانه شکلات سازی

چارلی، پسر دوست‌داشتنی و بسیار مهربانی است که همراه با خانواده‌اش در یک خانه کوچک زندگی می‌کنند و داستان از لحظه‌ای شروع می‌شود که ویلی وانکای مشهور، صاحب بزرگ‌ترین و جذاب‌ترین کارخانه شکلات‌سازی دنیا، اعلام می‌کند که 5 بلیط طلایی در شکلات‌ها گذاشته و 5 بچه خوش‌شانس، می‌توانند همراه با یک بزرگسال، وارد کارخانه شوند و از همه جا دیدن کنند. داستان اصلی این است و احتمالا برای شما هم این سوال پیش آمده که در این انیمیشن که با اسم تام و جری در کارخانه شکلات سازی ویلی وانکا هم مشهور شده، تام و جری کجا هستند؟ با ما به بخش بعدی بیایید که به شما بگوییم!

داستان انیمیشن سینمایی تام و جری : کارخانه شکلات سازی

تام و جری با چارلی دوست هستند و از همان لحظه اعلام بازدید از کارخانه، همه کار می‌کنند که چارلی را به یک بلیط طلایی برسانند! البته که چارلی کوچولو، اصلا با آن‌ها موافق نیست و همه روش‌های غیر قانونی را رد خواهد کرد تا اینکه به‌صورت ناگهانی، آخرین بلیط را پیدا می‌کند. چارلی، در روز موعود همراه با پدربزرگ محبوب‌اش و البته تام و جری بامزه، وارد کارخانه می‌شوند. دیدن کارخانه عجیب ویلی وانکا، امتحان‌کردن تکنولوژی‌های جدید و خوردن انواع خوراکی‌های خوشمزه تنها بخشی از جذابیت آن روز هستند که هر لحظه ممکن است با دردسرهای ناتمام تام و جری خراب شوند. به نظر شما این دو می‌توانند تا انتهای روز کارخانه را نابود نکنند؟

جزئیات جالب انیمیشن تام و جری در کارخانه شکلات سازی

کارتون نام و جری : کارخانه شکلات سازی بر اساس داستان مشهور و محبوب چارلی و کارخانه شکلات سازی ساخته شده است و همه عناصر فوق‌العاده محبوب آن داستان، در این کارتون هم وجود دارد. توجه به همه جزئیات این داستان و اجرای دوباره آن‌ها در قالب یک کارتون همراه با دو شخصیت به‌شدت محبوب دنیا، باعث شده که این انیمیشن به یکی از بهترین کارتون‌های پرفروش تبدیل شود.
آهنگ‌های موجود در این انیمیشن خاطره‌انگیز و به‌یاد ماندنی هستند و بزرگسالان زیادی با آن‌ها خاطره دارند. به دلیل وجود همه این عناصر جذاب، تماشا انیمیشن تام و جری : کارخانه شکلات سازی نه تنها برای کودکان بلکه برای بزرگسالان هم به‌شدت جذاب خواهد بود.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون نام و جری : کارخانه شکلات سازی با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که از تمام جزئیات این داستان مطلع شوند و سپس درباره بخش‌های مهم آن با همدیگر حرف بزنید.

نکات مثبت کارتون نام و جری : کارخانه شکلات سازی

تماشا این کارتون برای کودکان بالای 7 سال کاملا مناسب است و بچه‌ها در این رنج سنی می‌توانند تفاوت شوخی‌های دنیای واقعی و کارتونی را به‌خوبی متوجه شوند. مهم‌ترین پیام‌های مثبت انیمیشن تام و جری : کارخانه شکلات شامل این موارد است:

 • اهمیت درست‌کاری و عدم انجام کارهای غیر قانونی؛

 • کنترل رفتارهای خود؛

 • عواقب ناخوشایند افراط در زندگی؛

 • پیامدهای بد رفتارهای نامناسب مثل رقابت بیش از حد، خودبرتربینی، حرص و طمع و لوس‌بودن؛

 • دست نزدن به اموال و وسایل سایرین؛

 • انجام‌ ندادن شوخی‌های خطرناک در محیط‌های مختلف.

بچه‌ها با تماشا هر سکانس این کارتون، به‌خوبی می‌بینند که رفتارهای کنترل نشده تام و البته جری، ممکن است چه صدمه‌های بدی را برای هر دوی آن‌ها ایجاد کند. در این بخش می‌توانید راجع به خطرات مختلف با بچه‌ها صحبت کنید. به آن‌ها بگویید که در دنیای واقعی بر خلاف کارتون‌ها، این شوخی‌ها می‌توانند به آسیب‌های بسیار بدی منجر شوند.
از سوی دیگر بچه‌ها در این کارتون با 4 بچه که رفتارهای ناخوشایند دارند، روبه‌رو می‌شوند که در هر قسمت کارخانه، یک واکنش آزاردهنده به ویلی وانکا یا بقیه افراد گروه نشان می‌دهند. می‌توانید از این موضوع کمک گرفته و درباره اخلاق کودکان خود، با آن‌ها حرف بزنید. نقاط قوت‌ و مثبت‌شان را یادآوری کرده و به‌صورت غیر مستقیم درباره ضعف‌های آن‌ها گفت‌وگو کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن تام و جری : کارخانه شکلات با دوبله فارسی کامل در آفرینک

خوشبختانه در آفرینک امکان تماشا انیمیشن تام و جری : کارخانه شکلات سازی با دوبله فارسی کامل به‌صورت آنلاین و رایگان، فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را به‌صورت آنلاین برای فرزندان‌تان پخش کنید و یا با دانلود کارتون نام و جری : کارخانه شکلات سازی با دوبله فارسی از اپلیکیشن آفرینک و تماشای آفلاین آن با بچه‌ها، یک شب فوق‌العاده را سپری کنید. سازندگان تام و جری در کارخانه شکلات سازی ویلی وانکا با ترکیب محبوب‌ترین، قشنگ‌ترین و جذاب‌ترین بخش‌های دنیای کارتون، یک انیمیشن فوق‌العاده را در اختیار مردم دنیا قرار داده‌اند که بدون شک، پدر و مادرها بیش از بچه‌ها عاشق آن خواهند شد!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن تام و جری : کارخانه شکلات سازی لذت برد، به شما پیشنهاد می‌کنیم سایر انیمیشن‌های مربوط به این دو شخصیت محبوب مانند انیمیشن تام و جری : سرسخت باشید و فیلم تام و جری را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.