آفرینک
X

تام و جری : سرسخت باشید Tom and Jerry : Cowboy Up! (2022)

تام و جری Tom and Jerry

انیمیشن تام و جری : سرسخت باشید Tom and Jerry : Cowboy Up جدیدترین ماجراجویی تام و جری در یک داستان سینمایی و بلند است. این بار تام و جری باهم تلاش می‌کنند تا یک مزرعه را نجات دهند... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی تام و جری : سرسخت باشید

انیمیشن تام و جری : سرسخت باشید !Tom and Jerry : Cowboy Up که با نام تام و جری گاوچران نیز در ایران مشهور شده‌است، جدیدترین ماجراجویی تام و جری در یک داستان سینمایی و بلند است. این بار تام و جری باهم تلاش می‌کنند تا یک مزرعه را نجات دهند.

داستان انیمیشن سینمایی تام و جری : سرسخت باشید Tom and Jerry : Cowboy Up

تام و جری همیشه با دعواهای طولانی و بی‌پایان خود، لحظات طنز و جذابی برای ما می‌ساختند. خوشبختانه بر خلاف ما کودکان نسل قدیم، این دو کاراکتر هنوز بزرگ نشده‌اند. در انیمیشن سینمایی تام و جری سرسخت باشید داستان کمی تغییر کرده است. این بار بر خلاف گذشته، تام و جری قرار است با هم همکاری کنند و در دنیای غرب وحشی، به یک خواهر و برادر کمک کرده و اجازه ندهند که مزرعه و خانه آن‌ها فروخته شود. البته این دو شخصیت محبوب به‌تنهایی از پس این کار بر نمی‌آیند و باید از سه برادرزاده کوچک جری نیز کمک بگیرند.

جذابیت انیمیشن تام و جری : سرسخت باشید 2022 برای بچه‌ها

این انیمیشن با ماجراها و البته حس و حال جدیدی، ساخته شده است. در این فیلم سینمایی جدید تام و جری سرسخت باشید که یکی از انیمیشن های 2022 است همه اتفاقات در  محیط مزرعه رخ می‌دهند و البته تفاوت دیگر این است که این دو با یکدیگر همکاری می‌کنند. اتفاقی که بسیار خاص و البته هیجان‌انگیز است.
انیمیشن تام و جری : سرسخت باشید 2022 ، روایت کاملی از لحظه‌های طنز، همکاری جری و سه برادرزاده‌اش با تام و البته دختر و پسر مزرعه‌دار است. هرچند تام با توجه به اتفاقات همیشگی زندگی‌شان، هنوز به جری و سه موش کوچولوی دیگر اعتماد کامل ندارد. با این وجود برای کمک به دوستان‌شان، باید به جری و موش‌ها نیز اعتماد کند که همین اتفاق نیز سکانس‌های بسیار جالب و خنده‌داری را ایجاد می‌کند.
در طی داستان علاوه بر لحظه‌های طنز، موضوعات آموزنده و جذابی نیز وجود دارد. استفاده از همان کاراکترهای قدیمی و ساخت یک انیمیشن اورجینال دیگر، باعث شده که تماشای انیمیشن Tom and Jerry : Cowboy Up علاوه بر کودکان، برای ما بزرگسالان نیز جذابیت زیادی داشته باشد.
تاکید بر اهمیت همکاری، کمک به یکدیگر، اتکا به خانواده در لحظه‌های سخت و البته ایستادگی در مقابل انسان‌های بد، همه بخشی از داستان انیمیشن تام و جری سرسخت باشید است. بدون شک بزرگ‌ترین نقطه قوت این انیمیشن، آموزش همه این موارد به زبان بسیار ساده و صمیمی به کودکان و یادآوری این ارزش‌ها به بزرگسالان است. بنابراین توصیه می‌کنیم نسخه دوبله فارسی انیمیشن تام و جری : سرسخت باشید را برای فرزندانتان بگذارید.
انیمیشن جدید تام و جری : سرسخت باشید این بار به بررسی موضوعی پرداخته که معمولا برای کودکان کم‌ سن و سال و البته بزرگ‌ترها، بسیار مهم و البته جذاب است. در این انیمیشن خواهیم دید که علی‌رغم کوچک‌بودن، در صورت همکاری و کمک به همدیگر، می‌توانیم به اهدافی دست پیدا کنیم که در نگاه اول بسیار سخت و دور به‌نظر می‌رسند.

دانلود رایگان انیمیشن تام و جری : سرسخت باشید دوبله فارسی

ما در آفرینک انیمیشن تام و جری : سرسخت باشید را با دوبله فارسی و به‌صورت رایگان برای شما ارائه دادیم. البته می‌توانید بدون دانلود انیمیشن Tom and Jerry : Cowboy Up به‌راحتی آن را به‌صورت آنلاین در آفرینک برای کودکان خود پخش کنید. تریلر انیمیشن تام و جری : سرسخت باشید 2022 در صفحه اینستاگرام آفرینک وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم پیش از تماشای این انیمیشن، حتما نگاهی به تریلرهای آن بیاندازید و از دیدن جذاب‌ترین سکانس‌ها در کنار یکدیگر، لذت ببرید.