آفرینک
X

عصر یخبندان ۴ : رانش قاره ها Ice Age 4 : Continental Drift (2012)

عصر یخبندان ۴ Ice Age 4

انیمیشن عصر یخبندان 4 : رانش قاره‌ها Ice Age 4 : Continental Drift قسمت چهارم از سری کارتون‌های عصر یخبندان هست. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.6 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی عصر یخبندان ۴ : رانش قاره ها

انیمیشن عصر یخبندان 4 : رانش قاره‌ها Ice Age 4 : Continental Drift قسمت چهارم از سری کارتون‌های عصر یخبندان هست. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که اسکرات سنجابه دنبال جایی برای کوبیدن بلوطش می‌گرده و یه جایی وسط یخ‌ها رو پیدا می‌کنه و بلوطش رو آنجا می‌گذاره. ناگهان زمین ترک بر می‌داره و کوهی که روی آن ایستاده بود، به دو قسمت تقسیم می‌شود و اسکرات به درون زمین سقوط می‌کنه. او از بخش‌های مختلف زمین رد می‌شه و به هسته مرکزی زمین می‌رسه. اسکرات بلوطش رو روی هسته زمین می‌گذاره و اون شروع به لیز خوردن می‌کنه و برای اینکه بلوطش نیفته، او به دنبال بلوط شروع دویدن می‌کنه و باعث چرخیدن هسته زمین می‌شه. با چرخیدن هسته، زمین از نقاط مختلف شکاف بر می‌داره و به این ترتیب قاره‌های مختلف به وجود می‌آیند.

صدای جدا شدن بخش‌های مختلف زمین حیوانات عصر یخبندان رو می‌ترسونه. دیگو به دنبال منبع صداها و لرزش‌ها می‌ره تا بفهمه که چه اتفاقی داره می‌افته ولی در یه لحظه یه کنده درخت بزرگ باهاش برخورد می‌کنه. خانواده سید سوار بر کنده درخت، روی برف‌ها لیز می‌خورند و کل کوهستان رو طی می‌کنند تا اینکه با مندی برخورد می‌کنند و متوقف می‌شوند. دیگو که از دستشون عصبانی هست می‌خواد یکی از آن‌ها رو بخوره که ناگهان سید از راه می‌رسه و از دیدن اعضای خانواده‌اش حسابی خوشحال می‌شه. آن‌ها مادربزرگ رو به سید می‌سپارند و بعد خودشون یواشکی سوار کنده درخت می‌شوند و ناپدید می‌شوند. مدت زیادی نمی‌گذره که همه می‌فهمند رفتار سید دقیقا شبیه به مادربزرگش هست و این موضوع رو به سید می‌گویند و وقتی در حال بحث کردن هستند، مادربزرگ گم می‌شه و سید همراه با دوستانش به دنبال او می‌گردند.

تا الان فهمیدیم که زمین داره از هم جدا می‌شه و مندی و خانواده‌اش از قضیه خبر ندارند. به نظرتون از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای عصر یخبندان 4 : رانش قاره‌ها رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن عصر یخبندان 4 : رانش قاره‌ها، سید، مندی، دیگو و الی هستند.

در صورتی که از انیمیشن عصر یخبندان 4 : رانش قاره‌ها خوشتون اومده، انیمیشن عصر یخبندان 5 : مسیر برخورد رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن عصر یخبندان 4 : رانش قاره‌ها Ice Age 4 : Continental Drift

زمانی که زمین از هم جدا می‌شود، بزرگ‌ترین قهرمانان جهان آن را گرد هم خواهند آورد.