آفرینک
X

گوفی به دانشکده می رود An Extremely Goofy Movie (2000)

گوفی به دانشکده می رود An Extremely Goofy Movie

انیمیشن گوفی به دانشکده می رود An Extremely Goofy Movie درباره حضور گوفی در دانشکده محل تحصیل پسرش یعنی مکس است که ده‌ها ماجرای جدید به‌وجود می‌آورد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی گوفی به دانشکده می رود

داستان انیمیشن گوفی به دانشگاه می رود که در ایران با اسم‌های دیگری مثل « یک فیلم خیلی مسخره » و « ماجرای فوق العاده گوفی » هم مشهور شده است، از جایی شروع خواهد شد که مکس پسر نوجوان گوفی، با تمام‌شدن دوره دبیرستان وارد دانشگاه می‌شود. در ابتدا، همه چیز آرام و عادی است تا این‌که گوفی در محل کار خود با مشکل مواجه خواهد شد. او از کار اخراج شده و متوجه می‌شود به دلیل نداشتن مدرک تحصیلی، هیچ کار مناسبی برای او وجود ندارد. در این شرایط است که گوفی تصمیم می‌گیرد که همراه با پسرش، درس خود را در دانشگاه شروع کند! حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که قرار است چه اتفاقاتی رخ دهند، کافی است تماشا کارتون سینمایی گوفی به دانشکده می‌رود با دوبله فارسی را همراه با فرزندان خود شروع کنید!

خلاصه کارتون گوفی به دانشکده می رود

مکس اصلا از این ایده جدید گوفی خوشحال نیست و با حضور پدرش در دانشکده، همه چیز برای او سخت‌ و سخت‌تر می‌شود. کارهای عجیب گوفی، رفتارها و حتی نحوه لباس‌ پوشیدن او، باعث خجالت پسر نوجوان شده و حسابی مکس را اذیت می‌کند. در همین حین، مکس و بقیه دوستان او، در یک مسابقه ورزشی شرکت کرده و با تقلب تیم حریف، مسابقه را می‌بازند. گوفی در چنین شرایطی، تصمیم می‌گیرد که تقلب تیم رقیب را به همه نشان دهد و ماجراجویی گوفی از همین ثانیه آغاز خواهد شد! حالا فکر می‌کنید که گوفی می‌تواند شرایط بهتری برای مکس بسازد؟ برای پاسخ به این سوال کافی است انیمیشن گوفی به مدرسه می رود را با دوبله فارسی همراه فرزند خود تماشا کنید.

بچه‌ها با تماشا انیمیشن سینمایی گوفی به دانشکده می رود چه چیزهای مثبتی یاد می‌گیرند؟

انیمیشن گوفی در دانشگاه ، یکی از بهترین کارتون‌های طنز است که با بررسی یک اتفاق جذاب، لحظات خنده‌دار و سرگرم‌کننده‌ای برای کودکان و بزرگترها می‌سازد. گوفی، یکی از کاراکترهای محبوب دیزنی و دوست صمیمی میکی‌ماوس و دونالد داک است. در این انیمیشن سینمایی، مخاطبان با زندگی شخصی و خانوادگی گوفی بیش از پیش آشنا شده و ماجراهای این کاراکتر در کنار پسرش را می‌بینند.
انیمیشن قدیمی An Extremely Goofy Movie 2000 ، علاوه بر لحظات مفرح و طنز، سکانس‌های آموزنده هم برای کودکان دارد. پس از اتمام کارتون، با اشاره به موارد مثبت، می‌توانید نکات تازه‌ای به فرزندان خود بیاموزید. اگر دقیقا نمی‌دانید که نکات آموزنده این کارتون شامل چه بخش‌هایی هستند، موارد زیر به شما کمک خواهند کرد:

اهمیت احترام به قوانین مسابقه‌ها

یکی از مهم‌ترین مواردی که در انیمیشن گوفی به مدرسه می رود  بررسی می‌شود، تقلب تیم حریف است. از این بخش کمک گرفته و با بچه‌ها درباره اهمیت رعایت قوانین مسابقه و عدم تقلب، گفت‌وگو کنید. به بچه‌ها بگویید که برنده‌شدن بدون تلاش واقعی و کسب جایگاه خوب با زیر پا گذاشتن قوانین مسابقه یا حتی امتحان، هیچ ارزشی ندارد.
به کودکان تاکید کنید که مسابقه‌ها و امتحانات، تنها برای تعیین بهترین فرد نیستند و هدف اجرای آن‌ها، بررسی و ارزیابی توانایی‌های ذهنی، فردی و بدنی افراد است. به همین دلیل تقلب‌کردن در این موارد، درست مثل این است که آدم‌ها، خود را گول بزنند. سعی کنید که در این مکالمه، بچه‌ها نقش پررنگ‌تری داشته باشند و نظرات آن‌ها را تایید کنید. در این صورت، احتمال تاثیرگذاری این گفت‌وگو، بسیار بیشتر خواهد شد.

بررسی وابستگی بیش از حد بین والدین و فرزندان

حضور گوفی در دانشگاه همراه با فرزندش، یک تلنگر مهم برای همه اعضای خانواده دارد. به بچه‌ها تاکید کنید که آن‌ها باید بتوانند که در مهد یا مدرسه تنها بمانند و بدون حضور والدین خود، در کنار هم‌کلاسی‌ها و دوستان تازه، درس‌های جدید یاد بگیرند.
به آن‌ها بگویید که در خانه منتظر آن‌ها هستید و عدم حضور شما در مهد یا مدرسه، به این معنا نیست که فرزندان خود را تنها گذاشته‌اید. از سوی دیگر، این بخش یک درس مهم برای والدین خیلی حساس هم دارد. حضور آن‌ها در تمام ثانیه‌های زندگی فرزندان‌شان، در اغلب موارد به تخریب روابط بین آن‌ها منجر می‌شود و برای ایجاد یک رابطه پایدار بین فرزندان، والدین باید بتوانند فاصله خود را با کودکان حفظ کنند.

ورود به دوره‌های جدید و چالش‌های آن

حضور مکس در دانشکده، فرصت بسیار خوبی است که درباره دوره‌های جدید زندگی و اهمیت سازگار شدن با شرایط، با بچه‌ها حرف بزنید. به کودکان بگویید که ورود به مهدکودک، مدرسه ابتدایی یا دوره‌های بعدی، همیشه چالش‌های خاص خود را دارد. با وجود این، تنها کافی است که به خود اعتماد داشته باشند تا بتوانند ترس‌های خود را کنار گذاشته، دوستان جدید بیابند و در محیط تازه نیز لحظات خوبی را در کنار هم سن‌وسال‌های خود تجربه کنند.

والدین پیش از پخش انیمیشن قدیمی An Extremely Goofy Movie باید این موارد را در نظر بگیرند

  • روند سریع داستان و وجود انواع شوخی‌های فیزیکی در این کارتون باعث شده که تماشا برنامه کودک گوفی به دانشکده می رود برای کودکان 6 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • این کارتون تصویر غیر واقعی از زندگی دانشجوها به مخاطبان نشان می‌دهد. به کودکان یادآوری کنید که در دانشگاه، بچه‌ها باید بیشتر از قبل تلاش کنند و درس‌های بسیار بیشتری بخوانند.

  • انواع وسایل، اسباب‌بازی و محصولات با تصاویر گوفی در بازار وجود دارد که ممکن است بچه‌ها به خرید آن‌ها ترغیب شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی گوفی به دانشکده می رود با دوبله فارسی کامل از آفرینک

در آفرینک امکان تماشای آنلاین کارتون قدیمی گوفی به دانشکده می رود با دوبله فارسی کامل از آفرینک وجود دارد. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن سینمایی An Extremely Goofy Movie 2000 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را در یک دورهمی خانوادگی با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های گوفی و مکس در دانشکده، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن گوفی به دانشکده می رود لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن دانشگاه هیولاها و انیمیشن خاطرات یک بچه چلمن 1 را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.