آفرینک
X

ترو : آرزوهای زمستانی True and the Rainbow Kingdom : Winter Wishes (2019)

ترو True and the Rainbow Kingdom

ترو : آرزوهای زمستانی True and the Rainbow Kingdom : Winter Wishes درباره خراب‌شدن یک جشن بزرگ زمستانی است که ترو باید بتواند اوضاع را با کمک دوستان خود در سرزمین رنگین‌کمان، حل کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.9 امتیاز
  • 44 دقیقه
  • 4+ سال
  • FHD

معرفی ترو : آرزوهای زمستانی

زندگی در سرزمین رنگین‌کمان، همراه با موجودات مهربان و دوست‌داشتنی، به‌شدت جذاب است و ترو کوچولو که به اسم راستین هم مشهور شده، در این دنیای آرام و زیبا، زندگی می‌کند. با نزدیک شدن زمستان، پادشاه رنگین‌کمان و بقیه ساکنین این سرزمین، می‌خواهند که جشن زمستانه بگیرند. اما با یک اشتباه کوچک، اوضاع حسابی خراب می‌شود. می‌پرسید چه اشتباهی؟ با ما باشید که در بخش بعدی، داستان کامل کارتون ترو : آرزوهای زمستانی را برای شما تعریف کنیم!

داستان انیمیشن ترو : آرزوهای زمستانی

ترو، دختر 8 ساله‌ای است که توانایی فعال‌کردن درخت آرزوها را دارد و با این قدرت خود، از مردم سرزمین رنگین‌کمان، محافظت می‌کند. با نزدیک شدن به زمستان، ساکنان سرزمین رنگین‌کمان، برای جشن زمستانه خود به چند دانه برف برای تزیین شهر، نیاز پیدا می‌کنند. پادشاه رنگین‌کمان هم از خواهر خود در سرزمین برفی می‌خواهد که مقداری برف برای او بفرستد. متاسفانه یک دانه برف با قابلیت ایجاد یخ و سرمای دائمی، ناگهان وارد دنیای رنگارنگ آن‌ها می‌شود و همه چیز را سرد و یخی می‌کند. حالا ترو با کمک دوست صمیمی خود یعنی «باترلبی» گربه، باید بتواند اوضاع را به حالت قبل برگرداند و دانه برف سرگردان را پیدا کرده و به دنیای خودش ببرد! فکر می‌کنید موفق می‌شود؟

جزئیات جالب کارتون سینمایی ترو : آرزوهای زمستانی با زبان اصلی

بدون شک اگر به دنبال یک انیمیشن سینمایی آرام، رنگارنگ، دوست‌داشتنی و سرگرم‌کننده برای فرزندان خود هستید، کارتون ترو : آرزوهای زمستانی بهترین گزینه برای شما و البته فرزندان‌تان خواهد بود. در این انیمیشن، طراحی کاراکترها، محیط انیمیشن، صداگذاری‌ها و حتی نحوه روایت داستان، کاملا کودکانه و امن است و همه بخش‌های این کارتون با توجه به نیازهای روحی کودکان، به‌بهترین شکل ممکن ساخته شده است.
نکته جالب در مورد کارتون ترو : آرزوهای زمستانی این است که با وجود محیط کودکانه و دوست‌داشتنی، روند روایت داستان به‌شدت مهیج بوده و شما نیز از تماشای این کارتون همراه با فرزندان‌تان، لذت زیادی خواهید برد.
دیالوگ‌های این انیمیشن نیز بسیار ساده و راحت هستند. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن ترو : آرزوهای زمستانی با زبان اصلی ، این فرصت را در اختیار کودکان کمی بزرگ‌تر بگذارید که مهارت شنیداری آن‌ها در زبان انگلیسی تقویت شود. پس از تماشا این کارتون، می‌توانید درباره پیام‌ها و نکات مثبت این انیمیشن، با کودکان صحبت کنید و چیزهای تازه‌ای به آن‌ها بیاموزید.

پیام های مثبت انیمیشن سینمایی ترو : آرزوهای زمستانی برای کودکان

تماشا کارتون ترو : آرزوهای زمستانی با زبان اصلی برای کودکان بالای 4 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن، شامل موارد زیر هستند:

  • مشورت و راهنمایی گرفتن از بقیه در زمان وقوع مشکلات؛

  • نحوه تصمیم‌گیری و مدیریت اوضاع در شرایط بحرانی؛

  • عدم سرزنش بقیه به خاطر اتفاقات رخ داده و تلاش برای ایجاد شرایط بهتر.

مهم‌ترین موضوعی که در انیمیشن سینمایی ترو : آرزوهای زمستانی رخ می‌دهد، تلاش همه ساکنین برای آماده‌سازی برای جشن زمستان است. با استفاده از این بخش، می‌توانید درباره شروع فصل‌های جدید، جشن گرفتن تغییر فصل‌ها و مخصوصا درباره جشن باستانی یلدا، با بچه‌ها صحبت کنید. آن‌ها را با ریشه جشن‌های مهم ایران آشنا کرده و درباره آیین و فرهنگ هر کشور و جامعه، با کودکان حرف بزنید. به بچه‌ها اجازه دهید در آماده‌سازی خوراکی‌ها یا تزیین خانه، به شما کمک کنند و در حین انجام این کارها، نکات تازه‌ای به آن‌ها بگویید تا این لحظه‌ها برای فرزندان‌تان ماندگار شوند.
نکته مهم دیگری که بچه‌ها در این انیمیشن می‌بینند، رفتار کاراکتر اصلی یعنی ترو در مقابل دانه برف است. ترو به هیچ عنوان دانه برف را سرزنش نمی‌کند. زیرا این خراب‌کاری، به دلیل بدجنسی دانه برف کوچک نیست و ایجاد یخ و سرما، رفتار عادی و معمولی برف‌ها است. با کمک گرفتن از این بخش، می‌توانید درباره رفتارهای خاص بچه‌های خیلی کوچک و بازیگوشی آن‌ها، با کودکان صحبت کنید. گفت‌وگو درباره این موضوع در صورت به دنیا آمدن خواهر یا برادر کوچک‌تر در خانواده، برای بچه‌ها بسیار مهم و ضروری خواهد بود.
از سوی دیگر می‌توانید این موضوع را به آن‌ها یاد دهید که در صورت وقوع یک اتفاق بد، نباید به دنبال مقصر بگردند و تنها باید با کمک اطرافیان، شرایط را مدیریت کرده و برای رفع آن مانع یا مشکل، تلاش کنند.

تماشا و دانلود نسخه زبان انگلیسی کارتون ترو : آرزوهای زمستانی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن ترو : آرزوهای زمستانی با زبان اصلی فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این انیمیشن جذاب، مهیج، سرگرم‌کننده و البته آموزنده را به‌صورت آنلاین برای بچه‌ها پخش کنید. البته علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود کارتون ترو : آرزوهای زمستانی با زبان انگلیسی از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد و می‌توانید پس از دانلود، به‌صورت آفلاین این کارتون را همراه با بچه‌ها ببینید. ترو، به بچه‌ها و البته بزرگ‌ترها یادآوری می‌کند که در هر شرایطی، ممکن است اشتباهات مختلفی روی دهد و تنها باید بتوان این شرایط بد و ناگوار را به‌بهترین شکل، مدیریت کرد.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن ترو : آرزوهای زمستانی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن ابر هیولاها : روز هیولاها و انیمیشن بچه رئیس : جایزه کریسمس را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.