آفرینک
X

ابر هیولاها : روز هیولاها Super Monsters : Dia de los Monsters (2020)

ابر هیولاها Super Monsters

انیمیشن ابر هیولاها : روز هیولاها Super Monsters : Dia de los Monsters درباره یک جشن خاص برای هیولا کوچولوها است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کانادا
  • 5.1 امتیاز
  • 25 دقیقه
  • دوبله
  • 4+ سال
  • FHD

معرفی ابر هیولاها : روز هیولاها

همه ما حداقل یکی دو هیولای مشهور جهان را می‌شناسیم و این بار قرار است در انیمیشن ابرهیولاها با بچه‌های بانمک و دوست‌داشتنی همان هیولاها آشنا شویم. در این انیمیشن جذاب که با اسم روز غول غولک‌ ها هم در ایران مشهور شده، همه ما به یک جشن خاص و عجیب دعوت شده‌ایم. می‌پرسید چه جشنی؟ خب با ما به بخش بعدی بیایید که داستان جشن را برای شما هم تعریف کنیم!

داستان انیمیشن سینمایی ابر هیولاها : روز هیولاها

«ویدا»، چند نفر از دوستان و هم‌کلاسی‌های خود را به شهر مادری‌اش برده که در یک اردوی دوستانه، یک مناسبت سنتی مکزیک را با هم جشن بگیرند. همه آن‌ها قرار است یک اجرای مهم برای این روز خاص داشته باشند که یکی از بچه‌ها به نام «آلبرت»، یک موجود جادویی را تا صحرا دنبال کرده و با بقیه دوستان قدیمی ویدا آشنا می‌شود. بچه‌ها می‌خواهند که بهترین و قشنگ‌ترین اجرا را برای این روز خاص یعنی جشن روز درگذشته‌ها یا همان جشن روز مردگان داشته باشند، اما آیا موفق می‌شوند؟

جزئیات جالب انیمیشن ابر هیولاها : روز هیولاها

این انیمیشن سریالی جذاب، با موضوعات ساده و قابل درک برای کودکان، داستان‌های مختلفی را روایت می‌کند و در اپیزودهای ویژه خود، به موضوعات خاص و مهم می‌پردازد. نجات‌دادن کریسمس، ورود یک هم‌کلاسی جدید و البته جشن روز درگذشته‌ها، تعدادی از این اپیزودهای ویژه هستند.
جشن روز درگذشته‌ها یا جشن روز مردگان، یکی از مناسبت‌های سنتی مکزیک است که در طی سه روز، مردم در فستیوال‌های مختلف، یاد درگذشته‌ها را زنده نگه داشته و برای آن‌ها شمع روشن می‌کنند. در این اپیزود ویژه، با یک نگاه کاملا کودکانه و بدون محتوای حساس، این مناسبت سنتی و جذاب بررسی شده است. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن ابر هیولاها : روز هیولاها با دوبله فارسی همراه با کودکان، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که تمام جزئیات داستان را به‌خوبی درک کنند و سپس می‌توانید درباره نکات مهم آن، با فرزندان‌تان صحبت کنید.

چرا بچه‌ها باید انیمیشن ابر هیولاها : روز هیولاها را ببینند؟

با توجه به همه‌گیری کرونا، کودکان در سرتاسر دنیا، شاهد درگذشت نزدیکان و اعضای خانواده خود بودند و به همین خاطر، بررسی این موضوع از طریق انواع داستان‌های کودکانه و انیمیشن‌های مفهومی، به آن‌ها کمک می‌کند که بتوانند این مسئله را درک کنند و حتی با آن کنار بیایند. در انیمیشن ابر هیولاها : روز هیولاها چند پیام اصلی وجود دارد:

  • درک دلیل نبود درگذشته‌ها؛

  • گرامیداشت خاطره افرادی که دیگر در کنار ما نیستند؛

  • برنامه‌ریزی برای کارهای گروهی و تمرین برای موفقیت در برنامه‌ها.

در این انیمیشن، مکالمه‌های زیادی برای دلیل این جشن و سنت‌های مرسوم در این روز، وجود ندارد. این موضوع به شما کمک می‌کند که با توجه به سن کودکان خود، به‌صورت محدود و با در نظر گرفتن شرایط روحی بچه‌ها، درباره ماجراهای این انیمیشن با فرزندتان صحبت کرده و اطلاعات بیش از حد به آن‌ها ندهید.
می‌توانید با کمک انیمیشن ابر هیولاها : روز هیولا و اتفاقات موجود در آن، از رسم و رسوم‌های سنتی شهر خود با بچه‌ها حرف بزنید. جشن‌ها و مناسبت‌های ملی یا سوگواری‌های عمومی را برای آن‌ها توضیح دهید و از آن‌ها بخواهید نظرشان را راجع به هر کدام بگویند.
نکته مهم دیگر این است که در این انیمیشن، دوستان جدید ویدا با دوستان قدیمی او روبه‌رو می‌شوند. معمولا بچه‌ها تصور می‌کنند که دوستان‌شان، تنها با آن‌ها دوست هستند و هیچ دوست دیگری ندارند. این موضوع در موارد مختلفی، مشکلات گوناگونی برای بچه‌ها ایجاد می‌کند. بنابراین می‌توانید درباره این موضوع هم با کودکان صحبت کنید و به آن‌ها بگویید که افراد معمولا در محیط‌های مختلف مثل خانواده، همسایه‌ها و مهد کودک یا مدرسه، با دیگران دوست هستند و نباید اجازه دهند این موضوع به روابط دوستی‌شان لطمه بزند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی ابر هیولاها : روز هیولاها با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن ابر هیولاها : روز هیولا با دوبله فارسی به‌صورت کاملا آنلاین و رایگان، فراهم شده است و می‌توانید این انیمیشن جذاب و آموزنده را با کودکان خود تماشا کنید. البته امکان دانلود انیمیشن ابر هیولاها : روز هیولا هم در آفرینک وجود دارد و پس از دانلود، می‌توانید این انیمیشن را به‌صورت آفلاین با دیگر اعضای خانواده تماشا کرده و از ماجراهای جالب و جذاب آن، لذت ببرید. این انیمیشن به بچه‌ها کمک می‌کند که با مفهوم نبود دائمی یکی از عزیزان، آشنا شوند و به بزرگ‌ترها یادآوری می‌کند که سپری‌کردن اوقات خوش با اطرافیان و داشتن خاطره‌های خوب، مهم‌ترین دارایی ما پس از رفتن است.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن ابر هیولاها : روز هیولاها لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن کوکو را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.