آفرینک
X

مینیون های غارنشین Cro Minion (2015)

مینیون های غارنشین Cro Minion

انیمیشن کوتاه مینیون‌های غارنشین Cro Minion داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های مینیون‌های شیطون هستش که در دوران ناندرتال اتفاق می‌افتد. پ ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • 4 دقیقه
  • 3+ سال
  • FHD

معرفی مینیون های غارنشین

انیمیشن کوتاه مینیون‌های غارنشین Cro Minion داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های مینیون‌های شیطون هستش که در دوران ناندرتال اتفاق می‌افتد. پدری به یه درخت تکیه داده و نشسته داره با بچش تو بغلش بازی می‌کنه و قلقلکش می‌ده. ناگهان صدای قار و قور شکم بچه می‌آید و بچه شروع به گریه کردن می‌کنه و به طرف دهانش اشاره می‌کنه که یعنی گرسنه هستش. پدر با نا امیدی بچه رو برمی‌داره و می‌بره که تو مسیرشون یهویی دو تا مینیون رو می‌بینند که زیر سایه درخت در حال استراحت کردن هستند و یه موز تو دستشون دارند. تا پدر و بچه می‌آیند که جلوی مینیون رو بگیرند، او موز رو کامل می گذاره تو دهنش و قورتش می‌دهد درحالی‌که اون دو تا دارند با دهن باز نگاهش می‌کنند.

پدر عصبانی می‌شه و فریادی سر مینیون‌ها می‌زنه که آن‌ها از ترس نزدیکه که گریه‌اشون بگیره. در این بین بچه نظرش به سمت دیگه‌ای که یه گاومیش در حال خوردن علف هستش، جلب می‌شه. اون و پدرش تو ذهنشون گاومیش کبابی می‌بینند و آب از دهنشون راه می‌افته. اینجاست که پدر برخلاف عصبانیت چند لحظه قبلش، بچه رو می‌دهد دست مینیون‌ها تا ازش مراقبت کنند و آن‌ها ترک می‌کنه تا برای شکار گاومیش برود. اولش بچه خیلی ناز به نظر می‌رسه ولی تا پدرش می‌رود شیطونیش رو شروع می‌کنه و از سر و کله مینیون بالا می‌رود. مینیون دومی به این صحنه می‌خنده که یهویی بچه اولی رو ول می‌کنه و می‌رود سراغ دومی! اینجاست که فکری به ذهن مینیون می‌رسه.

تا الان فهمیدیم که پدر ناندرتال بچه‌اش، که خیلی شیطونه، رو سپرده دست مینیون‌ها تا برای شکار برود. از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای مینیون‌های غارنشین رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن مینیون‌های غارنشین، مینیون‌ها، بابای ناندرتال و بچه ناندرتال هستند. در صورتی که از انیمیشن مینیون‌های غارنشین خوشتون اومده، انیمیشن کوتاه مینیون‌ها : حیوان خانگی رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن مینیون‌های غارنشین Cro Minion

این انیمیشن کوتاه 4 دقیقه‌ای توسط کمپانی ایلومینیشن اینترتینمنت در سال 2015 ساخته شده است.