آفرینک
X

آرتور و مینی موی ها 2 : انتقام مالتازاردها Arthur and the Revenge of Maltazard (2009)

آرتور و مینی موی ها 2 Arthur and the Revenge of Maltazard

بعد از ماه‌ها انتظار بالاخره شبی از راه می‌رسد که آرتور می‌تواند به سرزمین مینی‌موی‌ها برگردد اما درست چند ساعت قبل از آماده شدنش اتفاقی مانع رفتنش می‌شود اما... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی آرتور و مینی موی ها 2 : انتقام مالتازاردها

اگر فیلم آرتور و نامرئی‌ها را دیده باشید حتماً یادتان هست که آرتور به سرزمین مینی‌موی‌ها رفت و پدربزرگش را نجات داد. او برای بازگشتن به مینی‌موی‌ها باید چند ماه صبر می‌کند، در یک نیمه‌شب به‌خصوص، سرخپوستان به او کمک می‌کنند تا به مینی‌موی‌ها برود. آرتور خودش را آماده کرده و نقشه‌های زیادی کشیده، دلش برای مینی‌موی‌ها خیلی تنگ شده و برای رفتن لحظه‌شماری می‌کند اما پدرش به او می‌گوید وقت بازگشتن به خانه خودشان است. هر چه نباشد چند روز دیگر مدرسه‌ها شروع می‌شود. اما آرتور به این راحتی‌ها دست بردار نیست. او با یک نقشه‌ی نه چندان سخت به خانه پدربزرگ برمی‌گردد و با یک روش خیلی خیلی سخت وارد تلسکوپ می‌شود تا به مینی‌موی‌ها برود. البته فکر نکنید ورود به تلسکوپ برای هر کسی امکان‌پذیر است! نه! برای رفتن به مینی‌موی‌ها باید آمادگی خاصی پیدا کرد. راستی بچه‌ها! انیمیشن دنیای مخفی آریتی را در آفرینک دیده‌اید؟ این انیمیشن هم درباره موجودات ریزه‌میزه‌ای است که مخفیانه زیر زمین زندگی می‌کنند و شباهت‌هایی هم با مینی‌موی‌ها دارند!
آرتور در حالی وارد سرزمین مینی‌موی‌ها می‌شود که یک دانه برنج پیدا کرده. روی این دانه برنج نوشته شده بود: «کمک»! آرتور که از قوانین مینی‌موی‌ها خبر ندارد این پیام حسابی نگرانش می‌کند. او می‌خواهد هر چه زودتر خودش را به پرنسس سلینیا برساند چون حدس می‌زند این پیام از طرف او فرستاده شده. وقتی آرتور به قصر پادشاه مینی‌موی‌ها می‌رود، متوجه می‌شود که هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و هیچکدام از مینی‌موی‌ها درباره دانه برنج اطلاعی ندارند. آن‌ها به آرتور می‌گویند که هیچوقت پیام‌هایشان را روی برنج نمی‌نویسند و از برگ کاج استفاده می‌کنند. پس اگر مینی‌موی‌ها آن پیام را نفرستاده‌اند، چه کسی آن را فرستاده؟ پرنسس سلینیا کجاست؟ همه می‌گویند که تا چند ساعت قبل پرنسس را دیده‌اند، او منتظر آمدن آرتور بوده اما وقتی از آمدنش ناامید شده از قصر بیرون رفته. در این لحظه اتفاقی می‌افتد که هیچکس انتظارش را ندارد! ناگهان ام شرور در حالی که پرنسس سلینیا را گروگان گرفته وارد قصر می‌شود. وقتی پای ام شرور به ماجرا باز شود باید نگران بقیه اتفاق‌ها هم بود! چون ام شرور همیشه نقشه‌های بدی در سر دارد و آن‌قدر بدجنس است که حاضر است برای رسیدن به اهدافش مینی‌موی‌ها را به خطر بیندازد. فکر می‌کنید چه اتفاقی برای پرنسس می‌افتد؟ ام شرور چه خواسته‌ای از آرتور دارد؟ و مهم‌تر از همه این‌که آرتور چطور می‌تواند پرنسس را نجات بدهد؟ به شما پیشنهاد می‌کنم که این قسمت از ماجراهای آرتور را تماشا کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن آرتور و مینی‌موی‌ها:

وقتی ام شرور بزرگ می‌شود.