آفرینک
X

داستان کوسه Shark Tale (2004)

داستان کوسه Shark Tale

انیمیشن داستان کوسه Shark Tale درباره ماهی به نام اسکار است که به طور اتفاقی شاهد مرگ یک کوسه می‌شود. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • HD

معرفی داستان کوسه

دیدنی‌های دنیا، بسیار زیاد هستند و یکی از زیباترین آن‌ها، دنیای جذاب زیر آب است. بچه‌ها معمولا نسبت به همه چیز کنجکاوی زیادی دارند و احتمالا عاشق جزئیات انیمیشن سینمایی داستان کوسه می‌شوند. این انیمیشن هیجان‌انگیز، کمدی و به‌شدت جذاب، با اسم‌ اسکار کوسه نفله کن هم در ایران مشهور شده و پیشنهاد می‌کنیم که در اولین فرصت، آن را برای کودکان خود پخش کنید. اگر می‌پرسید که چرا بچه‌ها این انیمیشن را ببینند؟ از تماشا انیمیشنShark Tale چه چیزی یاد می‌گیرند و اصلا پیام این انیمیشن چیست؟ باید بگوییم که همراه ما باشید!

خلاصه انیمیشن سینمایی داستان کوسه

«اسکار» یک ماهی کوچک، سر به‌هوا و دردسرساز است که آرزو دارد پولدار، مشهور و محبوب شود. همه داستان از جایی شروع می‌شود که اسکار باید پول رئیس خود را برگرداند. اما هیچ پولی ندارد، پول دوست خود را هم از بین می‌برد. ولی در یک حادثه کاملا تصادفی، یک کوسه بسیار بزرگ کشته شده و اسکار در همان صحنه حضور دارد. بعد از آن ماجرا، او خود را به‌عنوان شکارچی کوسه‌ها معرفی می‌کند و به‌سرعت مشهور و پولدار می‌شود. البته که قرار نیست همه چیز به همین راحتی و خوبی پیش برود و از همین لحظه، اسکار وارد ماجراجویی‌های عجیب، خنده‌دار و البته مهیجی می‌شود که باید بتواند از همه آن‌ها، جان سالم به در ببرد و بچه‌ها با تماشا انیمیشن داستان کوسه با دوبله فارسی می‌توانند از همه این لحظه‌ها لذت ببرند.

نکات جالب انیمیشن داستان کوسه دوبله فارسی

انیمیشن سینمایی Shark Tale از همان اولین روزهای پخش، با استقبال بی‌نظیر مخاطبان روبه‌رو شد. کودکان در سرتاسر دنیا عاشق سکانس‌های طنز، اتفاقات خنده‌دار و داستان بسیار جذاب این انیمیشن شدند. علاوه بر بچه‌ها، بزرگترهای زیادی هم به این انیمیشن موفق واکنش‌های بسیار خوبی نشان دادند و در مدت زمان کمی، انیمیشن داستان کوسه به یکی از بهترین و پربیننده‌ترین انیمیشن‌ها تبدیل شد.
در این انیمیشن، اشاره‌های مختلفی به یکی از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین فیلم‌های دنیای سینما شده است و هرچند که کودکان نمی‌توانند این اشاره‌های ظریف را درک کنند، ولی تماشای آن برای والدین‌شان، بی‌نهایت لذت‌بخش خواهد بود. بنابراین باید به شما بگوییم تماشا انیمیشن داستان کوسه با دوبله فارسی کامل یکی از بهترین گزینه‌ها برای یک دورهمی خانوادگی است. البته که پیام‌های مهمی نیز در این انیمیشن وجود دارند که می‌توانید با کمک آن‌ها، نکته‌های متعددی را به کودکان‌تان آموزش دهید.

بررسی نکات مثبت و منفی تماشا انیمیشن Shark Tale با بچه ها

در انیمیشن داستان کوسه سکانس‌های مهیج و اکشنی وجود دارند که ممکن است برای کودکان زیر 8 سال یا حساس، اضطراب‌آور باشند. با توجه به این موضوع، بعد از تماشا انیمیشن داستان کوسه با دوبله فارسی کامل، راجع به این موارد با کودکان‌تان صحبت کنید. مهم‌ترین پیام‌های این انیمیشن شامل این موارد است:

  • زیاده‌خواهی و اتفاقاتی که پس از آن رخ خواهند داد؛

  • تقلب و دروغ‌گویی و اثرات منفی آن‌ها بر زندگی و آرامش افراد؛

  • تظاهرکردن به کارهایی که فرد انجام نداده و عواقب این کار.

با توجه به همه این موارد، والدین می‌توانند درباره هدف اصلی زندگی با بچه‌های خود گفت‌وگو کنند و با پرسیدن نظرات‌شان، احتمالا خود بزرگ‌ترها هم چیزهای زیادی از کودکان یاد بگیرند.
علاوه بر این، درباره ارزش‌های خاص هر خانواده، ارزش‌های موجود در خانواده خودتان و البته دلیل وجود این ارزش‌ها، با کودکان حرف بزنید. می‌توانید این موضوع را گسترش داده، از ارزش‌های جوامع، تاثیر آن‌ها بر زندگی افراد جامعه و البته نیاز یا عدم نیاز به این ارزش‌ها، با بچه‌ها صحبت کنید. البته ناگفته پیدا است که در این مکالمات، سن کودکان را باید در نظر بگیرید!

تماشا و دانلود انیمیشن داستان کوسه با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن Shark Tale با دوبله فارسی کامل فراهم شده و به‌راحتی می‌توانید این انیمیشن جذاب و سرگرم‌کننده را به‌صورت آنلاین برای بچه‌ها پخش کنید. البته که امکان پخش آفلاین و دانلود انیمیشن داستان کوسه با دوبله فارسی کامل هم در آفرینک وجود دارد. «اسکار» با تلاش‌های بی‌پایان خود برای به‌دست آوردن همه چیزهای ظاهرا خوب، برای مخاطبان بزرگسال خود یک تلنگر مهم دارد: آواز دهل شنیدن از دور خوش است.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن داستان کوسه لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن خانه ای در مزرعه و انیمیشن طعمه کوسه را  برای او در آفرینک دانلود و پخش کنید.