آفرینک
X

پوکمون : اسرار جنگل Pokémon the Movie : Secrets of the Jungle (2020)

پوکمون Pokémon the Movie

انیمیشن پوکمون : اسرار جنگل Pokémon The Movie : Secrets of Jungle درباره کودکی به اسم کوکو است که از دنیای انسان‌ها خبر ندارد و با یک اتفاق ناگهانی، با دنیای انسان‌ها و خطرات آن آشنا می‌شود! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 6.4 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی پوکمون : اسرار جنگل

در اعماق جنگل، موجودات عجیب و غریبی زندگی می‌کنند که زارودها، بخشی از این موجودات هستند. در یکی از روزهای عادی و آرام جنگل، یک زارود به اسم دادا، یک پسربچه می‌بیند و تصمیم می‌گیرد که برخلاف نظر و رضایت بقیه، او را به‌عنوان فرزند خود بزرگ کند. نام این پسربچه، کوکو است و 10 سال بعد، ماجراهای عجیب این کودک با حضور دو تازه‌وارد به اسم‌های «اش» و «پیکاچو»، شروع می‌شود. اگر دقیقا نمی‌دانید چه ماجراهایی قرار است اتفاق بیفتد، بهتر است هر چه سریع‌تر با کودکان خود تماشا کارتون سینمایی پوکمون : اسرار جنگل با دوبله فارسی را شروع کنید. البته پیشنهاد می‌کنیم قبل از تماشا این کارتون، چند دقیقه با ما بمانید تا نکات مهم این انیمیشن جذاب را به شما هم بگوییم!

خلاصه داستان انیمیشن سینمایی پوکمون : اسرار جنگل با دوبله فارسی

کوکو با ورود اَش و پیکاچو، ناگهان متوجه چیزهای تازه‌ای می‌شود. او می‌فهمد که علاوه بر زارودها، انسان‌ها هم در این دنیا زندگی می‌کنند و به کشف دنیای انسان‌ها، علاقمند می‌شود. البته کوکو، هنوز چیزهای زیادی را نمی‌داند و با حمله انسان‌ها به جنگل برای از بین بردن آن و به‌دست آوردن آب حیات، با بخش تاریک دنیای آدم‌ها هم آشنا می‌شود. حالا و با این شرایط، کوکو باید با کمک پوکمون و دوستان جدید خود، از جنگل محافظت کند و اجازه تخریب آن‌جا را به انسان‌های بدجنس ندهد! آیا کوکو و بقیه موجودات ساکن جنگل موفق خواهند شد که از دنیای آرام و سبز خود محافظت کنند؟ برای پاسخ به این سوال کافیست با فرزند خود انیمیشن پوکمون : اسرار جنگل را تماشا کنید.

چرا بچه ها باید کارتون پوکمون : اسرار جنگل را تماشا کنند؟

پوکمون همان کاراکتر بامزه‌ای است که بسیار پرطرفدار بوده و سال‌ها است در انواع بازی‌های ویدئویی حضور دارد و انواع کارتون‌ها و سریال‌های انیمیشنی هم با حضور آن‌ها ساخته شده است. در این انیمیشن جدید و سینمایی نیز با یک داستان تازه از این موجود دوست‌داشتنی، روبه‌رو هستیم. کودکان پس از تماشا انیمیشن Pokémon 2020 نکات مثبت و آموزنده‌ای یاد می‌گیرند که در ادامه، برخی از مهم‌ترین آن‌ها را با هم مرور می‌کنیم:

خانواده و شکل‌های مختلف آن

کوکو توسط دادا، به‌فرزندی پذیرفته می‌شود و این بخش، می‌تواند ایده گفت‌وگو درباره شکل‌های متنوع خانواده را در اختیار شما بگذارد. به فرزندان خود یادآوری کنید که قرار نیست همه خانواده‌ها، یکسان باشند. برخی خانواده‌ها تک‌والد هستند، برخی دیگر بدون والد بوده و بچه‌ها در کنار دیگر اعضای فامیل زندگی می‌کنند یا اینکه کودکان به‌سرپرستی گرفته شده و رابطه ژنتیکی با پدر و مادر خود ندارند.
بعد از تماشا انیمیشن پوکمون 2020 با دوبله فارسی به کودکان بگویید که هیچ‌کدام از این حالت‌ها، غیر عادی نیست و روابط انسانی، پیچیدگی‌های خاص خود را دارند. به فرزندان‌تان یادآوری کنید که به هیچ عنوان نباید دیگران را به خاطر نوع خانواده‌شان، اذیت کنند و اصلا چیزی برای تمسخر یا آزار دیگران در این زمینه، وجود ندارد.

محافظت از جنگل، محیط زیست و کره زمین

نکته اصلی و مهم انیمیشن سینمایی پوکمون : اسرار جنگل ، درباره محافظت از منابع جنگل است. درباره این موضوع، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید و درباره استفاده بیش از حد از منابع کره زمین و آسیب‌های ناشی از این کار، به کودکان هشدار دهید.
روش‌های متنوع محافظت از محیط زیست را به آن‌ها آموزش داده و درباره اهمیت سالم ماندن کره زمین و تاثیر آن بر بخش‌های مختلف زندگی همه موجودات، حرف بزنید.

پذیرش تفاوت‌های موجود میان افراد مختلف

کاراکترهای اصلی و مهم انیمیشن پوکمون : اسرار جنگل ، از گونه‌های متعدد و متنوعی هستند. این موضوع، فرصت خوبی است که با بچه‌ها درباره تفاوت‌های میان انسان‌ها، گفت‌وگو کنید. به کودکان بگویید که در دنیای واقعی، انسان‌ها از لحاظ ظاهر، رفتار، روحیات، توانایی‌ها و استعدادها، با هم تفاوت دارند.
نکته مهم این است که برای داشتن یک جامعه خوب و موفق، افراد جامعه بتوانند این تفاوت‌ها را درک کنند. این تفاوت‌ها را بپذیرند و دیگران یا حتی خودشان را به خاطر متفاوت بودن با دیگران، اذیت نکنند.

نکات مهمی که والدین پیش از پخش انیمیشن پوکمون : اسرار جنگل 2020 باید بدانند

  • اتفاقات خطرناک، مبارزه‌های گوناگون و روند سریع داستان باعث شده که تماشای این کارتون برای بچه‌های 8 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • زارودها نسبت به دیگر گونه‌ها، رفتار نسبتا خشنی دارند. این موضوع می‌تواند برای کودکان کم سن و سال کمی حساسیت‌زا باشد. اگر احساس می‌کنید که ممکن است این موضوع برای فرزندان شما تنش‌زا باشد، در طی پخش کارتون Pokémon 2020 ، کنار کودکان بمانید و به آن‌ها اطمینان دهید که قرار نیست اتفاق ناخوشایندی رخ دهد.

تماشا و دانلود کارتون پوکمون : اسرار جنگل با دوبله فارسی کامل در آفرینک

امکان تماشا آنلاین کارتون سینمایی پوکمون : اسرار جنگل با دوبله فارسی کامل در آفرینک وجود دارد. البته اگر فرزندان شما هم هر کارتون را چند بار تماشا می‌کنند، یک خبر خوب هم برای شما داریم. امکان دانلود انیمیشن پوکمون : اسرار جنگل با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. می‌توانید این کارتون را بعد از دانلود، در یک شب آرام و تعطیل با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های کوکو، اش و پیکاچو، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن پوکمون : اسرار جنگل لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن مومیایی ها و انیمیشن فینیک را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.