آفرینک
X

هورتون Horton Hears a Who! (2008)

هورتون Horton Hears a Who!

انیمیشن هورتون Horton Hears a Who! داستان ماجراهای یه فیل هست که فکر می‌‌‌کنه موجودات ریزی روی یک گرده کوچیک زندگی می‌کنند. ماجرا از اون ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی هورتون

انیمیشن هورتون Horton Hears a Who! داستان ماجراهای یه فیل هست که فکر می‌‌‌کنه موجودات ریزی روی یک گرده کوچیک زندگی میکنند. ماجرا از اونجایی شروع می‌‌شه که یه گرده از روی یه گل جدا میشه و با جریان باد همراه می‍‍‍‍‍‍‍شه و در نهایت به جنگل نول میرود. یک فیل به اسم هورتون در حال شنا کردن در رودخونه هست که ناگهان صدایی میشنود ولی اهمیتی نمیدهد. بچه‌های کلاس از راه می‌رسند و با هورتون همراه می‌شوند تا او چیزهای جدید بهشون آموزش بدهد. در حین کلاس، همون صدای قبلی می‌آید و گرده دوباره از کنار هورتون رد می‌شود و این بار او می‌تونه گرده رو ببینه. او فکر می‌کنه، کسانی روی گرده هستند که کمک می‌خواهند و در حال جیغ زدن هستند. به همین دلیل او به دنبال گرده می‌رود و سعی می‌کنه که اون رو بگیره. او بعد از طی مسافت زیاد و قبل از غرق شدن گرده می‌تونه اون رو بر روی یک گل بگذاره.

او با گرده حرف می‌زنه و ازش می‌خواد که خودش رو معرفی کنه. کانگرو که خودش رو حاکم جنگل می‌دونه و خیلی مغروره، صحبت‌های او رو می‌شنوه و دلیل این کار او رو می پرسه. هورتون می‌گه که فکر می‌کنه، کسی روی گرده زندگی می‌کنه ولی کانگرو با شنیدن حرف‌های نامعقول هورتون مطمئن می‌شه که هورتون عقلش رو از دست داده چون هیچ موجودی نمی‌تونه به قدری کوچیک باشه که بتونه روی اون گرده زندگی کنه. کانگرو معتقده که اگه نتونی چیزی رو ببینی و صدایش رو بشنوی و حسش کنی، آن چیز وجود نداره. کانگرو او رو تهدید می‌کنه که اگه از این حرف‌ها چیزی به بچه‌ها بگوید و آن‌ها رو گول بزند، او رو از جنگل بیرون می‌اندازد. هورتون به صحبت‌های او گوش نمی‌دهد چون از صدایی که شنیده مطمئن هست. او سعی می‌کنه تا با گرده صحبت کنه و چون فکر می‌کنه که موجود داخل گرده گوش‌های خیلی کوچیکی داره، فریاد می‌زنه.

تا الان فهمیدیم که هورتون یه گرده پیدا کرده و ازش به دقت نگهداری می‌کنه چون معتقده که موجودی داخلش زندگی می‌کنه. به نظرتون کسی روی گرده زندگی می‌کنه؟ خودتون انیمیشن زیبای هورتون رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

شخصیت‌های اصلی انیمیشن هورتون، شهردار، هورتون، کانگرو، مورتون و تامی هستند.

در صورتی که از انیمیشن هورتون خوشتون اومده، انیمیشن فردیناند رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن هورتون Horton Hears a Who!

یک فیل، یک دنیا و یک داستان.