آفرینک
X

یک کریسمس به سبک کوری کارسون! A Go! Go! Cory Carson Christmas (2020)

یک کریسمس به سبک کوری کارسون! A Go! Go! Cory Carson Christmas

انیمیشن یک کریسمس به سبک کوری کارسون! A Go! Go! Cory Carson Christmas درباره تلاش‌های کوری برای جلوگیری از خراب‌شدن کریسمس است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.9 امتیاز
  • 21 دقیقه
  • دوبله
  • 4+ سال
  • FHD

معرفی یک کریسمس به سبک کوری کارسون!

کوری کوچولو، حسابی برای کریسمس هیجان دارد و هر روز منتظر است که کریسمس فرا برسد. در همین حین، یک مرد با ریش‌های بلند، به خانه آن‌ها برخورد می‌کند و حافظه‌اش را از دست می‌دهد. پدر و مادر کوری، این غریبه را به خانه دعوت کرده و برای استراحت او، یک شرایط خیلی خوب و آرام فراهم می‌کنند. کوری با دیدن مرد غریبه، احساس می‌کند که بابانوئل وارد خانه آن‌ها شده است و حالا ماموریت مهم او شروع می‌شود. می‌پرسید چه ماموریتی؟ خب باید هر چه سریع‌تر تماشا کارتون کوتاه یک کریسمس به سبک کوری کارسون! با دوبله فارسی را همراه با فرزندان‌تان شروع کنید تا از ماموریت کوری کوچولو باخبر شوید!

خلاصه داستان انیمیشن یک کریسمس به سبک کوری کارسون!

کوری که تصور می‌کرد که مرد غریبه، همان بابانوئل معروف است، تصمیم می‌گیرد به او کمک کند تا هر چه سریع‌تر حافظه خود را به دست آورد. کوری می‌ترسد که اگر حافظه مرد غریبه برنگردد، کریسمس هم خراب خواهد شد. با این فکر، کوری همه چیزهایی را که درباره کریسمس می‌داند، به تازه‌وارد یاد می‌دهد و در این حین، کوری خودش یک نکته بسیار مهم‌تر یاد می‌گیرد. اگر دقیقا نمی‌دانید که این نکته چیست، پیشنهاد می‌کنیم که تماشا کارتون کریسمس کوری کارسون را خیلی زود همراه فرزندتان شروع کنید!

بچه‌ها پس از تماشا کارتون یک کریسمس به سبک کوری کارسون! چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

انیمیشن کوتاه یک کریسمس به سبک کوری کارسون! به‌عنوان یک اپیزود ویژه برای کارتون برو! برو! کوری کارسون ساخته شده بود. در این کارتون سریالی جذاب، بچه‌ها با کوری، یک ماشین کوچولوی اسباب‌بازی آشنا می‌شوند که هر روز در کنار دوستان و اعضای خانواده‌اش، یک ماجراجویی مهیج و جذاب را پشت سر می‌گذارد.
در انیمیشن کوتاه اختصاصی این سریال کارتونی، بچه‌ها دوباره با کاراکترهای اصلی همراه می‌شوند تا بخش تازه‌ای از زندگی این ماشین کوچولو را ببینند. تاکید بر ارزش‌های انسانی و آموزش فرهنگ دیگر جوامع، بخشی از پیام‌های مثبت این کارتون هستند. شما می‌توانید پس از اتمام این انیمیشن، درباره موارد زیر هم با بچه‌ها حرف بزنید:

مراقبت از اطرافیان و کمک به انسان‌ها در شرایط سخت

رفتار پدر و مادر کوری، کمک آن‌ها به یک فرد غریبه و مراقبت از او در طی دوره بیماری، فرصت بسیار خوبی است که با بچه‌ها درباره کمک به دیگران در شرایط سخت، حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که همه انسان‌ها در طول زندگی خود، به کمک دیگر افراد جامعه نیاز دارند و کودکان باید این رفتار را در خانه و با کمک‌کردن به خواهر و برادر یا پدر و مادرشان، تمرین کنند.
البته بهتر است در این بخش حتما به کودکان تاکید کنید که در حین کمک به غریبه‌ها، باید قوانین مهم محافظت از خود را در نظر بگیرند و بدون اجازه والدین، از خانه خارج نشوند.

بررسی معنای جشن‌ها و ارزش آیین‌های هر جامعه

ماجراهای کوری کارسون در کریسمس ، بهترین فرصت برای شما است که بتوانید درباره انواع جشن‌ها با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. اطلاعات تازه‌ای درباره سال نوی کشورهای دیگر در اختیار فرزندان خود بگذارید و در همین حین، آیین‌های مهم کشورمان مثل شب یلدا، چهارشنبه سوری و از همه مهم‌تر عید نوروز را به بچه‌ها آموزش دهید. تفاوت این آیین‌ها را بررسی کرده و به کودکان بگویید که هر جامعه، فرهنگ خاص خود را دارد.

تاکید بر ارزش‌های مهم انسانی مثل بخشندگی، عشق و هم‌دلی

کوری در حین کمک به فرد تازه‌وارد، متوجه می‌شود که همه این جشن‌ها، برای بزرگداشت بخشش، عشق و هم‌دلی است. این موضوع، نگاه او را به مفهوم جشن سال نو کاملا تغییر می‌دهد و یاد می‌گیرد که هدیه گرفتن و هدیه دادن، تنها ظاهر ماجرا است. بعد از تماشا کارتون A Go! Go! Cory Carson Christmas با دوبله فارسی ، درباره این موضوع هم کمی بیشتر با بچه‌ها حرف بزنید و از آن‌ها بخواهید که نمونه‌هایی از رفتارهای انسان‌ دوستانه را به شما بگویند.
سعی کنید که از پاسخ کودکان ایده گرفته و برای انجام یک کار کاملا داوطلبانه و خیرخواهانه، پیش‌قدم شوید. این رفتار شما، می‌تواند نوع نگاه فرزندان‌تان را به مسئولیت اجتماعی تغییر دهد و آن‌ها را برای ورود به جوامع بزرگتر، آماده کند.

والدین پیش از پخش انیمیشن A Go! Go! Cory Carson Christmas باید این موارد را بدانند

  • روند داستان و سرعت پیش‌روی ماجرا به نحوی است که تماشا کارتون کریسمس به سبک کوری کارسون! برای کودکان 4 ساله و بزرگتر مناسب خواهد بود.

  • بچه‌ها ممکن است پس از تماشا این کارتون کوتاه و سینمایی، به تماشا سریال انیمیشنی این عنوان هم ترغیب شوند.

  • به بچه‌ها بگویید که راه‌دادن یک فرد کاملا غریبه به خانه، ممکن است چه خطراتی داشته باشد و به آن‌ها تاکید کنید که هیچ‌گاه چنین کاری را در غیاب شما انجام ندهند.

تماشا و دانلود انیمیشن یک کریسمس به سبک کوری کارسون! با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون یک کریسمس به سبک کوری کارسون! با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن A Go! Go! Cory Carson Christmas با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. پس از دانلود، این کارتون را در یک دورهمی خانوادگی با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های کوری در کریسمس رویایی، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن کریسمس به سبک کوری کارسون! لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن بچه ها بد : تعطیلات خیلی بد و انیمیشن بتمن کوچولوی شاد را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.