آفرینک
X

سریال برو! برو! کوری کارسون Go! Go! Cory Carson (2020)

برو! برو! کوری کارسون Go! Go! Cory Carson

کارتون برو! برو! کوری کارسون Go! Go! Cory Carson داستان‌های کوری، ماشین اسباب بازی نارنجی رنگ است که همزمان با رفتن به مدرسه با چالش‌های جدیدی روبرو می‌شود. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.7 امتیاز
  • دوبله
  • 4+ سال

فصل 2 سریال برو! برو! کوری کارسون

فصل 1 سریال برو! برو! کوری کارسون

معرفی سریال برو! برو! کوری کارسون

کوری کارسون یک ماشین اسباب‌بازی نارنجی رنگ است که با پدر و مادر و خواهر کوچک‌ترش یعنی کریستی، در یک خانه قشنگ زندگی می‌کنند. کوری همراه با دوستان صمیمی خود یعنی هالاکوپتر، کیمی، تیمی، اوتول و فردی، هر روز به یک جای جدید می‌روند. آن‌ها در کنار هم انواع اتفاقات هیجان‌انگیز و جذاب را تجربه می‌کنند، نکات تازه یاد می‌گیرند و از همه مهم‌تر، با بخش‌های مختلف جامعه و وظایف بقیه افراد، آشنا می‌شوند. با تماشا سریال برو! برو! کوری کارسون با دوبله فارسی با بچه‌ها، می‌توانید همراه با کوری و دوستان او، شهر بامزه‌شان را کشف کنید و انواع ماجراها را پشت سر بگذارید!

داستان کارتون برو! برو! کوری کارسون درباره چیست؟

کوری کوچولو مثل همه بچه‌ها، تازه دارد با دنیای اطراف خودش آشنا می‌شود، گاهی اوقات اشتباه می‌کند، بعضی وقت‌ها ناراحت می‌شود و البته همیشه سعی دارد که چیزهای تازه‌ای یاد بگیرد. کوری کارسون در این مسیر تنها نیست و دوستان صمیمی او، در کنارش هستند تا با کمک هم، بخش‌های متنوع شهر و جامعه‌شان را کشف کنند. اگر دقیقا نمی‌دانید که ماشین کوچولوی داستان ما قرار است چه چیزهای جدیدی یاد بگیرد، بهتر است هر چه زودتر قسمت اول سریال برو! برو! کوری کارسون فصل اول را با بچه‌ها تماشا کنید!

جزئیات جالب کارتون Go! Go! Cory Carson با دوبله فارسی

برای بچه‌هایی که عاشق انواع ماشین‌ها هستند، تماشای یک کارتون کودکانه که شخصیت‌های اصلی آن انواع وسایل نقلیه و مخصوصا ماشین‌های کوچک و بزرگ هستند، جذابیت زیادی دارد. از همان فصل 1 سریال برو! برو! کوری کارسون ، بچه‌ها می‌توانند با تماشا اپیزودهای کوتاه7 الی 8 دقیقه‌ای بخشی از دنیای ماشین‌های رنگارنگ را دنبال کنند.
کاراکتر اصلی مشخصه‌های رفتاری یک کودک حدودا 5 الی 7 ساله را دارد. رفتارهای این کاراکتر و چالش‌هایی که او با آن‌ها مواجه می‌شود، هم‌زمان با سرگرم کردن کودکان، نکات مهمی را به بچه‌ها آموزش می‌دهد.
روند داستان از همان قسمت 1 کارتون برو! برو! کوری کارسون بسیار ساده و قابل فهم است. کودکان به‌راحتی می‌توانند ماجراها را دنبال کنند. شغل‌های مختلف را یاد بگیرند و اجزای مختلف یک جامعه کامل را بشناسند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون Go! Go! Cory Carson با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، فرصت درک همه این جزئیات مهم در هر اپیزود از این کارتون را در اختیارشان بگذارید.

پیام های مثبت سریال برو! برو! کوری کارسون برای بچه ها

تماشا سریال برو! برو! کوری کارسون برای بچه‌های 4 ساله و بزرگتر مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های این انیمیشن سریالی شامل موارد زیر است:

  • مسئولیت‌پذیری و تلاش برای جبران اشتباهات خود؛

  • کنجکاوی، تلاش برای بهتر بودن، شناخت دنیای اطراف و یادگیری مداوم؛

  • بررسی رفتارهای اجتماعی اولیه مهم مثل دوست‌شدن با بقیه، کمک به همدیگر، مراقبت از خود در شرایط خطرناک؛

  • ارائه الگوهای مثبت و نبود تبعیض جنسیتی در بین کاراکترها اصلی.

قسمت 1 سریال برو! برو! کوری کارسون درباره حضور کاراکتر اصلی در مدرسه و احساسات مختلفی است که در چنین شرایطی دارد. از این اپیزود و ماجراهای آن کمک گرفته، درباره حضور در مهدکودک یا مدرسه، با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که ترس یا خجالت در لحظه‌های اول رفتن به مکان‌های جدید، کاملا طبیعی است. با هم درباره روش‌های کنترل این احساسات گفت‌وگو کرده و به آن‌ها، نحوه دوست‌شدن با بچه‌های دیگر را یاد بدهید.
در قسمت 4 کارتون برو! برو! کوری کارسون فصل 2 ، کوری با یک اتفاق پیش‌بینی نشده مواجه می‌شود. لاستیک او قبل از یک مسابقه بزرگ، پنچر شده و حالا باید به تعمیرگاه برود. از این اپیزود استفاده کنید و درباره احتمال بیمارشدن، آسیب‌دیدن و یا دیگر اتفاقات ناخوشایند قبل از یک جشن یا رویداد مهم، با بچه‌ها حرف بزنید. با کمک این قسمت، به بچه‌ها بگویید که همیشه قرار نیست اوضاع همان‌طوری که آن‌ها می‌خواهند یا برنامه‌ریزی می‌کنند پیش برود و باید برای انواع شرایط خوب یا بد، آماده باشند.
در قسمت آخر سریال انیمیشنی برو! برو! کوری کارسون در فصل 2 ، کوری قرار است قوانین جدید کلاس را تعیین کند. کوری هم ترجیح می‌دهد همه قوانین را حذف کند تا همه بچه‌ها با خیال راحت، هر کار دوست دارند انجام دهند. احتمالا شما هم به‌خوبی می‌دانید که این وضعیت، چه مشکلاتی به وجود می‌آورد. می‌توانید با کمک اتفاقات این اپیزود، درباره اهمیت قوانین خانه و مدرسه، با بچه‌ها صحبت کنید. از آن‌ها بپرسید که به نظرشان، نبود کدام قانون شرایط بدتری ایجاد می‌کند و چرا انسان‌ها برای زندگی در جامعه، به قوانین مختلف نیاز دارند.

تماشا و دانلود کارتون برو! برو! کوری کارسون با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال برو! برو! کوری کارسون با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان برای کودکان پخش کنید. البته اگر بچه‌های شما هم هر کارتون را چند بار تماشا می‌کنند، یک خبر خوب هم برای شما داریم. امکان دانلود کارتون Go! Go! Cory Carson با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. می‌توانید این کارتون را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از ماجراهای کاراکترهای بامزه، کنجکاو و دوست‌داشتنی این سریال انیمیشنی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون برو! برو! کوری کارسون لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون کامیون زباله و کارتون اسپریت سوارکار اسب آزاد را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.