آفرینک
X

سریال اسپریت سوارکار اسب آزاد Spirit Riding Free (2017)

اسپریت سوارکار اسب آزاد Spirit Riding Free

کارتون اسپریت سوارکار اسب آزاد Spirit Riding Free داستان دختری شجاع به نام لاکی است که با اسب رام نشدنی به نام اسپریت دوست می‌شود و ماجراجویی‌های هیجان‌انگیزی را تجربه می‌کند... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.5 امتیاز
  • دوبله
  • 7+ سال

فصل 7 سریال اسپریت سوارکار اسب آزاد

فصل 6 سریال اسپریت سوارکار اسب آزاد

فصل 5 سریال اسپریت سوارکار اسب آزاد

فصل 4 سریال اسپریت سوارکار اسب آزاد

فصل 3 سریال اسپریت سوارکار اسب آزاد

فصل 2 سریال اسپریت سوارکار اسب آزاد

فصل 1 سریال اسپریت سوارکار اسب آزاد

معرفی سریال اسپریت سوارکار اسب آزاد

بچه‌ها معمولا کمی سخت‌تر از بزرگترها، با تغییرات مواجه می‌شوند و این بار در کارتون اسپریت سوارکار اسب آزاد که با نام اسپریت آزادانه می تازد هم در ایران ترجمه شده است، کودکان قرار است که یک تغییر بزرگ را ببینند. لاکی، همراه با پدر و عمه خود، به یک شهر بسیار دور می‌روند و در آن‌جا باید بتوانند یک زندگی کاملا جدید برای خود درست کنند. نمی‌دانید لاکی کیست؟ چرا به یک شهر دیگر می‌روند؟ خب پس همراه ما باشید تا الان داستان کارتونSpirit Riding Free را برای شما هم تعریف کنیم.

داستان سریال اسپریت سوارکار اسب آزاد

قسمت 1 کارتون Spirit Riding Free با سفر لاکی، پدرش و عمه او به یک شهر جدید شروع می‌شود. پدر لاکی، مجبور است برای شغل خود، به یک شهر بسیار دور در وسط بیابان، سفر کند و لاکی هم همراه او می‌رود. لاکی یک دختر نوجوان است که مادر خود را هم از دست داده و باید بتواند در این شهر دوستان جدیدی برای خود پیدا کند، با محیط تازه سازگار شود و البته، گوشه و کنار این شهر جدید را هم با دوستان تازه‌اش، کشف کند. جالب به نظر می‌رسد، نه؟

جزئیات مهم انیمیشن سریالی Spirit Riding Free

این انیمیشن سریالی جذاب با 8 فصل اصلی، 2 فصل کوتاه و البته دو اپیزود ویژه، ساخته شده است. هر فصل کارتون اسپریت سوارکار اسب آزاد ، به یک موضوع تازه می‌پردازد و بچه‌ها را با بخشی از دنیای جذاب سوارکاران، آشنا می‌کند. در واقع در همان قسمت اول، لاکی با اسپریت که یک اسب وحشی است، آشنا می‌شود. با ورود لاکی به شهر، اسپریت نیز به شهر می‌آید و همین موضوع، شروع ماجراجوهای مختلفی است که این دو شخصیت دوست‌داشتنی، در کنار دیگر دوستان‌شان یعنی پرو و آبیگل، با هم تجربه می‌کنند.
طراحی کاراکترها و دکور صحنه، به‌طرز شگفت‌انگیزی جذاب است و مخاطبان را به‌راحتی وارد دنیایی جدید می‌کند. صداگذاری کاراکترها نیز به این حس هم‌ذات‌پنداری کودکان با شخصیت‌ها کمک کرده و مجموع این موارد باعث شده که کارتون Spirit Riding Free به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های کارتونی تبدیل شود.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن سریالی اسپریت سوارکار اسب آزاد با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که همه جزئیات جالب این انیمیشن را به‌خوبی درک کنند.

نکات مثبت کارتون اسپریت سوارکار اسب آزاد برای بچه‌ها

این انیمیشن سریالی به دلایل مختلفی، توانسته یکی از بهترین سریال‌های کارتونی برای بچه‌ها شود. کاراکتر اصلی، شخصیتی شجاع، مهربان، دوست‌داشتنی و البته باهوش دارد و کنار بقیه دوستان خود، هر بار با یک چالش جدید مواجه می‌شوند. تماشا این کارتون برای کودکان بالای 7 سال کاملا مناسب است و بچه‌ها با تماشا کارتون اسپریت سوارکار اسب آزاد با دوبله فارسی می‌توانند چیزهای مهمی یاد بگیرند.
برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت کارتون اسپریت سوارکار اسب آزاد شامل این موارد است:

  • پذیرش تغییرات جدید و تلاش برای سازگار شدن با محیط تازه؛

  • شناخت انسان‌های تازه و دوست شدن با آن‌ها؛

  • آشنایی با فرهنگ‌های مختلف در شهرهای گوناگون؛

  • عدم وجود تبعیض نژادی و جنسیتی و تاکید بر آن.

در هر قسمت این کارتون، شخصیت‌های اصلی با یک موضوع و چالش مهم روبه‌رو خواهند شد. برای مثال در قسمت 2 کارتون Spirit Riding Free در فصل دوم ، یکی از دوستان لاکی، کیکی را که پخته، گم می‌کند. بچه‌ها با کمک سرنخ‌های موجود و با استفاده از راهنمایی‌های یکی از کتاب‌های معمایی لاکی، سعی دارند که کیک را پیدا کنند. با کمک این اپیزود، می‌توانید درباره خواندن کتاب‌های معمایی با بچه‌ها حرف بزنید، بازی‌های یافتن سرنخ را در کنار هم انجام دهید و بچه‌ها را ترغیب کنید که با دقت بیشتری، محیط اطراف خود را بررسی کنند.
در قسمت آخر کارتون Spirit Riding Free در فصل هشتم ، لاکی تصمیم می‌گیرد که وارد باشگاه سوارکاری شود و این بار باید اسپریت تصمیم بگیرد که دوست دارد در شرایط تازه قرار بگیرد یا خیر. بچه‌ها در این کارتون، از اهمیت برقراری ارتباط با حیوانات هم آگاه می‌شوند و می‌توانید پس از آن درباره برخورد صحیح با انواع حیوانات هم با آن‌ها حرف بزنید.
علاوه بر این، لاکی در همان کودکی مادر خود را از دست داده است و این موضوع، به‌خوبی در اپیزودهای مختلف به مخاطبان یادآوری می‌شود. می‌توانید با کمک این موضوع، درباره نبود یکی از اعضای خانواده، فوت آن‌ها، خانواده‌های تک‌والد و شرایط خاص هر خانواده، با بچه‌ها صحبت کنید و از آن‌ها بخواهید که احساس‌شان راجع به این موضوع را با شما هم در میان بگذارند.

تماشا و دانلود کارتون Spirit Riding Free با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال اسپریت سوارکار اسب آزاد با دوبله فارسی کامل وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید این کارتون جذاب را به‌صورت آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. البته علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود کارتون اسپریت سوارکار اسب آزاد با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است و بچه‌ها می‌توانند این کارتون را به‌صورت آفلاین هم تماشا کنند.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون اسپریت سوارکار اسب آزاد لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن‌های دیگر مربوط به این شخصیت، یعنی انیمیشن اسپیریت : اسب سیمارون و انیمیشن اسپریت : روح رام نشده را نیز برای فرزند خود در آفرینک پخش یا دانلود کنید.