آفرینک
X

سریال پرندگان خشمگین : جنون تابستانی Angry Birds : Summer Madness (2022)

پرندگان خشمگین Angry Birds

کارتون پرندگان خشمگین : جنون تابستانی Angry Birds : Summer Madness درباره حضور رد، چاک، استلا، بمب و بقیه دوستان آن‌ها در یک کمپ تابستانی است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.9 امتیاز
  • دوبله
  • 8+ سال

فصل 1 سریال پرندگان خشمگین

معرفی سریال پرندگان خشمگین : جنون تابستانی

شاید شما هم تا الان تصور می‌کردید که همه ماجراهای پرندگان خشمگین بامزه و دوست‌داشتنی، در دوران بزرگسالی آن‌ها اتفاق افتاده است که در این صورت، باید شما را به دوره نوجوانی آن‌ها ببریم! منظور ما چیست؟ الان به شما می‌گوییم! رد نوجوان همراه با بقیه دوستان خود یعنی چاک، استلا و بمب، قرار است تابستان خود را در یک کمپ مهیج سپری کنند و در این کمپ هم انواع ماجراهای جذاب و خنده‌دار، رخ خواهد داد. اگر شما هم می‌خواهید از دوران نوجوانی این پرنده‌های بامزه باخبر شوید، باید هر چه سریع‌تر تماشا فصل اول کارتون پرندگان خشمگین : جنون تابستانی با دوبله فارسی را با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه سریال پرندگان خشمگین : جنون تابستانی

دوران نوجوانی، همیشه ماجراها و دردسرهای خاص خودش را دارد و حالا تصور کنید که ده‌ها نوجوان بازیگوش را در یک کمپ تابستانی، در کنار هم بگذارند! از همان قسمت اول کارتون پرندگان خشمگین : جنون تابستانی ، رد و دوستان او با انواع چالش‌ها مواجه خواهند شد و در هر اپیزود باید بتوانند یک راه‌حل خوب برای مشکل خود پیدا کنند. مقابله با پرنده‌های زورگو، بازیگوشی در محوطه کمپ، دردسرهای حضور در طبیعت در یک روز بارانی و انواع ماجراهای جذاب دیگر، در هر قسمت از این سریال جذاب رخ خواهند داد!

کودکان با تماشا سریال Angry Birds : Summer Madness با دوبله فارسی چه نکات مثبتی یاد می گیرند؟

پرندگان خشمگین ، مجموعه‌ای از کاراکترهای دوست‌داشتنی هستند که در یک جزیره اختصاصی و در همسایگی جزیره خوک‌های بدجنس، زندگی می‌کنند. طراحی فوق‌العاده کاراکترها و محیط کمپ در این سریال، از همان ثانیه‌های اول توجه کودکان و حتی بزرگترها را به‌خوبی جلب خواهد کرد. علاوه بر آن، داستان‌های بامزه هر اپیزود از همان قسمت اول کارتون پرندگان خشمگین : جنون تابستانی ، باعث می‌شود که همه مخاطبان با هیجان کامل این سریال انیمیشنی را دنبال کنند.
بررسی اتفاقات ساده و روزمره از طریق کاراکترهای دوست‌داشتنی و آشنا برای کودکان، فرصت بسیار خوبی خواهد بود که درباره انواع چالش‌ها و نحوه حل آن‌ها، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. پیشنهاد می‌کنیم پس از اتمام هر قسمت از فصل 1 برنامه کودک پرندگان خشمگین : جنون تابستانی ، درباره موضوع آن اپیزود با کودکان صحبت کرده و آن‌ها را به یافتن راه‌حل تازه برای آن مشکل بررسی شده در اپیزود، ترغیب کنید. این کارتون نکات مهم و مثبتی هم برای کودکان دارد که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر هستند:

زورگویی و مقابله با آن در محیط‌های مختلف

قسمت 1 سریال پرندگان خشمگین : جنون تابستان با یک موضوع مهم یعنی زورگویی شروع می‌شود. بدون شک شما هم می‌دانید که این اتفاق در اغلب مهدکودک‌ها و مدرسه‌ها رخ می‌دهد و بررسی آن از طریق یک سریال کارتونی، فرصت خوبی است که بچه‌ها را برای مواجه‌شدن با چنین شرایطی آماده کنید.
درباره گروه زورگوها در کمپ تابستانی این سریال، با هم حرف بزنید و به فرزندان خود بگویید که در چنین شرایطی، راه درست محافظت از خود چیست. به کودکان یاد دهید که در این شرایط باید مربی، معلم و در اولین فرصت شما را در جریان بگذارند. از فرد زورگو به هیچ عنوان نترسند و اجازه ندهند که تهدیدهای این افراد، شرایط سختی برای آن‌ها ایجاد کند. البته همیشه هم در نظر بگیرید که کودکان شما ممکن است بدون این‌که متوجه شوند، به دیگر افراد ضعیف‌تر از خود زورگویی کنند و برای جلوگیری از چنین شرایطی هم با فرزندان خود گفت‌وگو کنید.

کمک به همدیگر برای ایجاد شرایط بهتر

در چندین اپیزود مثل قسمت 5 سریال پرندگان خشمگین : جنون تابستانی ، کاراکتر اصلی یعنی رد سعی دارد با ایجاد سرگرمی‌های متنوع، پیشنهاد دادن بازی‌های مختلف یا حتی حل مشکلات موجود، برای دوستان خود شرایط بهتری ایجاد کند. با بچه‌ها درباره این رفتار رد گفت‌‌وگو کنید و به آن‌ها بگویید که اگر آن‌ها هم بخواهند چنین کاری انجام دهند، چه پیشنهادهایی دارند؟
پس از هر اپیزود، از بچه‌ها بخواهید که روش دیگری برای حل مشکل موجود پیشنهاد دهند و با این کار، مهارت حل مسئله کودکان را تقویت کنید. آن‌ها را به تغییر شرایط نامناسب خود، عادت دهید و به بچه‌ها بگویید که توانایی تغییر شرایط بد، در دست آن‌ها قرار دارد.

بررسی اشتباهات رفتاری و نحوه مواجه شدن با آن‌ها

این سریال کارتونی به‌خوبی تمام رفتارهای مثبت یا حتی منفی اجتماعی را به بچه‌ها نشان می‌دهد. در قسمت آخر کارتونAngry Birds : Summer  Madness ، یکی از کاراکترها به دیگران مدام دروغ می‌گوید و همین رفتار او باعث می‌شود که پس از آن، هیچ‌کس حرف‌هایش را باور نکند. درباره این موضوع، با کودکان صحبت کنید. به بچه‌ها بگویید که دروغ‌گویی یا دیگر رفتارهای اشتباه هم‌چون تهمت‌زدن، خشم، حسادت و...، چه تاثیری بر گروه‌های دوستانه می‌گذارد و دلایل مهم عدم انجام این رفتارها را به کودکان آموزش دهید.

نکات مهمی که والدین پیش از پخش کارتون پرندگان خشمگین : جنون تابستانی بدانند

  • با توجه به وقوع انواع بحث‌ها و در برخی مواقع برخوردهای فیزیکی، تماشا کارتون پرندگان خشمگین : جنون تابستانی برای کودکان 8 ساله و بزرگتر مناسب است.

  • این سریال کارتونی بر اساس یک بازی به همین نام و انیمیشن‌های سینمایی آن، ساخته شده است. با وجود این، حتی بدون تماشا انیمیشن‌ها، بچه‌ها می‌توانند از ماجراهای این سریال لذت ببرند.

  • ممکن است که کودکان بعد از دیدن این سریال، به انجام بازی پرندگان خشمگین یا خرید وسایل و محصولات با تصاویر این کاراکترها، علاقه‌مند شوند.

تماشا و دانلود کارتون پرندگان خشمگین : جنون تابستانی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال جدید پرندگان خشمگین : جنون تابستانی با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون Angry Birds : Summers Madness با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را می‌توانید در یک شب تعطیل و آرام با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های رد و دوستان او در یک کمپ مهیج تابستانی، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون پرندگان خشمگین : جنون تابستانی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون باب اسفنجی کمپ کورال و کارتون داستان های خوکی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.