آفرینک
X

سریال براون و دوستان Brown and Friends (2023)

براون و دوستان Brown and Friends

کارتون براون و دوستان Brown and Friends 2023 داستان خرسی به‌نام براون است که در کافی شاپ دنجی در شهر کار می‌کند و دوستانش برای قهوه خوردن و وقت گذراندن همیشه به آنجا سر می‌زنند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کره جنوبی
  • 8.3 امتیاز
  • 5+ سال

فصل 1 سریال براون و دوستان

معرفی سریال براون و دوستان

دورهمی با دوستان، همیشه جذاب است و در کارتون صامت براون و دوستان 2023 ، قرار است بچه‌های شما هم با یک گروه فوق‌العاده از دوستان بامزه آشنا شود که در کافی‌شاپ محله، کنار هم جمع می‌شوند، خوراکی‌های خوشمزه می‌خورند، در اطراف محله زیبا و آرام‌شان پیاده‌روی می‌کنند و هر بار، یک ماجرای هیجان‌انگیز را با هم پشت سر می‌گذارند. داستان برای شما هم آشناست، نه؟ البته اگر هنوز هم دقیقا نمی‌دانید داستان سریال جدید براون و دوستان چیست، فقط کافی است با ما به بخش بعدی بیایید.

داستان کارتون بی کلام Brown and Friends 2023

«براون»، خرس کوچولوی گرد و بامزه‌ای است که در کافی‌شاپ کوچک و محبوب محله‌شان کار می‌کند و چند دوست خیلی صمیمی و مهربان دارد. اسم بقیه دوستان براون، «کانی»، «سالی» و «چوکو» است و هر کدام از این دوستان، یک شخصیت منحصر به‌فرد و جذاب دارند. این گروه چهار نفره، مثل همه بچه‌ها و همه گروه‌های دوستی، هر بار با یک اتفاق تازه روبه‌رو می‌شوند، سعی می‌کنند مشکلات بین خودشان را حل کنند و از هر اتفاق مهمی که می‌افتد، نکته‌ تازه‌ای یاد بگیرند. ماجراجویی این دوست‌ها، اصلا تمامی ندارد و در فصل 1 سریال براون و دوستان، می‌توانید همه این ماجراهای هیجان‌انگیز، خنده‌دار و سرگرم‌کننده را همراه با بچه‌ها ببینید.

جزئیات جالب سریال جدید براون و دوستان برای بچه ها

اولین و مهم‌ترین نکته‌ کارتون براون و دوستان 2023 این است که کاراکترهای مختلف، ارتباط کلامی ندارند و همه ارتباط آن‌ها از طریق حالت چهره و بدن، صداگذاری کارتون و البته افکار هر کاراکتر، به کودکان نشان داده می‌شود. همین نکته باعث شده که بچه‌های خیلی کوچک هم بتوانند روند داستان در هر اپیزود را به‌راحتی دنبال کنند و درگیر دیالوگ‌های طولانی نشوند.
از سوی دیگر این موضوع باعث می‌شود که بچه‌ها، دقت بیشتری در حالت‌های چهره داشته باشند و این نکته، می‌تواند باعث تقویت مهارت ذهنی و ارتباطی بچه‌های کم سن و سال هم بشود.
پیشنهاد ما این است که این کارتون جذاب و بامزه را همراه با کودکان تماشا کنید و بعد از تماشا هر قسمت سریال براون و دوستان ، درباره یکی از اتفاقات مهم آن، با بچه‌ها حرف بزنید. با این روش، می‌توانید علاوه بر سرگرم‌کردن کودکان، نکته‌های مهم را هم به آن‌ها آموزش داده و البته به بچه‌ها یاد بدهید که بادقت و توجه کامل، کارتون‌ها و سریال‌های مختلف را تماشا کنند. البته اگر دقیقا نمی‌دانید که تماشا کارتون براون و دوستان، چه نکات مهم و ارزشمندی به بچه‌ها یاد می‌دهد، بخش بعدی برای شما است!

پیام های مثبت و آموزنده کارتون جدید براون و دوستان برای کودکان

تماشا سریال براون و دوستان برای کودکان بالاتر از 5 سال، کاملا مناسب است. کودکان با دیدن این کارتون، با این ارزش‌های اخلاقی مهم آشنا می‌شوند:

  • اهمیت دوستان و حضور آن‌ها در زندگی؛

  • تلاش برای حل مشکلات مختلف و کمک به همدیگر؛

  • بررسی روابط ساده با اطرافیان؛

  • یادگیری مهارت‌های اولیه اجتماعی.

در قسمت اول کارتون Brown and Friends در فصل اول، بچه‌ها با کاراکترها مختلف آشنا شده و نحوه برقراری ارتباط شخصیت‌ها مختلف را می‌بینند. در همین قسمت 1 سریال براون و دوستان ، چند اتفاق مهم می‌افتد. براون و بقیه بچه‌ها، به پیک‌نیک می‌روند، یکی از دوستان‌شان کوله‌پشتی سنگینی همراه خود می‌آورد و این موضوع، حسابی باعث دردسر خواهد شد. می‌توانید از بچه‌ها بخواهید که درباره این موضوع نظر داده و بگویند که چرا باید برای هر نوع دورهمی و جشن یا حتی پیک‌نیک، لباس مناسب بپوشیم. این موضوع برای کودکانی که علاقه دارند خودشان لباس‌های موردعلاقه‌شان را انتخاب کنند، نکات آموزنده و مهمی خواهد داشت.
فصل 1 سریال بی کلام براون و دوستان در همه اپیزودهای خود، به بررسی و آموزش این نکات ساده ولی بسیار مهم می‌پردازد. برای مثال بچه ها با تماشا قسمت 11 کارتون براون و دوستان ، با موضوع حسادت به دیگران، آشنا می‌شوند. در این قسمت، کانی چند دوست جدید دارد و براون هم از این موضوع ناراحت است. از این قسمت کمک بگیرید و درباره اهمیت روابط دوستانه با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که قرار نیست دوستان، والدین و خواهر و برادر آن‌ها، متعلق به خودشان باشند و همه افراد، در حلقه‌های دوستی و گروه‌های مختلف هم حضور دارند.
این پیام‌های مثبت درباره رفتارهای درست اجتماعی، در هر اپیزود از این سریال، تکرار می‌شوند. سعی کنید که درباره رفتارهای درست کاراکترها صحبت کرده و به‌صورت غیر مستقیم، نکات آموزنده را یک بار دیگر تکرار نمایید.

تماشا و دانلود سریال صامت براون و دوستان در آفرینک

شما می‌توانید کارتون جدید براون و دوستان 2023 را در آفرینک به‌صورت رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. البته اگر فرزندان شما هم دوست دارند هر کارتون را چند بار تماشا کنند، باید بگوییم که علاوه بر تماشای رایگان، امکان دانلود کارتون صامت Brown and Friends  نیز از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. بعد از دانلود هر اپیزود، می‌توانید آن قسمت را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از ماجراجویی‌های براون و دوستان گرد و بامزه‌اش، لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون براون و دوستان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون تیمی تایم و کارتون اوگی اوگی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.