آفرینک
X

سریال تاینی تون ها در دبیرستان لو Tiny Toons Looniversity (2023)

تاینی تون ها در دبیرستان لو Tiny Toons Looniversity

کارتون تاینی تون ها در دبیرستان لو Tiny Toons Looniversity 2023 ماجراجویی تازه بانی خرگوشه و دوستان او در یک دبیرستان عجیب و جذاب را نشان می‌دهد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.4 امتیاز
  • دوبله
  • 8+ سال

فصل 1 سریال تاینی تون ها در دبیرستان لو

معرفی سریال تاینی تون ها در دبیرستان لو

بانی خرگوشه همراه با بیب و بقیه دوستان خود، یک داستان جذاب برای بچه‌ها دارند. این بار و در سریال جدید تاینی تون ها در دبیرستان لو ، همه دوستان بامزه و دوست‌داشتنی، در کنار هم قرار گرفته‌اند تا بخش جدیدی از زندگی‌شان را شروع کنند! حالا شاید برای شما هم این سوال ایجاد شود که بانی خرگوشه و بقیه بچه‌ها این بار قرار است چه کارهایی انجام دهند که در این صورت تماشا قسمت اول کارتون جدید تاینی تون ها در دبیرستان لو با دوبله فارسی را به شما پیشنهاد می‌کنیم!

داستان کارتون تاینی تون ها در دبیرستان لو چیست؟

در دنیای رنگارنگ تاینی تون ها ، هر کسی که بتواند شوخی جذاب‌تر و بامزه‌تری انجام دهد، برنده خواهد بود و خوشبختانه برای یاد گرفتن ترفندها و تردستی‌های تازه، یک دبیرستان بزرگ و مجهز هم وجود دارد. حالا و در این سریال جذاب، همه کاراکترهای محبوب قدیمی مثل بانی خرگوشه، پلاکی داک، همتون خوکه و سوییتی بیرد، در کنار هم یک دوره آموزشی جدید را شروع خواهند کرد که هر روز از این دوره آموزشی، یک داستان فوق‌العاده دارد!

نکات آموزنده و مثبت کارتون Tiny Toons Looniversity با دوبله فارسی برای بچه‌ها

فضای رنگارنگ انیمیشن سریالی تاینی تون ها در دبیرستان لو و حضور کاراکترهای محبوب قدیمی در یک فضای کاملا جدید همراه با داستان‌های تازه، باعث شده که هر دو گروه کودک و بزرگسال، از تماشای این کارتون لذت ببرند. بدون شک فرزندان شما از همان قسمت اول کارتون تاینی تون ها در دبیرستان لو در فصل اول، مجذوب ماجراهای این کارتون خواهند شد و لحظات سرگرم‌کننده‌ای را سپری خواهند کرد.
خوشبختانه این کارتون علاوه‌بر سرگرمی و طنز، نکات آموزنده و مهمی هم دارد که می‌توانید پس از تماشا هر قسمت از سریال Tiny Toons Looniversity ، راجع به آن با بچه‌ها حرف بزنید. برخی از مهم‌ترین نکات مثبت این سریال کارتونی شامل موارد زیر هستند:

حضور در محیط جدید و نحوه سازگار شدن با تغییرات

فصل 1 کارتون Tiny Toons Looniversity با حضور کاراکترهای اصلی در دبیرستان جدید شروع می‌شود. ناگفته پیدا است که شخصیت‌های اصلی این کارتون، در لحظات اول ورود خود به این مکان تازه، با مشکلات مختلفی روبه‌رو خواهند شد. یافتن دوستان تازه، نحوه برقراری ارتباط صحیح با آن‌ها و یاد گرفتن قوانین جدید مدرسه، همه بخشی از چالش‌های این کاراکترها است.
بررسی این موضوع به کودکانی که قرار است به‌تازگی به مهدکودک بروند یا وارد مدرسه شوند، کمک می‌کند تا راحت‌تر با شرایط جدید هماهنگ شود. درباره حضور در محیط‌های تازه با بچه‌ها حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که ترس و اضطراب در این لحظات، کاملا عادی است. به فرزندان خود یادآوری نمایید که همه این احساسات با شناخت محیط و آشنا شدن با دوستان جدیدشان، از بین خواهد رفت. پس با اعتمادبه نفس، شرایط تازه خود را بپذیرند و سعی کنند با تغییرات مختلف، سازگار شوند.

آموزش مهارت‌های اجتماعی اولیه به کودکان

در هر قسمت از این کارتون، بچه‌ها با مهارت‌های اجتماعی جدیدی آشنا خواهند شد. در قسمت 2 کارتون Tiny Toons Looniversity در فصل 1 ، بیب و سوییتی برد با اولین مشکلات خود به‌عنوان هم‌اتاقی، مواجه می‌شوند. ماجراهای این اپیزود و دیگر قسمت‌های این سریال، به کودکان فرآیند کامل ایجاد مشکل و نحوه حل آن را نشان می‌دهد.
پس از اتمام این اپیزودها، می‌توانید راجع به مشکل موجود و نحوه حل‌کردن آن، با فرزندان خود حرف بزنید. به کودکان بگویید که از نظر آن‌ها، چه راه‌های دیگری برای حل آن مشکل وجود دارد و اگر آن‌ها در این شرایط قرار بگیرند، چطور می‌توانند مشکلات روزمره و معمولی خود را به‌تنهایی حل کنند؟
پاسخ کودکان را به‌خوبی گوش دهید و درباره روش‌های حل مسئله و مدیریت مشکلات عادی، با کودکان گفت‌وگو کرده و روش‌های متنوعی برای برقراری ارتباط بهتر با دوستان و اعضای خانواده به بچه‌ها بیاموزید.

بررسی شوخی‌های معمولی و بیش از حد و تفاوت میان این دو

از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون تاینی تون ها در دبیرستان لو ، کاراکترهای اصلی سعی دارند که بهترین شوخی‌ها را یاد بگیرند. این موضوع در برخی مواقع، بسیار بد پیش می‌رود و باعث آزار اطرافیان خواهد شد. درباره این بخش نیز با کودکان صحبت کنید و به آن‌ها بیاموزید که شوخی با دوستان و اطرافیان، یک مرز مشخص دارد و بچه‌ها قبل از شوخی با اطرافیان، باید آن مرز را بشناسند.
نباید با شوخی‌های عجیب و خطرناک، اطرافیان را به خطر بیندازند. از طرف دیگر به آن‌ها یادآوری کنید که ممکن است برخی آدم‌ها در شرایط خاص، دوست نداشته باشند که این شوخی‌ها را تجربه کنند. بنابراین نباید با هدف ایجاد لحظات خوب و خنداندن اطرافیان، بقیه را آزار دهند، افراد کوچکتر از خود را دست بیندازند و به‌صورت کلی باعث اذیت دوستان و اعضای خانواده‌شان شوند.

والدین پیش از پخش سریال تاینی تون ها در دبیرستان لو باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • روند سریع داستان در هر قسمت و احتمال آسیب‌دیدن برخی کاراکترها، باعث شده که تماشا کارتون Tiny Toons Looniversity برای کودکان 8 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • کاراکترهای اصلی در اغلب سکانس‌ها، رفتار اشتباه و نامناسبی دارند که باید با اشاره به آن فعالیت‌های اشتباه، بچه‌ها را از تکرار آن رفتار منع کنید.

  • انواع وسایل و محصولات با تصاویر بانی خرگوشه و دیگر کاراکترهای این سریال انیمیشنی در بازار وجود دارند که ممکن است بچه‌ها به خرید آن‌ها ترغیب شوند.

تماشا و دانلود کارتون تاینی تون ها در دبیرستان لو با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال کامل تاینی تون ها در دبیرستان لو با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون Tiny Toons Looniversity 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، می‌توانید قسمت‌های مختلف این کارتون را در دورهمی‌های خانوادگی همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های جدید کاراکترهای قدیمی، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون تاینی تون ها در دبیرستان لو لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون سازندگان باگز بانی و کارتون ابی هچر را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.