آفرینک
X

سریال بیم کوچولوی قدرتمند : جشن دیوالی Mighty Little Bheem : Diwali (2019)

بیم کوچولوی قدرتمند Mighty Little Bheem

بیم کوچولوی قدرتمند : جشن دیوالی Mighty Little Bheem : Diwali درباره ماجراجویی بیم کوچولو است که می‌خواهد به خانواده‌اش برای آماده‌شدن در جشن دیوالی کمک کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • هند
  • 7.2 امتیاز
  • 4+ سال

فصل 1 سریال بیم کوچولوی قدرتمند

معرفی سریال بیم کوچولوی قدرتمند : جشن دیوالی

شما هم خیلی خوب می‌دانید که بیشتر بچه‌ها دوست دارند همراه با اعضای خانواده، کارهای مختلفی انجام دهند و این کمک‌کردن خیلی وقت‌ها به دردسرهای بیشتر ختم می‌شود! حالا در سریال بیم کوچولوی قدرتمند : جشن دیوالی ، دقیقا همین اتفاق رخ خواهد داد، هرچند که بیم کوچولو در این روزها یک کار مهم دیگر هم انجام می‌دهد. اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، باید هر چه سریع‌تر تماشا کارتون صامت بیم کوچولوی قدرتمند : جشن دیوالی فصل اول را همراه با فرزندان‌تان شروع کنید!

خلاصه داستان کارتون بی کلام بیم کوچولوی قدرتمند : جشن دیوالی

بیم که حسابی برای جشن دیوالی هیجان‌زده است، می‌خواهد هر طور که شده در آماده‌سازی خانه و تمیزکردن معبد و بقیه کارهای جذاب، به بزرگ‌ترها کمک کند! البته که این کمک، در بیشتر اوقات به دردسرهای عجیب و غریب ختم می‌شود. مثلا با به‌صدا در آوردن ناقوس معبد، یک تخته سنگ از روی کوه به سمت روستا می‌آید و بیم کوچولو باید جلوی آن را بگیرد! در هر قسمت از فصل اول کارتون بی کلام بیم کوچولوی قدرتمند : جشن دیوالی ، یک ماجرای هیجان‌انگیز رخ خواهد داد و بیم کوچولو در یکی از اپیزودها، باعث دستگیری یک مجرم هم می‌شود!

تماشا سریال Mighty Little Bheem : Diwali چه نکات مثبتی برای کودکان دارد؟

این سریال کوتاه با تمرکز بر کاراکتر جذاب و مشهور دنیای کارتون‌ها یعنی پسربچه‌ای هندی با توانایی بدنی بسیار عجیب و زیاد، ساخته شده است. کارتون بیم کوچولوی قدرتمند ، روزهای عادی زندگی این پسربچه در کنار مادرش را نشان می‌دهد و در این کارتون جذاب، مخاطبان می‌توانند همراه با بیم و دیگر اعضای خانواده‌اش، با یکی از جشن‌های مهم و اصلی مردم هند آشنا شوند.
دردسرهای بامزه و اتفاقات خنده‌دار، باعث شده که کودکان از همان قسمت اول کارتون بیم کوچولوی قدرتمند : جشن دیوالی ، مجذوب این سریال کارتونی شوند. ناگفته نماند که علاوه بر سکانس‌های طنز و خنده‌دار، این کارتون نکات مثبت و آموزنده‌ای هم برای بچه‌ها دارد که می‌توانید پس از اتمام هر اپیزود راجع به آن‌ها با فرزندان خود صحبت کنید. برخی از مهم‌ترین نکات آموزنده این سریال شامل موارد زیر هستند:

آشنایی با فرهنگ و رسوم دیگر کشورها

یکی از نکات مهم این سریال، بررسی یکی از جشن‌های باستانی کشور هند است. پس از اتمام قسمت 1 سریال بیم کوچولوی قدرتمند : جشن دیوالی ، می‌توانید با بچه‌ها درباره تفاوت انواع آیین‌ها گفت‌وگو کرده و بچه‌ها را با رسوم دیگر کشورها هم آشنا نمایید.
قسمت اول این کارتون با تمیزکردن خانه و معبد آغاز می‌شود و این بخش می‌تواند ایده مکالمه درباره عید نوروز، خانه‌تکانی پیش از آن و شباهت‌های میان فرهنگ‌های مختلف را در اختیار شما بگذارد.

بررسی قوانین کمک کردن به دیگران

یکی از مهم‌ترین نکاتی که بچه‌ها باید از سنین کم یاد بگیرند، اهمیت مراقبت از خود در حین کمک به بقیه است. به بچه‌ها بگویید که نباید تنها به هدف انجام یک کار درست، خود یا اطرافیان‌شان را در شرایط خطرناک قرار دهند. این موضوع در قسمت 2 سریال بیم کوچولوی قدرتمند : جشن دیوالی ، به‌خوبی بررسی شده است و بیم با به‌صدا در آوردن ناقوس معبد، یک دردسر بزرگ برای همه می‌سازد.
از طرف دیگر به فرزندان‌تان یادآوری کنید که کمک کردن به بزرگ‌ترها، شرایط خاص خود را دارد. بچه‌ها باید به محدودیت‌های خود توجه کنند و کاری را انجام دهند که توانایی انجام آن را دارند. به کودکان بگویید که در اغلب موارد، انجام نادرست یک کار به هدف کمک کردن به دیگران، می‌تواند شرایط را برای همه سخت‌تر کند. بنابراین در این حالت، بچه‌ها باید از بزرگ‌ترها راهنمایی بخواهند و تنها وظایفی را انجام دهند که بر عهده آن‌ها قرار گرفته است.

استفاده از توانایی‌های فردی برای کمک به افراد جامعه

کاراکتر اصلی دارای توانایی‌های خارق‌العاده است و همیشه از این توانایی خود در جهت کمک به دیگران استفاده می‌کند. این موضوع از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون بیم کوچولوی قدرتمند : جشن دیوالی ، تکرار می‌شود. به بچه‌ها بگویید که هر کسی با هر نوع توانایی و استعدادی، صرف‌نظر از محدودیت‌هایی که برای هر انسانی وجود دارد، می‌تواند یکی از مهره‌های اصلی و مهم جامعه باشد.

نکات مهمی که والدین پیش از پخش برنامه کودک بیم کوچولوی قدرتمند : جشن دیوالی باید به خاطر بسپارند

  • روند سریع داستان باعث شده که تماشا کارتون Mighty Little Bheem : Diwali برای کودکان 4 ساله و بزرگ‌تر، مناسب باشد.

  • در برخی سکانس‌ها، کاراکتر اصلی با لحظات خطرناکی مواجه خواهد شد، اما هیچ اتفاق بدی برای او رخ نمی‌دهد. بهتر است در حین پخش کارتون کنار فرزندان خود بمانید و به آن‌ها اطمینان دهید که قرار نیست برای بیم و دیگر کاراکترها هیچ اتفاق بدی پیش آید.

  • از همان قسمت 1 بیم کوچولوی قدرتمند : جشن دیوالی ، هیچ مکالمه‌ای بین کاراکترها وجود ندارد. اگر احساس می‌کنید که این موضوع باعث می‌شود که بچه‌ها کمی سخت‌تر ماجراها را درک کنند، می‌توانید در حین پخش کارتون و تنها با چند جمله کوتاه و ساده، روند داستان را برای فرزندان‌تان توضیح دهید.

تماشا و دانلود کارتون صامت بیم کوچولوی قدرتمند : جشن دیوالی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون بی کلام بیم کوچولوی قدرتمند : جشن دیوالی وجود دارد. علاوه تماشای آنلاین، امکان دانلود سریال صامت بیم کوچولوی قدرتمند : جشن دیوالی از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، می‌توانید اپیزودهای مختلف این کارتون را در کنار بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده به‌صورت آفلاین تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی بیم و دوستان او در یکی از جذاب‌ترین جشن‌های هند، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون بیم کوچولوی قدرتمند : جشن دیوالی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون بیم کوچولوی قدرتمند : جشنواره رنگ ها و کارتون مینی بادها را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.