آفرینک
X

سریال بیم کوچولوی قدرتمند : جشنواره رنگ ها Mighty Little Bheem : Festival of Colors (2020)

بیم کوچولوی قدرتمند Mighty Little Bheem

کارتون بیم کوچولوی قدرتمند : جشنواره رنگ ها Mighty Little Bheem : Festival of Colors درباره بیم کوچولو و خانواده او است که می‌خواهند برای جشنواره رنگ‌ها آماده شوند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • هند
  • 7.5 امتیاز
  • 4+ سال

فصل 1 سریال بیم کوچولوی قدرتمند

معرفی سریال بیم کوچولوی قدرتمند : جشنواره رنگ ها

بیم کوچولو، پسربچه بامزه و بسیار قدرتمندی است که در یک روستای سرسبز و زیبا، با مادرش زندگی می‌کند. بیم کوچولو هر بار در کنار بقیه بچه‌های روستا و دوستان صمیمی خود، اتفاقات جذابی را پشت سر می‌گذارند. این بار و با تماشا سریال صامت بیم کوچولوی قدرتمند : جشنواره رنگ ها همراه با فرزندان‌تان، می‌توانید همراه با بیم کوچولو و بقیه، یکی از جذاب‌ترین جشن‌های هندی را ببینید. اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، همراه ما باشید تا در ادامه، داستان این کارتون سرگرم‌کننده و نکات مهم آن را برای شما هم بگوییم!

خلاصه داستان کارتون بی کلام بیم کوچولوی قدرتمند : جشنواره رنگ ها

داستان کارتون صامت بیم کوچولوی قدرتمند : جشنواره رنگ ها از شب قبل از جشنواره شروع می‌شود. بیم و بقیه اطرافیان او، برای روز جشن آماده می‌شوند، پودرهای رنگی را حاضر می‌کنند و در روز بعد، همه لباس‌های سفید و تمیز می‌پوشند. روز جشن هم بیم و دوستان او، حسابی بازی خواهند کرد و سعی می‌کنند در مقابل دوقلوها و ماده بدبویی که به همراه دارند، از خودشان محافظت کنند!

تماشا سریال بیم کوچولوی قدرتمند : جشنواره رنگ ها چه پیام های مثبتی برای کودکان دارد؟

کارتون بیم کوچولوی قدرتمند درباره یک پسربچه هندی و دوستانش است. این کارتون طرفداران زیادی پیدا کرد. در نتیجه انیمیشن‌های سینمایی کوتاه و کارتون‌های سریالی درباره بیم کوچولو ساخته شده‌است. این کارتون جذاب و صامت نیز، در اپیزودهای کوتاه و چند دقیقه‌ای، کودکان را با آداب و رسوم فرهنگ هند آشنا می‌کند. تمام کاراکترها، دکور صحنه‌ها و لباس‌ها، با توجه به فرهنگ هند طراحی شده است. پس از اتمام هر اپیزود، می‌توانید توجه بچه‌ها را به گوشه‌ای از این فرهنگ، جلب کنید. علاوه بر این، در پایان این سریال جذاب، بهتر است درباره نکات مهم هر کدام از قسمت‌ها، با بچه‌ها حرف بزنید و با کمک اتفاقات آن اپیزود، نکات تازه‌ای به کودکان بیاموزید. برخی از مهم‌ترین نکات مثبت این سریال کودکانه شامل موارد زیر است:

بررسی فستیوال رنگ‌ها در هند

قسمت اول کارتون بیم کوچولوی قدرتمند : جشنواره رنگ ها در فصل اول ، فرصت بسیار خوبی است که کودکان را با این جشن خاص هند آشنا کنید. در صورتی که فرزندان شما کمی بزرگتر هستند، می‌توانید با کمک هم تصاویر بیشتری از این جشنواره را پیدا کنید، درباره دلیل پیدایش این جشنواره با هم صحبت کرده و به این شکل، بچه‌ها را با دیگر آیین‌ها و رسوم جذاب در سراسر دنیا، آشنا نمایید.
علاوه بر این می‌توانید با استفاده از ماجراهای قسمت 1 سریال بیم کوچولوی قدرتمند : جشنواره رنگ ها و تماشای فرآیند آماده‌سازی اعضای دهکده برای این جشن، رسوم مشابه ایرانی را به کودکان معرفی کنید.

آماده شدن برای یک مراسم خاص و نکات مهم این کار

در قسمت 2 سریال بیم کوچولوی قدرتمند : جشنواره رنگ ها ، بیم کوچولو و اعضای خانواده‌اش، لباس‌های تازه خود را به تن کرده‌اند و حالا بیم باید مراقب باشد که تا لحظه مراسم، لباس خود را تمیز نگه دارد. می‌توانید در این باره با کودکان کم سن و سال خود حرف بزنید و آن‌ها را به مراقبت بهتر از لباس‌ها و وسایل‌شان پیش از مهمانی،  تشویق کنید.

مراقبت از خود

در قسمت آخر کارتون بیم کوچولوی قدرتمند : جشنواره رنگ ها ، روز جشن فرا رسیده و در عین بازی با پودرهای رنگی، بیم کوچولو و دوست او باید مراقب باشند که دوقلوها، آن‌ها را با مایع بدبویی که دارند، کثیف نکنند. از این بخش هم کمک گرفته و درباره قوانین بازی و اهمیت رعایت آن‌ها در هر شرایطی، با فرزندان خود صحبت کنید.
اشتباه دوقلوها را با هم بررسی کنید و درباره روش‌های مراقبت از خود در چنین شرایطی، با هم حرف بزنید. می‌توانید با کودکان درباره حضور بچه‌ها در فضاهای شلوغ، صحبت کنید و از آن‌ها بپرسید که در چنین شرایطی، کودکان چطور می‌توانند از خود مراقبت کنند؟ پاسخ کودکان را به‌خوبی گوش دهید و با توجه به گفته کودکان، قوانین مهم حفاظت از خود در فضاهای عمومی را با فرزندان‌تان مرور نمایید.

والدین پیش از پخش کارتون بیم کوچولوی قدرتمند : جشنواره رنگ ها باید این نکات را به خاطر بسپارند

  • این کارتون بدون دیالوگ است و در سکانس‌های مختلف آن، اتفاقات به‌سرعت رخ می‌دهند و به همین خاطر، تماشای سریال بیم کوچولوی قدرتمند : جشنواره رنگ ها برای بچه‌های 4 ساله و بزرگتر، مناسب خواهد بود.

  • احتمالا بچه‌های خیلی کم سن و سال، به‌درستی متوجه ماجرای جشن یا حتی توانایی‌های خارق‌العاده بیم کوچولو نشوند. بنابراین در حین پخش این کارتون کنار آن‌ها بمانید و با جمله‌های ساده و کوتاه، داستان هر اپیزود را به بچه‌ها توضیح دهید.

  • درباره رفتارهای اشتباه کاراکترها مثل اذیت‌کردن همدیگر و شکلک درآوردن، با هم حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که انجام این کارها، غیر قابل قبول است.

تماشا و دانلود کارتون صامت بیم کوچولوی قدرتمند : جشنواره رنگ ها در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون بی کلام بیم کوچولوی قدرتمند برای بچه‌ها فراهم شده است. البته اگر نمی‌خواهید این کارتون را فقط آنلاین برای فرزندان خود پخش کنید، یک خبر خوب هم برای شما داریم. امکان دانلود سریال صامت بیم کوچولوی قدرتمند : جشنواره رنگ ها از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. پس از دانلود، می‌توانید هر سه قسمت را به‌صورت آفلاین در یک شب تعطیل با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از ماجراهای بیم، دوستان و اعضای خانواده او در کنار هم، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون بیم کوچولوی قدرتمند : جشنواره رنگ ها لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن بیم کوچولوی قدرتمند : من تاج محل را دوست دارم و کارتون بره : ناقلا ماجراهایی از ته باتلاق را برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.