آفرینک
X

سریال سه فراری : داستان‌ های آرکادیا 3Below : Tales of Arcadia (2018)

سه فراری 3Below

سریال سه فراری : داستان‌ های آرکادیا 3Below : Tales of Arcadia درباره خواهر برادری فضایی است که برای فرارکردن از دست دشمنشان به زمین می‌آیند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.7 امتیاز
  • دوبله
  • 9+ سال

فصل 2 سریال سه فراری

فصل 1 سریال سه فراری

معرفی سریال سه فراری : داستان‌ های آرکادیا

زندگی در همه دنیاها، همیشه یک اصل مهم دارد: همه موجودات، فارغ از نوع نژاد و شخصیت‌شان، به یک مکان امن برای زندگی‌کردن نیاز دارند. فیلم‌ها و انیمیشن‌های زیادی راجع به موجودات فضایی ساخته شده است، اما فرق اصلی این فصل کارتون سه فراری : داستان‌ های آرکادیا با سایر انیمیشن‌های مشابه در این است که این موجودات فضایی، هیچ قصد بدی ندارند و تنها برای ساختن یک زندگی جدید، به زمین پناه آورده‌اند. برای آشنایی با جزئیات و پیام‌های مثبت این انیمیشن سریالی برای بچه‌ها که با نام سه نفر از زیر زمین : افسانه آرکادیا نیز در ایران شناخته می‌شود، با ما در ادامه همراه باشید.

داستان کارتون سه فراری : داستان های آرکادیا

سریال سه فراری : داستان های آرکادیا راجع به دو شاهزاده فضایی است که با بادیگارد خود، به زمین آمده‌اند تا از دست دشمن‌های سیاره‌شان فرار کنند. آن‌ها برای اینکه هویت فضایی خود را قایم کنند، به یک دختر و پسر نوجوان، یک پیرمرد و یک سگ کوچک تبدیل می‌شوند که بتوانند در میان بقیه آدم‌ها زندگی کنند. این سه نفر در طی هر قسمت کارتون سه فراری : داستان‌ های آرکادیا باید راه بازگشت به خانه‌شان را پیدا کرده و البته، در زمین یک زندگی عادی داشته باشند.

آرکادیا یکی از سیاره‌های مشهور دنیای انیمیشن‌ها است. انیمیشن سریالی سه فراری : داستان های آرکادیا بخش دوم از مجموعه آرکادیا است. بنابراین بهتر است قبل از تماشا این سریال، کارتون شکارچیان ترول : داستان های آرکادیا را که اولین بخش از این مجموعه است را برای فرزند خود پخش یا دانلود کرده و سپس کارتون سه فراری : داستان های آرکادیا را با فرزندتان تماشا کنید. کارتون جادوگران نیز آخرین انیمیشن سریالی مجموعه داستان‌های آرکادیا است که فرزند شما می‌تواند بعد از دیدن این دو کارتون، آن را تماشا کند. در هر بخش، بچه‌ها با کاراکترهای جدیدی آشنا می‌شوند که این شخصیت‌ها در فصل و قسمت‌های دیگر نیز وجود دارند. در نتیجه تماشای به ترتیب سریال‌های این مجموعه به فرزند شما کمک می‌کند تا با کاراکترها آشنا شده و ماجراهای هر قسمت را دنبال کرده و لذت ببرند.

نکات جذاب انیمیشن سریالی سه فراری : داستان های آرکادیا

مهم‌ترین نکته جذاب این انیمیشن، کارگردان آن یعنی گیرمو دل تورو است که با ساخت برخی از بهترین و خاطره‌انگیزترین فیلم‌ها و انیمیشن‌ها، بین بزرگسالان و کودکان، محبوبیت زیادی دارد. در هر قسمت سریال سه فراری : داستان‌ های آرکادیا ، هنر این کارگردان و البته تبحر او در ساخت کاراکترهای جالب و سکانس‌های اکشن، طنز و به‌یادماندنی را می‌توان دید و با پخش این سریال کارتونی، علاوه بر کودکان، توجه مخاطبان بزرگسال زیادی را نیز به خود جذب کرد.
قسمت 1 کارتون سه فراری : داستان‌ های آرکادیا در دسامبر 2018 پخش شد. هر اپیزود این انیمیشن، 24 دقیقه است و در هر کدام، اتفاقاتی رخ خواهند داد که دو شاهزاده و بادیگاردشان را با چالش‌های مختلفی روبه‌رو می‌کنند. پس از پخش قسمت آخر کارتون سه فراری : داستان‌ های آرکادیا ، فصل بعدی این مجموعه سریال نیز آغاز شد که همانند فصل پیشین خود، 13 اپیزود داشت.
تماشا کارتون سه فراری : داستان‌ های آرکادیا با دوبله فارسی کامل برای کودکان کوچک‌تر نیز جذابیت زیادی دارد و پس از هر اپیزود، می‌توانید راجع به موضوعات مختلفی با آن‌ها صحبت کنید.

گفت و گو با کودکان پس از تماشا سریال سه فراری : داستان های آرکادیا با دوبله فارسی

این سریال انیمیشنی، در نگاه اول همان ماجرای همیشگی مبارزه بین خوبی‌ها و بدی‌ها است، اما با کمی دقت بیشتر، نکات مهم دیگری در کل مجموعه و البته هر اپیزود خواهید دید که می‌توانید راجع به آن‌ها با کودکان خود گفت‌وگو کنید.
تلاش هر دو شاهزاده برای حمایت از یکدیگر، یکی از موارد مهمی است که در هر اپیزود به آن اشاره می‌شود و می‌توانید با کمک آن، درباره رابطه فرزندان‌تان با یکدیگر، با آن‌ها حرف بزنید.
از سوی دیگر، این موجودات فضایی از دنیای دیگر آمده‌اند و درباره همه بخش‌های زمین، عادات و رفتارهای انسان‌ها، نگاه تازه‌ای دارند. این نگاه تازه می‌تواند برای کودکان و نوجوانان جذابیت زیادی داشته باشد و می‌توانید از آن‌ها بخواهید که پس از هر اپیزود، نکات جالبی را همراه شما بررسی کنند که در همان اپیزود درباره زمین و یا رفتار انسان‌ها متوجه شده‌اند.
پیام مهم اپیزودهای کارتون سه فراری : داستان‌ های آرکادیا تلاش برای یافتن خانه است و شخصیت‌های اصلی همیشه با این سوال مواجه هستند که چگونه به سیاره خود بازگردند و آیا سیاره زمین نیز خانه آن‌ها است یا خیر؟
می‌توانید با کمک‌گرفتن از ماجراهای این مجموعه سریال، درباره شرایط مختلف هر انسان، پیچیدگی‌های زندگی واقعی، نبود یکی از والدین و یا اجبار به ترک شهر و کشور محل زندگی خود نیز با فرزندان‌تان حرف بزنید.

تماشا و دانلود کارتون سه فراری : داستان های آرکادیا با دوبله فارسی کامل در آفرینک

خوشبختانه امکان تماشا سریال سه فراری : داستان‌ های آرکادیا با دوبله فارسی در آفرینک وجود دارد و می‌توانید به‌صورت کاملا رایگان و آنلاین، در کنار هم از ماجراجویی‌های شاهزاده‌ها و بادیگاردشان، لذت ببرید. امکان دانلود کارتون سه فراری : داستان‌ های آرکادیا با دوبله فارسی و تماشای آفلاین نیز برای شما در آفرینک فراهم شده است. این سریال با تمرکز بر کاراکترهایی که کمتر در جامعه مورد توجه قرار می‌گیرند، علاوه بر کودکان، تلنگر بسیار خوبی برای بزرگسالان نیز خواهد بود.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون سه فراری : داستان های آرکادیا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون پدرم شکارچی جایزه بگیر را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.