آفرینک
X

سریال ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی Cloudy with a Chance of Meatballs (2017)

ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی Cloudy with a Chance of Meatballs

سریال ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی Cloudy with a Chance of Meatballs ماجراجویی‌های فلینت لاکوود مخترع خلاق به‌همراه دوست خبرنگارش را در دوران مدرسه است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 3.4 امتیاز
  • دوبله
  • 6+ سال

فصل 2 سریال ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی

معرفی سریال ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی

سریال ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی ماجرای دوران جوانی فلینت است. در این سریال، دختری به نام سم سپارک که یک خبرنگار است، تازه وارد شهر می‌شود. فلینت جوان و سم ماجراجویی جدیدی را آغاز می‌کنند که در سریال کوفته قلقلی ، شاهد آن هستیم. اگر یکی از فرزند شما از طرفداران انیمیشن ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی است، پیشنهاد می‌کنیم حتما این سریال را با فرزندتان تماشا کنید. اما قبل از تماشا، بهتر است با نکات مثبت و مهم انیمیشن سریالی کوفته قلقلی آشنا شوید.

داستان سریال کوفته قلقلی

در سال 2009، انیمیشن سینمایی ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی پخش شد. داستان این انیمیشن، راجع به فلینت، پسر جوان و بسیار باهوشی است که با یک اختراع بسیار عجیب، باعث بارش انواع خوراکی از آسمان می‌شود. این بارش کوفته قلقلی و انواع خوراکی‌های خوشمزه دیگر، در ابتدا بسیار عالی بوده و مورد استقبال همه قرار می‌گیرد. متاسفانه این بارش خوراکی‌ها، لحظه به لحظه شدیدتر شده و مشکلات بسیار بزرگ‌تری برای ساکنان جزیره ایجاد می‌کند.
ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی که با استقبال فوق‌العاده‌ای از طرف مخاطبان روبه‌رو شد، ایده ساخت سریال آن را نیز برای کمپانی تولید کننده ایجاد کرد. فصل 1 سریال ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی داستان‌هایی را روایت می‌کند که درباره نوجوانی و دوران تحصیل فلینت است.

ماجراهای مهم سریال ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی

قسمت 1 سریال کوفته قلقلی به معرفی شخصیت‌های مختلف می‌پردازد. در این قسمت، با نوجوانی‌های فلینت، پدر او یعنی تیم، میمون فلینت به نام استیو و مدیر مدرسه یعنی مانی آشنا خواهیم شد. داستان در قسمت جدید سریال ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی کم‌کم شکل می‌گیرد و می‌بینیم که خبرنگار جذاب یعنی سم، در نوجوانی فلینت نیز حضور داشته است.
قسمت 14 سریال ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی درباره میمون فلینت و اهمیت حضور او در کنار شخصیت اصلی است. البته ماجراهای این فصل به همین داستان‌ها محدود نشده و  فصل 1 سریال کوفته قلقلی در 26 اپیزود منتشر شد که ماجراهای بسیار بیشتری را در برگرفته است.
در سال 2018، فصل 2 سریال ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی منتشر شد. این فصل نیز همانند فصل اول، 26 اپیزود مختلف دارد که هر کدام، ماجراهای جذابی از نوجوانی و سال‌های دبیرستان فلینت را روایت می‌کنند.
در انیمیشن سریالی ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی با دوبله فارسی ، علاقه به علم، اختراع، انتخاب مسیر شغلی آینده و البته دوستی با تازه‌واردها در مدرسه، با زبان ساده و همراه با طنز به کودکان آموزش داده می‌شود. سرتاسر قسمت‌های مختلف این سریال انیمیشنی، دارای لحظه‌های خنده‌داری است که به خاطر بی‌دست‌وپا بودن فلینت و یا تلاش‌های عجیب و غریب او برای اختراع‌های مختلف، اتفاق می‌افتد.
این انیمیشن سریالی جذاب، سکانس‌های عاطفی، ماجراجویانه و البته شادی را به بچه‌ها نمایش می‌دهد که هم‌زمان با رخ‌دادن اتفاقات جدید، باعث ایجاد لحظه‌های مهمی نیز می‌شود. سریال کوفته قلقلی با زبان اصلی و دوبله فارسی در آفرینک وجود دارد که می‌توانید آن را برای کودکان خود پخش کنید.

تماشا و دانلود رایگان سریال ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی با دوبله فارسی

در آفرینک امکان دانلود سریال کوفته قلقلی با زبان اصلی و یا دوبله فارسی وجود دارد. با توجه به سن کودکان خود، می‌توانید نسخه دوبله فارسی را برای یک شب خانوادگی دانلود کنید و یا اینکه این سریال جذاب را با زبان اصلی برای آن‌ها پخش کنید. علاوه بر این، امکان پخش آنلاین نیز در آفرینک وجود دارد و می‌توانید انیمیشن سریالی ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی را به‌صورت کاملا رایگان، تماشا کنید.