آفرینک
X

سریال بره ناقلا : ماجراهایی از ته باتلاق Shaun the Sheep : Adventures from Mossy Bottom (2020)

بره ناقلا Shaun the Sheep

کارتون بره ناقلا : ماجراهایی از ته باتلاق Shaun the Sheep : Adventures from Mossy Bottom درباره کارهای روزمره بره‌ها در مزرعه است که مثل همیشه، هر بار یک دردسر تازه دارند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • انگلیس
  • 8.0 امتیاز
  • 5+ سال

فصل 1 سریال بره ناقلا

معرفی سریال بره ناقلا : ماجراهایی از ته باتلاق

کارتون بی کلام بره ناقلا : ماجراهایی از ته باتلاق 2020 که با اسم « بره ناقلا : ماجراهایی از مزرعه » هم مشهور شده، یک مجموعه کامل از انواع دردسرها و اتفاقاتی است که بره ناقلا و دوستان او، همراه با سگ گله، کشاورز و چهار خوک جدید حاضر در مزرعه، پشت سر می‌گذارند. مثل همیشه، «شاون» می‌خواهد ایده‌های جدید خود را اجرا کند و به کمک دوستان‌اش نیاز دارد. البته همان‌طور که احتمالا حدس می‌زنید، هر بار و برای اجرای هر ایده تازه خود، یک دردسر حسابی هم درست می‌کند. اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما از دردسرهای این بره کوچولو چیست، تماشا قسمت اول کارتون صامت بره ناقلا : ماجراهایی از ته باتلاق 2020 همراه با فرزندان‌تان را به شما پیشنهاد می‌کنیم. البته بهتر است چند دقیقه صبر کنید تا پیش از پخش این کارتون برای کودکان، نکات مهم این انیمیشن سریالی را به شما هم بگوییم!

خلاصه کارتون ماجراهایی از ته باتلاق چیست؟

بره ناقلا مثل همیشه می‌خواهد با استفاده از ایده‌های جذاب و هیجان‌انگیز خود، مزرعه کوچک‌شان را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کند. در این مسیر هم به کمک دوستان خود نیاز دارد و اعضای گله هر بار کنار هم، یک کار جدید انجام می‌دهند. البته این بار، مزرعه چند ساکن جدید هم دارد و خوک‌ها هم در گوشه‌ای زندگی می‌کنند و حضور آن‌ها، دردسرهای سگ قهوه‌ای گله را چند برابر خواهد کرد! در سریال بره ناقلا ماجراهایی از ته باتلاق ، شاون و دوستان او این بار قرار است چه کارهایی انجام دهند؟ آیا قرار است این بار هم شکست بخورند یا بالاخره ایده‌های آن‌ها خوب از آب در می‌آید؟

تماشا سریال بره ناقلا : ماجراهایی از ته باتلاق برای کودکان چه پیام های آموزنده و مثبتی دارد؟

بره ناقلا ، کاراکتر اصلی انیمیشن سریالی بره ناقلا : ماجراهایی از ته باتلاق است. این کاراکتر، یک بره به‌شدت باهوش است که با کمک توانایی‌های رهبری خود، بقیه را به پیروی از خودش تشویق می‌کند. این انیمیشن بدون شک دقایق سرگرم‌کننده‌ای برای کودکان کم‌سن و سال می‌سازد و برای بزرگترها هم جذابیت زیادی دارد. می‌توانید پس از اتمام هر قسمت از این کارتون، درباره نکات مثبت و مهم آن با فرزندان‌تان گفت‌وگو کنید. برخی از مهم‌ترین پیام‌های آموزنده برنامه کودک بره ناقلا : ماجراهایی از ته باتلاق شامل موارد زیر است:

پخت غذا و چالش های آن

در قسمت اول کارتون ماجراهایی از ته باتلاق در فصل اول ، بره ناقلا سعی می‌کند که با کمک اعضای گله، یک خط تولید پیتزا راه‌اندازی کند. بدون شک شما هم می‌دانید که این کار بره‌ها، چه دردسرهایی خواهد داشت و می‌توانید با کمک این داستان، درباره پخت غذا، چالش‌های انجام آن و دلیل نیاز به حضور بزرگترها برای اجرای چنین کارهایی، با بچه‌ها حرف بزنید. در صورت تمایل بچه‌ها، با کمک آن‌ها یک وعده غذایی بپزید و آن‌ها را در فرآیند آشپزی، مشارکت دهید.

رقابت با دیگران

از قسمت اول تا قسمت آخر کارتون بره ناقلا : ماجراهایی از ته باتلاق ، کودکان با رقابت مزرعه‌دار و البته بریتز سگ گله، با همسایه کناری مواجه می‌شوند. این موضوع در چند اپیزود و برای استفاده از اینترنت، مسابقه‌های محلی و چند ماجرای دیگر، تکرار می‌شود. درباره رقابت با اطرافیان، قوانین مهم آن و دو حالت سالم و ناسالم رقابت، با هم صحبت کنید. به کودکان تفاوت رقابت سالم و مخرب را آموزش دهید و به آن‌ها بگویید که چرا نباید با یک دید منفی، با اطرافیان خود رقابت کنند.

مراقبت از محیط زیست

در یکی از قسمت های سریال بره ناقلا : ماجراهایی از ته باتلاق ، اعضای گله برای فرار از گرمای شدید، به سمت برکه می‌روند. در آن‌جا می‌بینند که برکه با زباله‌های مختلف پر شده و جایی برای استراحت نیست. این قسمت، فرصت فوق‌العاده‌ای است که با بچه‌ها درباره اهمیت محیط زیست، روش‌های محافظت از آن و دلایل تخریب کره زمین، حرف بزنید. از این بخش کمک گرفته و به بچه‌ها یاد بدهید که در صورت حضور در طبیعت، باید چه کارهایی را انجام دهند و چطور از نابودی محیط زیست جلوگیری کنند.


نکاتی که والدین پیش از پخش کارتون بره ناقلا : ماجراهایی از ته باتلاق برای بچه ها باید بدانند

  • با توجه به صامت‌بودن این کارتون و روند هر قسمت همراه با ماجراهای نسبتا خطرناک، بهتر است این کارتون را برای کودکان 5 ساله و بزرگتر، پخش کنید.

  • ممکن است که درک همه اتفاقات انیمیشن سریالی بی کلام بره ناقلا : ماجراهایی از ته باتلاق، برای کودکان راحت نباشد. بهتر است در کنار آن‌ها بمانید و بخش‌های نسبتا مبهم را به آن‌ها توضیح دهید.

  • از همان قسمت 1 سریال بره ناقلا : ماجراهایی از ته باتلاق در فصل اول ، بره‌ها به خاطر کنجکاوی، عدم درک خطر وسایل مختلف یا ناآشنا بودن به طرز استفاده از ابزارهای متفاوت، خود را به خطر می‌اندازند. معمولا در کارتون، این رفتارها عواقب چندان بدی ندارد، اما حتما به فرزندان خود بگویید که در دنیای واقعی، ممکن است خطرات جدی‌تری آن‌ها را تهدید کرده و به آن‌ها آسیب بزند. بهتر است بدون حضور شما یا دیگر والد خود، به این وسایل و ابزارها دست نزنند.

تماشا و دانلود کارتون بی کلام بره ناقلا : ماجراهایی از ته باتلاق 2020 در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سریالی بره ناقلا : ماجراهایی از ته باتلاق به‌صورت رایگان و آنلاین وجود دارد. علاوه بر این، می‌توانید با دانلود کارتون بره ناقلا : ماجراهایی از ته باتلاق 2020 از اپلیکیشن آفرینک، اپیزودهای مختلف این کارتون را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و اعضای خانواده تماشا کنید. پیشنهاد می‌کنیم هر چه سریع‌تر این کارتون را با فرزندان خود تماشا کرده و از ماجراهای به‌شدت بامزه، جذاب، مهیج و سرگرم‌کننده بره‌ها و دوستان جدیدشان، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون بره ناقلا : ماجراهایی از ته باتلاق لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون بره ناقلا : پرواز قبل از کریسمس و کارتون تیمی تایم را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.