آفرینک
X

سریال غارنشینان : شجره نامه The Croods : Family Tree (2021)

غارنشینان The Croods

کارتون غارنشینان : شجره نامه The Croods :Family Tree درباره ماجراجویی تازه خانواده کرودها در یک خانه جدید است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.8 امتیاز
  • دوبله
  • 8+ سال

فصل 2 سریال غارنشینان

فصل 1 سریال غارنشینان

معرفی سریال غارنشینان : شجره نامه

خانواده غارنشین بالاخره از خطر انقراض جان سالم به در برده‌اند و حالا در یک مکان آرام و جدید، در کنار همسایه‌های خود زندگی می‌کنند. الان و در شرایط تازه، خانواده کرودها در کنار خانواده بترمن‌ها زندگی می‌کنند. تفاوت این دو خانواده و مشکلاتی که با هم دارند، باعث شده که هر دو خانواده در این سریال جذاب، در هر لحظه از شبانه‌روز خود ماجراهای جدید و بامزه‌ای را تجربه کنند! اگر دقیقا نمی‌دانید کرودها قرار است چه کارهایی انجام دهند و البته بترمن‌ها چه واکنشی دارند، باید هر چه سریع‌تر قسمت اول کارتون غارنشینان : شجره نامه با دوبله فارسی کامل را همراه با فرزندان‌تان تماشا کنید!

داستان سریال غارنشینان : شجره نامه درباره چیست؟

خانواده غارنشینان برای زندگی، یک مکان تازه و آرام پیدا کرده‌اند و در کنار خانواده بترمن، یک خانه زیبا دارند. البته که با حضور کرودها، قرار نیست که این مکان جدید، چندان آرام بماند و هر روز، یک ماجرای تازه شروع می‌شود. تلاش کرودها برای ساخت یک زندگی کامل، تلاش بترمن‌ها برای ادامه زندگی ایده‌آل خود و البته ماجراجویی‌های ایپ و گای در کنار هم، بخشی از داستان‌های مهیج فصل اول کارتون غارنشینان : شجره نامه است که در فصل‌های بعدی هم ادامه پیدا می‌کند!

تماشا کارتون The Croods : Family Tree چه نکات مثبتی برای کودکان دارد؟

انیمیشن سریالی غارنشینان : شجره نامه براساس انیمیشن غارنشینان 1 ساخته شد. در انیمیشن اول، مخاطبان با خانواده کرودها و مشکلات آن‌ها برای یافتن غذا، آشنا شدند. پس از آن در انیمیشن غارنشینان 2 ، ماجراجویی مهیج این خانواده همراه با پسر نوجوانی به اسم گای، برای فرار از نابودی زمین، روایت شد که در همان انیمیشن، خانواده دیگری به اسم بترمن‌ها نیز معرفی شدند. کارتون غارنشینان : شجره نامه 2021 نیز ادامه داستان قسمت دوم انیمیشن سینمایی آن می‌باشد.
در قسمت اول خانواده غارنشینان : شجره نامه در فصل 1 ، کودکان و البته بزرگترها، می‌توانند از بقیه ماجراجویی‌های این خانواده مطلع شوند. دیدن تلاش‌های یک خانواده کاملا غارنشین برای یادگرفتن مدل تازه‌ای از زندگی، نکات مهم و مثبتی برای بچه‌ها دارد که می‌توانید پس از هر اپیزود، درباره آن حرف بزنید. برخی از مهم‌ترین پیام‌های این کارتون، شامل موارد زیر هستند:

یافتن دوستان تازه

پس از آشنایی با شرایط جدید در قسمت 1 خانواده غارنشینان : شجره نامه ، بچه‌ها در قسمت 2 کارتون غارنشینان 2021 با دوبله فارسی ، با مشکل تازه‌ای مواجه می‌شوند و می‌خواهند که دوستان جدیدی پیدا کنند. این موضوع برای ایپ چندان سخت نیست، اما گای حسابی به مشکل می‌خورد.
بعد از تماشای این قسمت با بچه‌ها، با کودکان درباره اهمیت دوستان در زندگی، حرف بزنید و به آن‌ها روش‌های یافتن دوستان جدید را آموزش دهید. این موضوع برای کودکانی که قرار است به مهد یا مدرسه بروند، اهمیت بسیار بیشتری خواهد داشت. با بررسی این موضوع پیش از زمان مدرسه، می‌توانید فرآیند یافتن دوستان جدید در محیط تازه را برای فرزندان خود کمی آسان‌تر کنید. نکات مهم یافتن دوستان را با هم مرور نمایید و به بچه‌ها کمک کنید که بدون تغییردادن رفتارهای مثبت خود به هدف پذیرفته‌شدن در گروه‌های مختلف، افرادی را پیدا کنند که بیشترین تفاهم را با هم دارند.

بررسی شرایط زندگی در محیط جدید

خانواده کرودها برای زندگی به مزرعه بترمن‌ها رفته‌اند و تمام لحظات عادی و روزمره آن‌ها، به یک چالش جدی تبدیل می‌شود. این موضوع در تمام قسمت‌های اولین فصل و حتی فصل دوم کارتون The croods : Family Tree تکرار می‌شود. درباره این بخش‌ها با کودکان حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که مهاجرت به یک مکان تازه، معمولا دشوار است.
به همین خاطر بهتر است شرایط را برای خود سخت‌تر نکنند، تغییرات جدید را بپذیرند و برای زندگی در محیط تازه، خود را آماده نمایند. مواجهه کرودها با سیستم‌های پیشرفته بترمن‌ها نیز فرصت مکالمه درباره تکولوژی و آثار آن را با فرزندان نوجوان شما، فراهم خواهد کرد.

کشف دنیای اطراف خود

ایپ همراه با دختر نوجوان خانواده بترمن‌ها، دائم در حال کشف گوشه‌های جدید جزیره و مزرعه هستند. این موضوع در قسمت 4 کارتون غارنشینان : شجره نامه ، به‌خوبی بررسی شده است. از این بخش کمک بگیرید و کودکان را به انجام فعالیت‌های فیزیکی بیشتر، ترغیب کنید. آن‌ها را به مکان‌های جدیدی ببرید، بازی‌هایی مثل یافتن گنج را با هم انجام دهید و بچه‌ها را به ماجراجویی بیشتر، تشویق کنید.

نکات مهمی که والدین پیش از پخش سریال غارنشینان : شجره نامه برای بچه ها باید در نظر بگیرند

  • خطرات دائمی در محیط بکر جنگل و روند سریع داستان هر اپیزود، باعث شده که تماشای این سریال برای کودکان 8 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • درباره خشونت دائمی میان کاراکترها با بچه‌ها حرف بزنید و روش‌های مختلف حل اختلاف را با هم بررسی نمایید.

  • با اینکه بدون تماشای انیمیشن‌ها هم می‌توانید از دیدن قسمت‌های مختلف این کارتون لذت ببرید؛ اما بهتر است پیش از تماشا سریال غارنشینان : شجره نامه ، ابتدا دو انیمیشن اصلی را تماشا کرده و از ماجرای کامل این سریال نیز مطلع شوید.

  • از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون غارنشینان : شجره نامه با دوبله فارسی ، بچه‌ها با انواع حیوانات فانتزی و جدید، مشاجره‌های دائم بین کاراکترها و احتمال آسیب‌دیدن شخصیت‌های اصلی، مواجه می‌شوند. اگر احساس می‌کنید این موارد برای فرزندان شما تنش‌زا هستند، در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید.

تماشا و دانلود کارتون غارنشینان : شجره نامه با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال غارنشینان : شجره نامه با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. علاوه بر این، می‌توانید با دانلود کارتون The Croods : Family Tree با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک، این سریال جذاب را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید. پس از اتمام هر اپیزود با بچه‌ها درباره یک نکته مهم تازه حرف بزنید و از دیدن ماجراجویی‌های ایپ و بقیه اعضای خانواده کرودها در کنار هم لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون غارنشینان : شجره نامه لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون بچه رئیس : بازگشت به کار و کارتون کافه لوبیا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.