سریال اژدهایان : نه قلمرو Dragons : The Nine Realms (2021)

اژدهایان Dragons

کارتون اژدهایان : نه قلمرو Dragons: The Nine Realms ماجرای دنیایی است که در آن اژدهایان تبدیل به یک افسانه شدند. اما با وقوع یک حادثه شکافی در زمین ایجاد می‌شود و بچه‌ها رازی را کشف می‌کنند... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.2 امتیاز
  • دوبله
  • 8+ سال

فصل 1 سریال اژدهایان

معرفی سریال اژدهایان : نه قلمرو

کارتون اژدهایان : نه قلمرو Dragons: The Nine Realms از حضور اژدهایان در دنیای مدرن فعلی می‌گوید و بی‌شک بچه‌های نسل امروز، طرفداران سرسخت آن خواهند شد.
اگر بچه‌های شما هم عاشق انیمیشن سینمایی «چطور اژدهای خود را تربیت کنیم؟» هستند، عاشق تمام جزئیات جدید سریال اژدهایان : نه قلمرو خواهند شد. تصور حضور اژدهایان در دنیای فعلی خیلی خیالی و دور به نظر می‌رسد، ولی با دیدن کارتون اژدهایان : نه قلمرو با دوبله فارسی همراه با شما، عاشق این ایده هیجان‌انگیز خواهند شد. برای شما هم سوال شد که داستان این سریال چیست؟ الان برای شما هم تعریف می‌کنیم.

داستان کارتون اژدهایان : نه قلمرو

داستان از جایی شروع می‌شود که تام همراه با مادرش، سوار بر هلی‌کوپتر به یک محل محرمانه برای انجام عملیات سری می‌روند و البته به‌صورت دقیق و واضح به تام می‌گویند که حق ندارد به قسمت کوهستانی برود. همه می‌دانیم که تام هم مثل همه بچه‌های کنجکاو، به این توصیه اهمیت نداده و به‌صورت ناگهانی، در دره موجود در آن کوهستان، سقوط می‌کند. با وجود سقوط تام از ارتفاع، هیچ برخوردی با زمین اتفاق نمی‌افتد. چون یک اژدها، تام را قبل از افتادن نجات می‌دهد!

جزئیات جالب سریال جدید اژدهایان : نه قلمرو با دوبله فارسی

سریال جذاب و جدید اژدهایان : نه قلمرو به‌عنوان دنباله‌ای برای مجموعه فیلم‌های سینمایی با همین موضوع، ساخته شده است. در قسمت 1 سریال اژدهایان : نه قلمرو دوباره یک اتفاق آشنا رخ می‌دهد. تام، یک اژدها می‌بیند و رفتار متفاوت او با اژدها، باعث می‌شود که بقیه اژدهایان نیز به او اعتماد کنند.
در هر قسمت جدید کارتون اژدهایان : نه قلمرو کاراکترهای جدیدی معرفی می‌شوند که هر کدام از آن‌ها با یک اژدهای خاص ارتباط برقرار کرده و یک پیوند عمیق بین آن‌ها به وجود می‌آید. این فرآیند به‌شدت برای همه کودکان جذاب خواهد بود و احتمالا تا پایان فصل 1 اژدهایان : نه قلمرو باید هر روز به فرزندان کم سن و سال خود یادآوری کنید که اژدهایان تنها در کارتون‌ها وجود دارند. 
تا سال 2022 سه فصل از این سریال پخش شد. در قسمت آخر کارتون اژدهایان : نه قلمرو در فصل سوم ، یکی از شخصیت‌ها ناگهان ورودی یک قلمروی جدید، یعنی قلمروی یخی را پیدا می‌کند و این اپیزود، با این اتفاق به‌شدت جذاب، به‌اتمام می‌رسد.
 البته ناگفته نماند که این سریال، پیام‌های مثبت و اتفاقات آموزنده زیادی دارد که در طی تماشای هر قسمت جدید، می‌توانید راجع به آن با کودکان خود حرف بزنید.

پیام‌های مهم کارتون اژدهایان : نه قلمرو و بررسی با کودکان

در این سریال کارتونی، دنیای علم و خیال با هم ترکیب می‌شوند و شاید بچه‌های کوچک‌تر، با سوالات مختلفی مواجه شوند. می‌توانید از این موضوع استفاده کرده و درباره رویاپردازی، دنیای خیال، علم و البته خرافات، با بچه‌ها حرف بزنید و با توجه به سن و سال‌شان، نکته‌های مهمی را به آن‌ها یاد بدهید
 مهم‌ترین پیام‌های این سریال شامل موارد زیر است:

  • اهمیت روابط دوستانه؛

  • راست‌گویی و اهمیت آن در ایجاد روابط عمیق‌تر؛

  • وفاداری به تعهدها؛

  • اهمیت‌دادن به همه موجودات و مراقبت‌کردن از دیگر موجوداتی که در این سیاره خاکی زندگی می‌کنند.

در این سریال انیمیشنی، خشونت و لحظات اکشن کمی وجود دارد و به همین خاطر، تماشای آن برای همه گروه‌های سنی مناسب است. البته در این انیمیشن، لحظات مختلفی وجود دارد که شخصیت‌های اصلی، به توصیه‌های والدین‌شان اهمیت نمی‌دهند و همین موضوع باعث می‌شود که دردسرهای بدی هم برای آن‌ها رخ بدهد. می‌توانید از این موضوع کمک گرفته و از خطرات موجود در محیط، با بچه‌ها صحبت کنید و از آن‌ها بخواهید که برای کارهای اشتباه شخصیت‌های اصلی، یک رفتار مناسب پیشنهاد دهند.
این سریال علاوه بر بچه‌ها، یک تلنگر مهم برای والدین و بزرگترها هم دارد. در این سریال، والدین مدام گفت‌وگوهای خود را با فرزندان‌شان نیمه‌کاره رها می‌کنند و به دنبال انجام کارهای خود می‌روند. بچه‌ها همیشه این حس را دارند که شغل والدین‌شان، برای آن‌ها مهم‌تر است. از این موضوع کمک بگیرید و این بار از بچه‌های خود بپرسید که کدام کار شما، آن‌ها را ناراحت می‌کند. سعی کنید با ایجاد یک فضای آرام و دوستانه، حس دوستی و اعتماد بیشتری برای فرزندان‌تان فراهم کرده و با کمک آن‌ها، رابطه خود را بهبود بدهید.

تماشا و دانلود کارتون اژدهایان : نه قلمرو با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال اژدهایان : نه قلمرو با دوبله فارسی و البته به‌صورت کاملا رایگان، برای شما فراهم شده است و می‌توانید این سریال جذاب و مهیج را برای بچه‌های خود به‌صورت آنلاین پخش کنید. ناگفته نماند که امکان دانلود سریال اژدهایان : نه قلمرو با دوبله فارسی هم در آفرینک وجود دارد و می‌توانید اپیزودهای جدید را در کنار بقیه اعضای خانواده، به‌صورت آفلاین ببینید. سریال اژدهایان : نه قلمرو با هنرمندی تمام بچه‌ها را وارد دنیایی خیالی می‌کند که در آن دنیا، هر اتفاقی ممکن است و به زیبایی هر چه تمام‌تر، قوه تخیل بچه‌ها برای داستان‌سازی‌های جذاب دیگر، تقویت خواهد شد.

اگر تماشای این انیمیشن برای فرزند شما مفید و لذتبخش بود، تماشای انیمیشن آژانس کنترل جادوی مخفی و همچنین شکارچیان ترول : ظهور تایتان ها با دوبله فارسی می‌تواند انتخاب‌های بعدی شما باشند.