آفرینک
X

آژانس کنترل جادوی مخفی Secret Magic Control Agency (2021)

آژانس کنترل جادوی مخفی Secret Magic Control Agency

کارتون آژانس کنترل جادوی مخفی Secret Magic Control Agency پس از اینکه پادشاه توسط یک جادوگر خبیث و شرور دزدیده می شود، یک سازمان مخفی، از بهترین ماموران خود می‌خواهد تا برای نجات پادشاه همکاری کنند و ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • روسیه
  • 6.2 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی آژانس کنترل جادوی مخفی

انیمیشن آژانس کنترل جادوی مخفی ماجرای همکاری گرتل با برادرش یعنی هانسل است. گرتل که در یک آژانس کنترل جادوی مخفی مشغول به کار است، برای یک عملیات که پیداکردن پادشاه است، آماده شده و در این ماجرا، گرتل نیز همراه او می‌شود. اما آیا این دو نفر موفق می‌شوند تا پادشاه را پیدا کنند؟ برای فهمیدن پاسخ این سوال، باید با فرزند خود به تماشا کارتون آژانس کنترل جادوی مخفی بنشینید. 

داستان کارتون آژانس کنترل جادوی مخفی

کارتون آژانس کنترل جادوی مخفی یکی از انیمیشن های 2021 است که در یک سرزمین دور و جادویی اتفاق می‌افتد. گرتل یک مامور بسیار حرفه‌ای در یک آژانس کنترل جادو است و هانسل برادر او، به یک حقه‌باز تمام عیار تبدیل شده است. پادشاه می‌خواهد در روزهای آینده، تولد خود را جشن بزرگ بگیرد که ناگهان، یک نفر او را می‌دزد. آژانس کنترل جادوی مخفی از گرتل می‌خواهد که پادشاه را به‌سرعت و قبل از انتشار خبر دزدیده‌شدن، پیدا کند و بر خلاف میل و علاقه گرتل، از برادرش هانسل هم کمک بگیرد.

نکات مهم کارتون Secret Magic Control Agency

همان‌طور که از اسم این کارتون هم پیدا است، ماجرای انیمیشن آژانس کنترل جادوی مخفی با انواع جادوها و اتفاقات عجیب و غریب سروکار دارد. داستان اصلی هانسل و گرتل، یکی از مشهورترین داستان‌های آلمانی است که همه ما در کودکی با آن آشنا شده‌ایم. در این انیمیشن روسی-آمریکایی، داستان هانسل و گرتل در دوره جوانی آن‌ها روایت می‌شود. البته در همان ابتدای کارتون، با یک جادوی اتفاقی، هانسل و گرتل دوباره کودک می‌شوند ولی هم‌چنان ماموریت خود را ادامه خواهند داد.
در کارتون آژانس کنترل جادوی مخفی با ماجراهای پلیسی، معمایی، اکشن و البته طنز، به‌صورت هم‌زمان روبه‌رو خواهیم شد. بی‌شک کودکان شما از تماشای سکانس‌های سریع، جلوه‌های جادوگری و البته تلاش‌های هانسل و گرتل، لذت بسیار زیادی خواهند برد. در این داستان بچه‌ها با تفاوت‌ها و مشکلات بین خواهر و برادرها، نیاز به همکاری علی‌رغم اختلافات موجود و البته اهمیت خانواده، آشنا خواهند شد.
این کارتون جذاب توسط شبکه جهانی نتفلیکس در دنیا منتشر شد و در کمتر از یک هفته، به بازدید بسیار بالایی دست پیدا کرد و توانست به یکی از انیمیشن‌های موفق دنیا تبدیل شود. علاوه بر کودکان، انیمیشن آژانس کنترل جادوی مخفی نظر مخاطبان نوجوان و بزرگسال را نیز به خود جلب کرده و در بین بزرگسالان نیز محبوبیت زیادی دارد.

نکات مثبت برای بررسی با کودکان پس از تماشا کارتون آژانس کنترل جادوی مخفی

این انیمیشن جذاب، بر اساس داستان‌های قدیمی اما با ماجرایی جدید ساخته شده است. در این انیمیشن، عاقبتِ کینه به ‌بهترین شکل ممکن برای کودکان روایت می‌شود. در واقع با تماشای انیمیشن آژانس کنترل جادوی مخفی با دوبله فارسی ، می‌توانید در رابطه با عواقب منفی کینه‌ورزی، دروغ‌گویی، عدم همکاری با یکدیگر و البته اختلافات معمول بین فرزندان، با کودکان خود گفت‌وگو کنید.
 هرچند در این بخش باید اشاره کنیم که ماجرای انیمیشن آژانس کنترل جادوی مخفی حاوی صحنه‌های خشن است که احتمالا برای کودکان کمتر از 8 سال، مناسب نباشد. برای تماشای خانوادگی، دوبله فارسی انیمیشن آژانس کنترل جادوی مخفی با کیفیت بالا در آفرینک وجود دارد که جذابیت تماشای آن را برای تمام افراد خانواده افزایش می‌دهد.
پیام مثبت کارتون آژانس کنترل جادوی مخفی این است که در زمان همکاری با سایرین، بهترین و بیشترین نتیجه ممکن به‌دست می‌آید. مهربانی، شجاعت و صداقت، ارزش‌هایی است که در این انیمیشن به‌خوبی آن‌ها را توصیف کرده‌اند و می‌تواند درس‌های زیادی برای کودکان شما داشته باشد.

تماشا و دانلود انیمیشن آژانس کنترل جادوی مخفی با دوبله فارسی کامل

در آفرینک امکان دانلود کارتون انیمیشن آژانس کنترل جادوی مخفی فراهم شده است. البته اگر علاقه‌ای به دانلود آن ندارید، می‌توانید این انیمیشن را به‌صورت کاملا رایگان و آنلاین برای کودکان پخش کنید. دوبله فارسی انیمیشن آژانس کنترل جادوی مخفی هم به‌صورت آفلاین و هم آنلاین، در آفرینک وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم که به‌سرعت این کارتون را برای فرزندتان پخش کرده و از دیدن یکی از بهترین انیمیشن‌های فعلی دنیا در کنار کودکان خود، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن آژانس کنترل جادوی مخفی با دوبله فارسی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن جاسوسان نامحسوس را نیز برای فرزند خود از آفرینک دانلود و پخش کنید.