آفرینک
X

سریال یوفو UFO (2009)

یوفو UFO

مجموعه کارتونی یوفو UFO با اسم Homo vernus eiffelus و Ovni هم شناخته میشه. این مجموعه کارتون راجع به یک یوفو آبی رنگ و خنگ و جذاب هست. راستی اصلن میدون ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 3+ سال

فصل 1 سریال یوفو

معرفی سریال یوفو

مجموعه کارتونی یوفو UFO با اسم Homo vernus eiffelus و Ovni هم شناخته میشه. این مجموعه کارتون راجع به یک یوفو آبی رنگ و خنگ و جذاب هست. راستی اصلن میدونین یوفو چی هست؟یوفو UFO مخفف عبارت انگلیسی Unidentified flying object به معنی شیئ ناشناس پرنده هست. هر چیز پرنده ای که توی آسمون ببینید و نتونید فوری بفهمید که چی هست رو یوفو میگن. فوری یعنی نتونی تشخیص بدی که این کبوتر هست یا یک شیئ ناشناس از خارج از زمین. کلی هم عکس و فیلم و داستان راجع بهش وجود داره ولی خوب میتونم بهتون اطمینان بدم که خیلی چیز واقعی و مستندی نیست. یعنی هنوز هیچ نهاد معتبر و هیچ دانشمند بزرگی این موضوع رو تایید نکرده. ناسا NASA رو که میشناسید؟همون شرکت بزرگ آمریکایی که موشک و فضانورد میفرسته به فضا. اون هم موضوع یوفوها رو تایید نکرده. ولی با تموم اینها یوفوی داستان ما بشدت موجود جذاب و دوست داشتنی هست. اون که از سیاره یک سره آبی رنگ خودش به زمین اومده دنبال انجام ماموریت مهم و مشکلی هست. ماموریت اون نجات نسل بشر هست. از دست کی یا چی؟!خوب، این سوالی هست که توی قسمت های مختلف این مجموعه کارتونی میتونید ببینید و پیگیریش کنید. یوفوی آبی رنگ قصه ما توی قسمتهای مختلف با مشکلات و دردسرهای دنیای آدمهای روبه رو میشه. اینجوری اطلاعات و داستانهای مختلفی از زندگی با آدمها رو هم میبینیم و اطلاعاتمون هم زیاد میشه. این مجموعه کارتونی توی قسمتهای کوتاه پنج دقیقه ای ساخته شده. دیالوگ بین شخصیت ها وجود نداره و فضای داستانها هم کمدی و علمی تخیلی هست. بعد از دیدن این مجموعه کارتون میتونید انیمیشن جذاب خانه Home رو هم ببیند. اون هم مثل این مجموعه موضوعش یوفو و موجودات فضای هست.

جزئیات تولید و پخش کارتون یوفو UFO

این مجموعه محصول کشور فرانسه هست. توی 2 فصل و قسمتهای کوتاه 5 دقیقه ای ساخته شده. سالهای 2009 و 2010 از کانال پلاس فامیلی Canal+ Family پخش شده.